جراح عمومی می گوید: “سخت ترین,’ هفته پیش رو برای اکثر آمریکایی ها

واشنگتن — امریکا جراح عمومی مطرح شبح از بدترین حملات علیه ملت در دوران مدرن به جراحی اضطراب کشور یکشنبه برای قریب الوقوع و بی اندازه غم و اندوه او گفت: را لمس تعداد بی حد و حصر خانواده در سن coronavirus.

جراح عمومی جروم آدامز اشاره کرد این بود پالم یکشنبه شروع می شود که مسیحی هفته دفاع مقدس که با نتیجه گیری از یکشنبه عید پاک قبل از او در ارائه وخیم هشدار.

“این است که رفتن به سخت ترین و غم انگیزترین هفته از اکثر آمریکایی ها زندگی کاملا رک و پوست کنده” آدامز گفت. “این است که رفتن به پرل هاربر لحظه ما 9/11 لحظه تنها آن را نمی توان ترجمه شده است. آن را به اتفاق می افتد در سراسر کشور است. و من می خواهم به درک که.”

تعداد افراد آلوده در ایالات متحده بیش از 300000 با مرگ و میر بالا رفتن گذشته 9,000. حدود 4,200 از کسانی که مرگ و میر در ایالت نیویورک اما با روشنایی ضعیف تابیدن از امید وجود آمد و در روز یکشنبه هنگامی که به لیبریا اندرو کومو گفت: دولت خود را ثبت یک شیب در مرگ و میر بیش از یک دوره 24 ساعته. هنوز لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز گفت: دولت ممکن است اجرا از هواکش پایان همین هفته.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: تلفات در هفته آینده است که “رفتن به تکان دهنده برای برخی از, اما این چیزی است که اتفاق می افتد قبل از اینکه آن را دور می زنند تا فقط دست و پنجه نرم کردن.”

او همچنین گفت: این ویروس احتمالا نمی تواند به طور کامل از بین برود این است که مگر جهان می شود آن را تحت کنترل آن را “فرض کنیم یک فصلی طبیعت است.”

“ما نیاز به آماده می شود که پس از آن بعید است که خواهد شد به طور کامل ریشه کن شده از این سیاره که به عنوان ما به فصل آینده ما ممکن است آغاز یک تجدید حیات” Fauci گفت. “به همین دلیل ما در حال هل دادن در ما آمادگی بسیار بهتر از آن بود.”

بسیاری از این کشور تحت دستور به ماندن در خانه و مقامات فدرال و گفت: آنها باید نشانه هایی دیده می شود که مردم در حال گوش دادن به پیام اجتماعی در مورد فاصله. چند متحده, اما, کاهش یافته است به صدور چنین دستورات و آدامز پرسیده شد که آیا آنها باید پیوستن به بقیه از کشور است.

“نود درصد از آمریکایی ها در حال انجام بخشی خود را حتی در کشورهای که در آن آنها تا به حال نشده یک پناهگاه در محل” آدامز گفت. “اما اگر شما نمی توانید به ما 30 روز فرمانداران ما به ما یک هفته به ما چه شما می توانید به طوری که ما پایمال کردن نیست ما سیستم مراقبت های بهداشتی بیش از این در هفته آینده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de