28 دقیقه پیش

گروهی از نقشه برداران از پنسیلوانیا و مریلند با شروع این طرح در سال جاری برای ایجاد یک رکورد جدید از آنچه ممکن است امریکا معروف ترین مرز: میسون-دیکسون خط.

اعضای هر دو کشور’ نقشه بردار جوامع کمک خواهد کرد که بررسی 196 مایل مرز کشش از دلاور به جنوب شرقی نکته از شهرستان فایتی که در آن پنسیلوانیا و مریلند و غرب ویرجینیا دیدار گفت: Richard A. Ortt جونیور, مدیر, مریلند, گروه زمین شناسی است که نظارت بر این پروژه است.

“این بیشتر از یک شناسایی نظرسنجی” Ortt گفت: با توجه به آن را نمی خواهد منجر به هر گونه تغییر در مرز میان ایالات متحده. کار برنامه ریزی شده است برای شروع این ماه و تکمیل همایون 2021.

نقشه برداران خواهد شد یک رکورد جدید از سنگ نشانگر که چارلز میسون و ارمیا دیکسون گذاشته در اواخر 1760s در امتداد مرز این دو مستعمرات بریتانیا برای حل یک دهه مناقشه.

میسون و دیکسون راه اندازی شد به بررسی یک خط مرزی بین مستعمرات زد که در طول 39 شمالی موازی, 43 دقیقه, است که در حدود 47 کیلومتری شمال شرق از 39 موازی. آنها گذاشته سنگ نشانگر در یک مایل و پنج مایل فواصل “به مطمئن شوید که مردم نبودند حرکت (مرز) خط” Ortt گفت.

در طول قرن ها این نشانگر منتقل شده اند و برخی از آنها به جای کپی, گفت:, Eric Gladhill یک Gettysburg نقشه بردار و پنسیلوانیا مدیر داوطلب پروژه. برخی از نشانگر منتقل شدند در اوایل 1900s و در مجموعه ای جدید بتن — اما نه همیشه دقیقا در امتداد مرز Gladhill گفت.

Ortt مشخص نیست که چگونه بسیاری از اصل باقی می ماند یا مایل نشانگر یا پنج مایل اوج سنگ که وزن برخی از 600 پوند است. مهمترین دستاورد سنگ تا به حال تاج ویلیام پن خانواده با “P” در پنسیلوانیا سمت و مریلند خداوند کالورت را نشان ملی با یک “M” از طرف دیگر Ortt گفت.

به جای سقز گذر بالا و پایین تپه ها و از طریق جنگل در جستجوی بناهای تاریخی, نقشه برداران خواهد شد با استفاده از یک برنامه تلفن هوشمند برای ثبت اطلاعات در مورد مکان نشانگر و عکس Ortt گفت. آنها قصد ندارند به حفاری تا اموال در تلاش برای پیدا کردن هر سنگ به خاک سپرده شد.

مریلند زمین شناسی بخش مورد نیاز است که توسط دولت کد برای انجام این بررسی هر 10 سال را پردازش عکس ها و اطلاعات. این خواهد بود که برای اولین بار از تکمیل بررسی در 40 سال با توجه به مریلند وزارت منابع طبیعی.

ایده انجام این نظر سنجی “percolating حدود دو سال” Gladhill گفت.

“همیشه وجود دارد شده است بسیاری از علاقه میسون-دیکسون خط” گفت: Gladhill که زندگی در نزدیکی مریلند مرز.

Ortt گفت: چند برداران را امضا کرده اند تا به شرکت. یک فشار بزرگ برای نقشه برداران به راه رفتن مرز از طریق مزارع و جنگل خواهد بود که هفته سوم از ماه مارس است که ملی برداران هفته.

پاتریک سیمون رئیس نظرسنجی برای Baltimore County, Md., در روز شنبه آغاز بررسی میسون-دیکسون خط در امتداد مرز که در آن مریلند و ویرجینیا و ویرجینیای غربی دیدار خواهد کرد.

“هدف نهایی این است که به سنگ قرار داده شده در ثبت ملی اماکن تاریخی” Gladhill گفت.

