مینیاپولیس — Kemba واکر که تا به حال شده است در یک دقیقه محدودیت قبل از آخرین روز یکشنبه NBA همه ستاره بازی تحت فشار قرار دادند از طریق این سد با 29 دقیقه ظاهر نیز پس از بازی فراتر از محدودیت با 46 دقیقه در سلتیکز دو وقت اضافه به پیروزی کلیپرز در فوریه. 13.

و در حال حاضر پس از سلتیکز نگهبان تا به حال به خود تورم زانو تخلیه این هفته بار مدیریت به نظر می رسد پشت در محل. او را از دست ندهید بازی امشب برابر تیمبرولوز همچنین پس از مصرف ضد التهاب و تزریق هر چند براد Stevens تاکید کرد در این صبح shootaround که واکر است که انتظار نمی رود به دست کشش طولانی از زمان.

“من احساس می کنم بد برای او. اما او برای رفتن به حداقل امشب و پس از آن ما می خواهید یک بازی بهتر طرح پس از آن گفت:” براد استیونس. “هنگامی که او آمد به بوستون او تا به حال کمی از تورم در زانو شده است که درد. بنابراین بدیهی است که او نمی تواند به جمعه (در عمل) و ما تصمیم به تخلیه تورم.

“و سپس او تزریق synvisc که بسیار رایج است چیزی که بچه ها در برخورد با تورم و زانو درد,” او گفت:. “به طوری که او را برای چند روز. بنابراین ما می توانید ببینید که چگونه از آن می رود از اینجا. او شده است در برخورد با زانو درد در تمام طول سال.”

تا به حال سلتیکز پزشکی کارکنان پیش بینی شده است که واکر all-star بار منجر به پس از آن تورم اما “به هیچ وجه او را با بازی و یا هیات های پزشکی ما را مجبور (به او اجازه دهید بازی) اگر آنها فکر می کردند این بود و ممکن است پس از شکستن. این فقط مایه تاسف است. آن را احتمالا می توانست اتفاق افتاده است در برخی از نقطه به وضوح اما این مایه تاسف است که این اتفاق افتاده است وجود دارد. اما این مرد را به عنوان خوب به عنوان آن می شود.”

استیونس اضافه شده است که آزمون های اضافی را نشان نمی سازه آسیب در زانو و این شد اولین بار در این فصل است که واکر به حال زانو خود را تخلیه و تزریق.

“تفاوت بین چگونه زانو خود را ارائه شده در روز چهارشنبه و چگونه از آن ارائه شده در طول دوره خود را از درد که ما نشسته بودند او را با او فقط به حال خیلی بیشتر تورم” گفت: استیون. “بنابراین بدیهی است که یک شاخص است که ما نیاز به آن را بررسی کنید. او تا به حال یکی دیگر از اسکن. زانو خوب به نظر می رسد ساختاری است. اما او برای رفتن به مدیریت آن و برخورد با آن است كه در تمام طول سال. پس از آن تاسف است اما آن صدا و مانند آن را برای مدت طولانی و یا هر چیزی.”

واکر وضعیت برای روز یکشنبه بازی مقابل لیکرز نیز ناشناخته است.

“من نمی دانم آنچه که ما طرح حمله است پس از امروز” گفت: استیون. “من حتی نمی پرسید اما من فکر می کنم آن را در کوتاه مدت به اندازه کافی است که خواهد شد که در بحث. پس ما نیز باید فقط به تصمیم می گیرید نوع مانند ما در دوره قبل از همه ستاره نیست او را بهره مند از تقویت برای یک هفته بدون بازی ؟ آیا او بهره مند شوند از تقویت برای دو هفته بدون بازی ؟ من نمی دانم آنچه را که پاسخ به آن است. که در آن او و هیات های پزشکی ما را مجبور به قرار دادن سر خود را با هم به آمده تا با یک طرح. و سپس ما آن را دنبال کنید.”

از واکر 45 دقیقه روی لئامت دادن در برابر کلیپرز استیونس گفت: “(آموزش کارکنان) گفت که هفته بود که او می توانست یکی از بزرگ است. بدیهی است که یکی از بزرگ وجود دارد هیچ تردیدی در مورد آن. اما پس از آن او احساس خوبی به اندازه کافی پس از آن – و ما خوش شانس بودند که با. اما بدیهی است که شما نمی خواهید به بازی هر 45 دقیقه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im