خوش آمدید به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از maclean’s سیاست خودی عضویت در خبرنامه. ثبت نام در پایین صفحه به آن تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را.

کن Boessenkool یک بار ارشد کمپین مشاور استفان هارپرو همچنین یک نویسنده بدنام 2001 “فایروال نامه” به رالف کلاین است که حمایت برای قوی تر آلبرتا در کانادا. Boessenkool وجود دارد به عنوان هارپر محافظه کاران به قدرت رسید. دیروز او مقطر که برنده شدن ائتلاف بیش از CBC ،

محافظه کاران برنده کلید 905 سوار زمانی که آنها به دادگاه تجدید نظر به حق رای دهندگان و مهمتر از حزب دموکراتیک ملی بود که در آن قوی ترین. کسانی که دستاوردهای تحویل اکثریت برنده شوید. ضعیف NDP می نویسد Boessenkool نیاز به یک استراتژی جدید. محافظه کاران را به نفع 10 درصد بیشتر 905 رای و قربانی هیچ. Easy-peasy.

برای اولین بار در سی? آن بوده است که 15 سال از کانادا سفیر در واشنگتن ترویج شد و از صفوف دیپلمات های حرفه ای. دیوید MacNaughton, Gary عامل, مایکل ویلسون و فرانک مک کنا بودند همه از نوع سیاسی است. مایکل Kergin گذشته بنده به کار. (و قبل از Kergin ژان Chrétien منصوب برادرزاده اش ریموند). در حال حاضر جاستین ترودو مواجه است آشکار فشار به جای MacNaughton با کیرستن هیلمنخروجی سفیر و معاون اعتماد دست در حساس تجارت فایل های. هیلمن خواهد بود برای نگه داشتن آرزو پست.

انتاریو مالی دفتر پاسخگویی کالا در استان رشد اقتصادی در سال 2019. خبر خوب این است که نرخ بیکاری پایین دستمزد در حال رشد هستند و بیشتر مردم در نیروی کار است. خبر بد این است که بالای خط اعداد ، همیشه همین را بگویم که داستان کامل است. تورنتو مکیده تا سهم عمده ای از رشد است که ناهموار در سراسر انتاریو است. Peterborough, Thunder Bay and St. Catharines-نیاگارا همه دیدم اشتغال کاهش 2019. [FAO گزارش]

انگیزه کافی: iPolitics گزارش در شماره جدید در مجلس مطرح خواهد شد که تعجب بسیار کمی سرحال جوان صاحب خانه بیش از حد گرم در بازار املاک و مستغلات. این اولین بار homebuyers انگیزه های راه اندازی شده توسط دولت فدرال در سال گذشته محبوب در مونترال (654 برنامه های کاربردی) و ادمونتون (447) و کلگری (260). اما همه انتاریو ترکیب برای 436 برنامه های کاربردی با اندک 148 که از تورنتو است. ونکوور موفق 45. ویکتوریا با سنجش زمان در اندک—منتظر—پنج.

اخراج: سنا کانادا فریبنده wordsmiths داستان از یک تاریخی woolsack که برای چندین دهه تا به حال بهترین صندلی در خانه برای تاج و تخت سخنرانی. بازگشت هنگامی که وجود دارد تنها هفت دیوان عالی کشور آنها می خواهم دنج در حاشیه کوسن راحت رو همه جهات مانند بی دست و پا گلبرگ در یک چمباتمه زدن گل. زمانی که قضات صفوف افزایش دو گونی بود خیلی دنج و تبعید از اتاق. اما خانه بالا نگه داشته است آن را امن در گاتینو انبار. به نظر می رسد با شکوه.

دومینیک LeBlancیک دیرین وزیر کابینه که در زمان برخی از زمان به دور از کار تحت درمان سرطان توییتی دیروز بود که او در کار. او در تصویر در کنار وزیر دفاع Harjit Sajjan و وزیر دادگستری مارکو Mendicino. [و دیگر photobombing cabmin]

صبح امروز وزیر از خانواده احمد Hussen است در کمی معجزه مراقبت از کودک و مرکز آموزشی در Markham, Ont., که در آن محلی و MP اتفاق می افتد به یک محافظه کار به نام باب Saroya. Hussen اعلام خواهد کرد لیبرالها هستند “بهبود کانادا سود فرزند” که به احتمال زیاد ترجمه برای “پدر و مادر با بچه ها پول بیشتر در هر ماه.”

ترودو pro-نفتا تور همچنان ادامه دارد. دیروز او تبلیغ renegotiated مقابله با تولید کنندگان قطعات خودرو در برامپتون, Ont. امروز صبح ساعت است که در مونترال که در آن او را دیدار بی همتا لباس. 101-در سال suitmakers اعتبار اصل کانادا-آمریکا معامله تجاری با گسترش عظیم در سال 1989. ترودو سخنان واقعا نوشتن خود را.

این ساعت نیز با توقف Maison d’Haïtiیک سازمان اجتماعی است که به ترویج هائیتی فرهنگ در کشور کانادا و , La Maison داور de Saint-Michelیک مرکز اجتماعی که کمک می کند تا خانواده های آسیب پذیر در طول و پس از بارداری است.

غرب بلوک بازدید کنندگان که نگاهی جدی نگاهی به کتاب از یاد خواهد دیدن دو نام در صفحه 54 از در خدمات به کانادا کتاب. Calvin لوید هال و جورج لسلی مارشال هر دو تست خلبانان اختصاص داده شده به نیروی هوایی جدا نزدیکی ادمونتون که تست هواپیما در شرایط سخت زمستان. هال و مارشال هر دو کشته در حوادث رانندگی هشت ماه از هم در سال 1954. آنها هر دو 32 ساله و هر دو پرواز در سراسر اروپا در جنگ جهانی دوم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de