گرفتن وضعیت تاریخی اجازه می دهد سازمان های علاقه مند به دریافت کمک های مالی برای حفظ و حراست از سنگ نشانگر, او گفت:. مهلت تعیین شد در ماه اوت سال 2021 به دلیل ثبت ملی را در نظر نمی داده ها بیش از دو سال برای یک تاریخی تعیین.

مرز جنگ

نبرد بین پنسیلوانیا و مریلند بیش از محل مرز بود و ریشه در منشور هر یک از دریافت در 1600s.

پادشاه چارلز اول در سال 1632 اعطا Cecil Rhodes زمین شمال مرز 40 درجه شمال عرض جغرافیایی که قرار داده شده فیلادلفیا در ایالت مریلند را استعمار کرد. منشور ویلیام پن دریافت در 1681 قرار داده و مرز جنوبی زمین خود را در 40 عرض اما پن خانواده علاقه مند بود در کنار رفتن فیلادلفیا به دهان, با توجه به پنسیلوانیا تاریخی و موزه کمیسیون. پن را مستعمره خود جلب کرد آن مرز جنوبی فقط در شمال مریلند که در آن رودخانه Susquehanna خالی به خلیج چساپیک.

با پول مالیات در خطر مرز نبرد خشونت تبدیل شد در 1730s با Cresap جنگ. به زودی شبه نظامی از هر دو مستعمرات وارد نزاع است. شاه جورج دوم مجبور شد به مذاکره آتش بس بین squabbling مستعمرات.

میسون یک ستاره شناس و دیکسون محترم نقشه بردار آغاز شده در سال 1765 در یک نقطه 15 مایلی جنوب فیلادلفیا. در حال حرکت به سوی غرب به سمت رودخانه Susquehanna آنها مورد استفاده بومیان آمریکایی راهنماهای به آنها را امن نگه دارید. در جنوب شهرستان گرین در نزدیکی Dunkard Creek آنها هشدار داده بودند نه برای رفتن بیشتر به دلیل خصمانه سرخپوستان.

میسون-دیکسون خط معروف شد به عنوان خط تقسیم بین شمال و جنوب متحده در طول جنگ داخلی.

هفتم خط تقسیم ارنست چتر 200 هکتار مزرعه در جنوب Markleysburg منظمی تقسیم مزرعه به 100 هکتار بسته نیم در برج دیده بانی County, Md., و در نیمه های هنری رس, شهرستان Fayette County است. مزرعه در حدود سه مایلی شرق از سه مرز دولتی پنسیلوانیا و مریلند و ویرجینیا شد.

هیچ خوش آمدید نشانه های آگاه ساختن رانندگان در Friendsville جاده که آنها در حال ورود و یا خروج هر دولت و هر چند یک نشانگر می کند و به آنها بگویید که آنها در هنری رس, شهرستان Fayette County است. که نشانه ای است اما واقعا در مرز گفت: چتر بازنشسته گرت شهرستان صنعتی معلم هنر.

یک نشانگر برای Mason-Dixon line می توان در چتر اموال پدر بزرگ خود را به دست آورد و حداقل یک قرن پیش. بیرون زده از زمین حدود 2.5 فوت یک طرف مشخص شده است “P” و دیگری “M”. منt مشخص شده است با شماره 367 و مورخ به سال 1902.

رشد 67 ساله Umbel گفت که او زندگی می کردند در یک خانه رعیتی ساخته شده در پنسیلوانیا طرف مرز بنابراین او سفر برخی 21 مایل در امتداد مسیر 40 و پایین لورل اجلاس به Uniontown برای رفتن به مدرسه. در حال حاضر او زندگی می کند در یک خانه در سراسر دو خط بزرگراه و حدود 20 متری به سمت جنوب — در مریلند است.

“من را وادار به پرداخت (اموال) مالیات در دو ایالت” چتر به شوخی اشاره کرد که مالیات در Garrett شهرستان ها کمی ارزان تر از کسانی که در Fayette.

جو Napsha یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس جو در 724-836-5252, [email protected] و یا از طریق توییتر .

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im