گمان arraigned در ارتباط با بی پروایی نشان دادن روز قتل

سابق همسر 49 ساله که به ضرب گلوله کشته در روز روشن در Dorchester street هفته گذشته گفت که او امیدوار است با دستگیری یک مظنون در قتل او به ارمغان بیاورد برخی از اندازه گیری عدالت به کودکان خود.

Yaliek خدا-Barnes, 37, بود arraigned در اتهام قتل در روز جمعه در درچستر دادگاه منطقه برای نقش خود در مارس 18 مرگ از درک فیتزپاتریک در منطقه برنارد خیابان گفت: Suffolk منطقه وکیل راشل رولینز. در درخواست از دستیار دادستان منطقه امی مارتین قاضی جیمز Coffey برگزار شد دستور داد او را بدون قرار وثیقه در حالی که او مورد انتظار است. او را به دادگاه در ژوئن 24.

“من فکر نمی کنم آنها او را گرفتن خیلی سریع اما من بسیار خوشحالم که آنها” گفت: شارون ان Hendricks, Fitzpatrick همسر سابق و مادر سه نفر از فرزندان خود را. “آن را نمی خواهد او را به عقب, اما من امیدوارم که در خدمت عدالت است. این خشونت که در بوستون دیوانه است.”

Hendricks گفت: کودکان — سنین 20 و 22 و 23 — آیا “ویران” با کشتن پدر خود که تغذیه بی خانمان و انگیزه مردان در جامعه به دنبال شغل.

“او یک پدر خوب برای بچه ها,” او گفت:. “و حتی اگر ما طلاق ما باقی دوستان واقعا خوب است.”

همچنین در روز جمعه دو نفر arraigned در Roxbury دادگاه منطقه در یک نامربوط در مورد اسلحه گرم اتهامات در نزدیکی صحنه در این شهر از آخرین قتل رخ داد که حدود 10 بعد از ظهر پنج شنبه در 200 بلوک در مرکز خیابان رولینز گفت.

کلیفورد جونز 43 متهم با 16 جرائم از جمله سه فقره هر یک از در اختیار داشتن غیرقانونی اسلحه گرم حمل اسلحه بدون مجوز به عنوان یک جرم دوم در اختیار داشتن یک ظرفیت بزرگ تغذیه دستگاه حمل لود اسلحه گرم و در اختیار داشتن غیرقانونی سلاح و مهمات و یک تعداد از مقاومت در برابر دستگیری دا گفت. قاضی دیوید پول تعیین وثیقه در $60,000, $15,000 کمتر از آنچه دستیار دادستان منطقه دیوید McGowan درخواست شده است.

Rushon همینگوی, 23 بود arraigned به اتهام در اختیار داشتن غیرقانونی اسلحه گرم در اختیار داشتن غیرقانونی سلاح و مهمات و مقاومت در برابر بازداشت. McGowan درخواست $25,000 وثيقه اما قاضی پول تعیین وثیقه در $15,000.

جونز و همینگوی را به دادگاه ژوئن 15.

“شهر ما به تازگی تجربه کرده, چهار قتل در طی یک دوره شش روز” رولینز گفت. “وجود دارد هیچ جایی برای این نوع از خشونت در جوامع ما و در دفتر من کار خواهد کرد با ما اجرای قانون, شهرستان, همکاران, سازمان های جامعه و دیگران برای حفاظت از ایمنی و رفاه همگان در شهرستان Suffolk.

“در طول این آخر هفته روز یادبود که اغلب خانواده ها به ارمغان می آورد با هم در جشن و, انعکاس, خانواده هایی که عزیزانشان را از دست داده به خشونت ها از چپ به سرند و انتخاب کنید تا قطعات,” او اضافه شده است. “جوامع ما نیز موجب ویرانی ترس و اندوه و تروما که ناشی از هر عمل خشونت اسلحه است که آنها جمعی را تجربه کنند. من دفتر در نظر دارد برای برگزاری پاسخگو هر فردی که حمل غیر قانونی اسلحه گرم که مرتکب یک عمل خشونت یا که خطرات زندگی و ایمنی از دیگران است. کسانی که مرتکب این اعمال را از جامعه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im