مظنون در ارتباط با کشنده بوستون عکسبرداری: پلیس

پنجمین فرد دستگیر شده در ارتباط با تیراندازی مرگبار ماه گذشته در جامایکا پلاین بوستون, پلیس گفت:.

افسران پلیس اختصاص داده شده به بوستون پلیس فراری دلهره واحد در روز شنبه دستگیر Devonne مک دونالد جونز, 23, از Roslindale که متهم به تیراندازی تفنگ قبل از در حال اجرا به دور از 267 مرکز سنت

ماموران در روز شنبه اعدام شد حکم بازداشت در مساحت 43 Granfield Ave. در Roslindale. مک دونالد جونز بود که می خواستم به اتهام در اختیار داشتن غیرقانونی اسلحه گرم (سوم و پس از آن جرم); در اختیار داشتن غیرقانونی سلاح و مهمات; حمل لود اسلحه گرم; و تخلیه یک اسلحه گرم در 500 فوت از یک خانه.

در تاریخ 21 مه در 267 مرکز St. ماموران دریافتند دو مرد مبتلا به آشکار زخم گلوله. هر دو قربانیان منتقل شدند, به بیمارستان منطقه برای درمان. یکی از قربانیان بعد از آن درگذشت. که قربانی شده و شناسایی به عنوان Dashawn Davis, 24, از جامایکا پلاین.

سه نفر دستگیر و پس از یک مبارزه است که در آن متهمان اقدام به فرار یکی از آنها تلاش برای سفر یک افسر — در حالی که همچنین تلاش برای پرت کردن اسلحه خود را.

کلیفورد جونز, 43, از, Randolph بود به اتهام سه فقره هر یک از در اختیار داشتن غیرقانونی اسلحه گرم در اختیار داشتن غیرقانونی مهمات در اختیار داشتن یک ظرفیت بزرگ تغذیه دستگاه و مقاومت در برابر بازداشت.

Rushon همینگوی, 23, از اسپرینگفیلد شد متهم با در اختیار داشتن غیرقانونی اسلحه گرم در اختیار داشتن غیرقانونی سلاح و مهمات و مقاومت در برابر بازداشت.

Tyron بلر-Battiste, 37, از جامایکا پلاین متهم شد با تداخل با یک افسر پلیس و رفتار آشوبگرانه.

چهارمین فرد Uhmari Bufford, 25, از جامایکا پلاین متهم شد با تداخل با یک افسر پلیس و اخلال در صلح پس از او خصمانه با افسران در حالی که خواستار دسترسی به صحنه جرم, پلیس گفت:.

مک دونالد جونز ظاهر خواهد شد در West Roxbury دادگاه برای تفهیم اتهام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de