Tabatha Southey پاسخ در 40 صفحه سوالات متداول در همه گیر عصر

1. بدون آن نمی آیند و در عین حال حمل و نقل است طبعا شده است کمی مختل شود. همچنین شما باید یک “برای تحویل” اطلاعیه بنابراین شما نمی نیاز به ایستادن در جلو ایوان را در دمپایی و یک نیمتنه پوست حیوانات تکان دادن در تمام همسایگان خود را در دمپایی و parkas.

2. بله شما باید پوشیدن parka اگر شما در ایوان برای برخی غیر بسته مربوط به دلیل طولانی انزوا شکسته است ذهن خود را و آن است که همراه با بارش برف در اواخر ماه آوریل در جنوب انتاریو است.

3. در حال حاضر بیش از هر زمان اگر شما از من بپرسید بله شیر خاموش است.

4. من نمی خواهد طعم و مزه آن است.

5. هیچ.

6. هیچ.

7. هیچ چیز من نمی گویند هر چیزی در مورد چگونه شما باید بریزم خودتان را پایین نزول به عنوان به خوبی. که فقط صدای ماشین مخصوص مخلوط کردن.

8. آخرین بررسی آن Dayday چرا ؟

9. من نمی دانم دقیقا زمانی که آن را به بیش از, اما ظاهرا آن را نمی خواهید به پایان رسید تا هر یک از دوستان من است به میزبانی آکوستیک عامیانه آمریکایی استانداردهای تعیین شده در Facebook Live. چگونه بود من به می دانم که او با بازی ocarina وقتی که من کلیک “قبول”?

10. کاملا حرفه ای! و آن را رشد خواهد کرد.

11. بله زمان است که سقوط در در خود دارد. ما در حال حاضر از دست داده و سه شنبه ها.

12. من فکر نمی کنم کسی دیگری آنها را خوردند. قارچ کوچک زیادی هنگامی که شما آنها را طبخ بنابراین شما به پایان رسید تا رفتن را از طریق آنها خیلی سریع تر از شما انتظار می رود, اما اجازه دهید بحث در مورد این مطلب. لطفا ؟

13. فصل 4. صبور باشید. بید نمی گی تا فصل 4.<

14. سلام شما کسی است که بررسی می شود “اجازه می دهد تا تعویض” و ما نمی توانیم مردم برای اولین بار به خدمت گونی طناب در یک سس بلونز.

15. بله که واقعا خوب و بسیار خنده دار است.

16. بدون من نمی تواند توضیح دهد که چرا شما نمی Infinite معروف است.

17. چون کلم ضد منداب به همین دلیل است. و شما استفاده می شود به مانند سالاد کلم.

18. هیچ چیزی در چشم من.

19. مقدار زیادی انجام داده اید مقدار زیادی با زندگی خود را.

20. من قصد ندارم به جزئیات.

21. بدون سوال. بسیار چشمگیر و بسیار و درجه هفت نمایشگاه علم است نه برای ضعف قلب است.

22. نه هیچ کس خزنده به خانه خود را در شب به سرقت خود ماست منجمد به آن را به بیل گیتس به دلیل سرد لبنی از شما محافظت از 5G. شما نیاز به صرف زمان کمتر در Facebook.

23. زیرا “ایمیل خود را.”

24. اوه زشت روستاییان? شما آنها را ضرب و شتم با یک اشکال خالص تا زمانی که آنها را ترک. یکی از ویژگی های مخفی.

25. بدون این کار نمی کند در تام گوشه. شما بهتر است پیدا کردن برخی از راه برای پرداخت آن حرامزاده راکون.

26. اگر آن را در اینجا, من می خواهم به شما بگویم. شما زندگی کردم این مدت با یک کپی از تلماسه هیئت مدیره بازی. یکی دیگر از کسب و کار چند روز نیست شما صدمه دیده است.

27. آیا من شبیه این نوع از کسی که در خارج از خانه بروید و سپس لمس چیزهایی است ؟ من صدمه دیده است.

28. به نکته خوبی اشاره تام گوشه شارژ نمی کند علاقه و یا حتی تقاضای پرداخت می شود در یک برنامه. به وضوح انزوا ساخته شده است من بی رحمانه به رک و پوست کنده بسیار سخاوتمندانه حیات وحش است.

29. من شنیدن از دوستان من که پول می آید سریع می باشد. این روزها بزرگترین واحد شکایت من از شنیدن در مورد CERB سایت است که نرم افزار نمی تواند به اندازه کافی بلند. دولت نیاز به آن را به طوری که ما می توانیم بازی CERB تا به سطح بعدی برای پول بیشتر و یا حداقل آنها می تواند اضافه کردن برخی از نیرو پازل captcha. “انتخاب همه مربع ها شما باید 2 متر دورتر از.”

30. من می خواهم برای آمدن به شما زوم شعرخوانی اما من در حال حاضر رزرو برای زوم Seance حق پس از من ششم زوم دکتر, چیزهای بی اهمیت شب پشت به پشت با یک زوم به معنای واقعی کلمه هر چیزی غیر از خود شعر خواندن.

31. من می خواهم به سعی کنید خمیر ترش چه در حال حاضر ؟ و من فکر کردم که ما از فلفل سیچوان.

32. آره من فکر می کنم آنها در روشن اما من به یاد داشته باشید هنگامی که ما استفاده می شود به حدس و گمان pruriently در مورد اینکه آیا یا نه دو نفر ما می دانستم که خواب بودند با هم نه به طور افراطی در مورد اینکه آیا دو غریبه کامل زندگی در همان خانه.

33. من فکر می کنم کارول Baskin او را کشته است ، و…oh, oh, i’m sorry, خانه من است رفتن را از طریق یک تونل.

34. نه که نمی خواهد یک پادکست خوب.

35. که همچنین می تواند یک پادکست خوب.

36. که در حال حاضر حداقل سه پادکست ها از کیفیت های مختلف.

37. خنده دار شما باید بپرسید. من هم از خواب بیدار در شب در عرق سرد ترس است که ما هرگز اصلاح شهرستانها ما از دست داده به گوگل است که در حال حاضر در حال سبقت گرفتن از آنها. این طبیعی است.

38. هر چیزی که شما برای صبحانه خوردن یک “صبحانه مواد غذایی است.” هر چیزی که من می پوشند در 2:30 بعد از ظهر “رشد و شلوار.” من فقط آرزو می کنم من می خواهم به شدت سرمایه گذاری در sweatpants بخش قبل از این همه چیز رفت.

39. “کانادایی ها اجازه رشد به چهار گیاهان شاهدانه در هر محل اقامت برای استفاده شخصی از مجوز دانه.”

40. نه در همه عجیب و غریب به منظور زندگی خود را در اطراف خواندن یک طنز ستون در maclean’s.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net