بازمانده شور و شوق برای دیگران

بازمانده سرطان پستان و مصمم جمع آوری کمک به عنوان یک “الهام گرفته و شدید مدل نقش” نامزد دریافت جایزه شده است برای جیلان تبلیغ‘s زن جایزه سال.

وندی Boddington یکی از آخرین به زنان را به جلو به عنوان یکی از بزرگ ترین شهر های الهام بخش برای او بی امان کار جمع آوری کمک مالی برای اندرو عشق سرطان مرکز و McGrath پایه و اساس است.

Ms Boddington که سه سال روشن از خود سرطان نبرد مطرح شده است و ده ها هزار دلار برای هر دو McGrath پایه و به صورت محلی سرطان تلاش پس از اولین میزبانی صورتی فرشتگان روز مسابقه در سال 2016.

“ما باید در این مسابقات هر سال در ماه ژانویه,” Ms Boddington گفت: در این هفته. “ما مطرح ضبط مقدار بیش از $20,000 در این سال است.

“ما قادر به تامین جیلان افراد مبتلا به سرطان پستان با جراحی پس لباس. آن را بسیار گران قیمت می توانید برای این نوع از چیزی که ما توانسته ایم به صرف پول در آن لباس و همچنین چیزهای دیگر که پرستاران نیاز دارید.

“ما واقعا جمع آوری پول برای حمایت از پرستاران در مراقبت از پستان جیلان در اندرو عشق به مرکز ما و همچنین ارسال یکجا به McGrath بنیاد قادر به گرفتن برخی از بیشتر پرستاران در استرالیا. اما تمرکز اصلی ما حمایت از افراد مبتلا به سرطان پستان در جیلان (استرالیا).”

در نامزدی Ms Boddington برای زن سال جوایز ناشناس دوست و توصیف او به عنوان “الهام گرفته و شدید و مدل نقش”.

“در حالی که رفتن را از طریق روش های تهاجمی و شیمیدرمانی برای درمان سرطان پستان وندی آغاز صورتی فرشتگان بالا بردن سطح آگاهی از زنان شگفت انگیز, سینه, مراقبت از پرستاران ما در میان ما” از دوستان گفت.

“او جمع آوری کمک های مردمی شامل یک مسابقه سالانه هر روز, ژانویه, ساخت جیلان جامعه آگاه حیاتی این شبکه پشتیبانی خانواده می تواند دسترسی به زمانی که رفتن را از طریق درمان سرطان پستان و بهبود! من در هیبت در چگونه او این کار. واقعا ما جیلان از سال!”

به معرفی بخش, الهام بخش, با نفوذ و نوآورانه جیلان زن, بازدید geelongadvertiser.com.au/مسابقات. نامزد برای جوایز سال, از شنبه با برندگان اعلام می شود در 8 مه.

در اصل منتشر شده به عنوان بازمانده شور و شوق برای دیگران

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im