کلاس های تای چی, بین المللی زنان در جلسه گروه و بیشتر در مونروویل

32 دقیقه پیش

مبتدی تای چی کلاس های ارائه شده در مرکز ارشد

مربی استیو Bodnar می آموزد مبتدی خورشید کلاس های تای چی در ساعت 9 صبح چهارشنبه و پیشرفت کلاس در ساعت 9 صبح پنج شنبه در مونروویل شهروندان ارشد مرکز 6000 دروازه پردیس بلوار. هزینه 5 دلار در هر کلاس. برای جزئیات بیشتر تماس بگیرید 412-856-7825.

بین المللی برنامه جلسات

بین المللی زنان گروه دیدار خواهد کرد 6 مارس و 3 آوریل در عبور از جاده های کلیسای پروتستان 2310 Haymaker جاده در مونروویل.

مارس 6 برنامه قابلیت سخنران کارول Chernega بحث در مورد “چگونه برای ایجاد یک باغ انگلیسی.” Chernega مشغول به کار در جین آستن باغ در Chawton انگلستان و نشان می دهد که چگونه برای اضافه کردن “یک لمس فارسی” به باغ آمریکایی.

آوریل 3 جلسه خواهد شد از ویژگی های خواننده و trombonist ژن هورنر سرگرم کننده برای تلفن های موبایل از گروه بزرگ عصر.

جلسات در ساعت 9:30 صبح در کلیسا. نگهداری از کودکان در دسترس است از طریق کلیسا “روز مادر از برنامه”. رزرو باید 48 ساعت قبل با تماس 412-373-1181.

مارس 13 توسط Pa. مهلت به تغییر رای دهنده وضعیت

دولت اولیه انتخابات برگزار خواهد شد آوریل 28.

رای دهندگان که باید نقل مکان کرد نام خود را تغییر داده و یا مایل به تغییر حزب سیاسی وابستگی باید ثبت نام Allegheny County انتخابات بخش حداقل 15 روز قبل از. مهلت ثبت نام 5 بعد از ظهر مارس 13.

برای جزئیات بیشتر تماس بگیرید 412-350-4500 و یا بازدید از alleghenycounty.ما/انتخابات/رای دهندگان ثبت نام.

یاد بگیرند که چگونه به را یک گلخانه

تاریخ Jayme Visnesky صاحب پن تپه چمن و باغ به عنوان او نشان می دهد که چگونه برای ایجاد یک گلخانه.

باغبانی داخل سالن با نمایشگاه جانوران خشکی است که یک بازی سرگرم کننده و جذاب راه به ترکیب گیاهان را به هر دکور. به طور سنتی ساخته شده از منحنی شیشه ای با درب های تنگ یک گلخانه دارای یک پایه از شن و ماسه, زغال چوب, ذغال سنگ, خزه و خاک است. Visnesky خواهد شد بحث در مورد انواع گیاهان گلخانه مراقبت و نگهداری و توضیح دهد که چرا نمایشگاه جانوران خشکی هستند بسیار محبوب و سرگرم کننده است.

کلاس برگزار خواهد شد در 1 p. m. 25 مارس در بانوی ما از شادی محله اجتماعی در سالن 2000 O’Block جاده در آلو. نور تنقلات خدمت خواهد شد. حمایت شده توسط SOS در خدمت سالمندان ما وزارت. برای جزئیات بیشتر تماس بگیرید کتی در 412-310-1490 یا ایمیل [email protected]

جشن پوریم در معبد دیوید

معبد David انجام خواهد شد اصلی “windows defence counsel rogue” برای Purim.

“چیزی مذهبی / چیزی شگرف / چیزی برای هر یهودی / A پوریم windows defence counsel rogue امشب!”

“Shushan محرمانه” اصلی کمدی موزیکال (windows defence counsel rogue) جشن روح از تعطیلات یهودی پوریم است که بر اساس داستان کتاب مقدس (megillah) از استر و نوشته شده توسط مونروویل معبد دیوید آهنگ-parodist فوق العاده, فرد Bortz.

پر جنب و جوش از shpielers را اسیر جماعت و مهمانان با عملکرد خود را بلافاصله پس از Megillah خواندن در مارس 9.

این windows defence counsel rogue دعوت مخاطب به کشف backstories که پاسخ به سوالات آنها هرگز می دانستم که آنها تا به حال:

• که تبعید شد ملکه Vashti طلاق وکیل ؟

• خیلی بد بود نخست وزیر هامان را دوقلو, خواهر, فریب خورده از یک پیروزی در شاه Ahasuerus زیبایی مراسم مجلل?

• چرا خواجه Bigthan و Teresh اینقدر عصبانی است که آنها رسم به کشتن پادشاه ؟

مجموعه ای به عنوان یک تلویزیون نشان می دهد بحث میزبانی Eubie خواجه و از جمله الویس impersonator به علاوه تبلیغات با شعر از سلطنتی شهر Shushan بهترین کسب و کارهای windows defence counsel rogue شش ملودی آشنا با repurposed شعر را معرفی روزمره “, فارسی-alities” پشت Purim story.

برای جزئیات بیشتر تماس بگیرید 412-856-9312.

Methodist church برنامه هفتگی روزهای پرهیز و روزه رویدادها

مونروویل United Methodist میزبان هفتگی لنت-اخبار مرتبط با شروع از 4 مارس تا آوریل 1 در 219 مرکز جاده در مونروویل. هر برنامه را روز چهارشنبه برگزار خواهد شد.

• وجود خواهد داشت یک کتاب مطالعه “پیاده روی: پنج شیوه های اساسی زندگی مسیحی” توسط آدم همیلتون رهبری Rev. Ed Schoeneck از 10 تا 11:30 صبح نسخه از این کتاب در دسترس هستند در کلیسا.

• وجود خواهد داشت یک برنامه با درس و عبادت موسیقی شروع در 6:45 بعد از ظهر هر چهارشنبه. این برنامه شامل فعالیت هایی برای کودکان و مراقبت از کودک برای کسانی که کمتر از 3.

• Monoreville United Methodist نیز میزبان های مختلف کلیساهای مسیحی که از اعضای مونروویل ادیان Ministerium هر جمعه از ظهر تا 12:30 بعد از ظهر از طریق آوریل 1. رهبران را متعلق به فرقه های مسیحی.

برای جزئیات بیشتر تماس بگیرید 412-372-7474 و یا بازدید MonroevilleUMC.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>