سیستم که sanitizes 80,000 coronavirus ماسک یک روز آینده به ماساچوست

یک ضد عفونی سیستم است که می تواند تمیز کردن به 80,000 N95 ماسک یک روز به زودی آنلاین در سامرویل — یک “مهم پیروزی” برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ دهندگان در تلاش برای به دست آوردن دسترسی به مهم تجهیزات حفاظت شخصی در مبارزه با کروناویروس.

بحرانی مراقبت از آلودگی سیستم طراحی شده توسط پیمانکار دفاعی Batelle خواهد بود قرار دارد در حال حاضر از بین رفته K-Mart در مجمع ردیف است و انتظار می رود برای شروع استریل ماسک در روز دوشنبه. از آن خواهد شد فقط چهارم سایت فعال در کشور گفت: سلامت و خدمات انسانی وزیر Marylou Sudders.

“ما نقل مکان کرد و به سرعت به امن ماساچوست به عنوان چهارمین محل” Sudders گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه اضافه کرد: “این یک پیروزی قابل توجهی برای ماساچوست است.”

FDA تایید شده آلودگی سیستم به ارمغان آورد ماساچوست از طریق همکاری بین Battelle همکاران بهداشت و درمان و شهر سامرویل — قادر خواهد بود برای پاک کردن یک N95 ماسک پنج تا 10 بار قبل از این ماسک را به دور انداخته Sudders گفت.

تمیز کردن هزینه خواهد شد $3.25 هر ماسک, اما Sudders گفت Batelle نشان داده است این قیمت می تواند در نهایت به پایین بروید. جدید N95 ماسک به طور منظم در مورد هزینه $5 یا 6, Sudders گفت.

توانایی به الودگی تا 80,000 ماسک هر روز “باید پوشش تقاضا در ماساچوست در طول زمان” Sudders گفت.

دکتر پل Biddinger مدیر پزشکی برای آمادگی اضطراری در همکاران بهداشت و درمان منادی سیستم به عنوان “یک گام بسیار مهم به جلو در تلاش های ما برای حفاظت از مراقبت های بهداشتی کارگران در خط مقدم.”

او افزود: “با نماتد 80,000 ماسک هر روز این منطقه را تا حد زیادی بهبود یافته عرضه N95 ماسک ماسک نگه داشتن نیروی کار ما امن و در نهایت بهبود دسترسی به مراقبت از بیماران در طی این بیماری همه گیر.”

ماساچوست مقامات شده اند تقلا برای به اندازه کافی امن, ماسک, لباس و دیگر تجهیزات حفاظت فردی برای کارگران خط مقدم قبل از, پیش بینی افزایش coronavirus موارد بیش از چند هفته آینده — حتی بهره برداری کرافت خانواده پرستان هواپیما به پرواز در 1 میلیون ماسک را از چین پس از تلاش برای امن ماسک از طریق دیگر زنجیره تامین شد و بارها و بارها مانع.

“ما اعتقاد داریم که ترکیبی از ماسک به علاوه توانایی برای حذف آنها اقدام به خرید ما یک بافر در اینجا که در آن ما باید قادر به خدمات مردمی که در مراقبت های بهداشتی و ایمنی عمومی که نیاز به این برای برخی از مدت زمان طولانی در حالی که برخی دیگر از مسائل ما در حال کار بر روی زنجیره تامین سمت یک فرصت برای آمدن به ثمر” رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر گفت: پنج شنبه.

اما او افزود: “من باور نمی کنم ما همیشه باید به اندازه کافی ماسک.”

سامرویل شهردار یوسف Curtatone گفت: شرکای بود قادر به آوردن آلودگی سیستم به ماساچوست در عرض یک هفته از آن که تایید شده توسط FDA.

“این است که چگونه آن را قرار است برای کار در یک بحران” Curtatone گفت. “همه با هم می آید به انجام کارهای بزرگ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im