نگاهی به تعظیم Rideau کلبه. شما پس زمینه برای میلیارد دلار تنفس.

سیاست خودی برای ژوئن 30: آخرین فدرال pandemic, پیش بینی کانادایی طرف با ترودو در برابر چین و باید فدرال را بیشتر به بازگرداندن کانادایی گیر در سوریه است ؟

خوش آمدید به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از maclean’s سیاست خودی عضویت در خبرنامه. ثبت نام برای دریافت آن را تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را.

جدید فدرال مدل سازی داده ها—در اینجا نمودار—داستان تا کنون از کانادا همه گیر. آنها تقویت آنچه بسیاری از کانادایی ها در حال حاضر می دانیم که این بیماری همه گیر آمار هر استان و منطقه متفاوت است. امروز اطلاعات اشاره می کند که جزیره پرنس ادواردکه حتی شایستگی خود را نمودار, هنوز دیده نشده و جامعه انتقال COVID-19. Nunavut نیست به این نقطه ثبت شده تنها یک مورد.

نخست وزیر جاستین ترودو با اعلام پایان یک دوران از انواع. دولت فدرال روزانه coronavirus کنفرانس های مطبوعاتی تبدیل خواهد شد sparser این تابستان پس از انتظار نیست برای دیدن چهره های آشنا مانند رئیس بهداشت عمومی افسر ترزا Tam تقریبا به اغلب. اگر شما در حال مشتاق به دیدن Chrystia Freeland, صندلی کابینه را همه مهم COVID-19 کمیته از دست ندهید مصاحبه زنده خود را با تورنتو زندگی editor-in-chief سارا Fulford امروز در 1 p.m. تمام deets چگونه به سازمان دیده بان در اینجا.

یک جدید Angus Reid نظرسنجی آزمون خلق و خوی در رویه ترودو در نظر گرفتن زمانی که می آید به آزادی مایکل Kovrig و مایکل Spavor. بحث متبلور در هفته گذشته به دو سخت اردوگاه های: یکی از اردوگاه استدلال می کند Meng Wanzhou باید اعطا آزادی او در مقابل مایکل دیگر استدلال می کند برای یک سرکرده, از جمله Magnitsky تحریم. PM نشده که دور اما او اجازه استرداد روند بازی. کانادایی ها به شدت موافقم—به میزان 72 درصد—با ترودو رویکرد است. پاسخ دهندگان از وسط به دو نیم یا نه Meng بازداشت شد سمت راست حرکت می کند در وهله اول.

دیده بان حقوق بشر به ناودان کانادا برای طفره رفتن از تعهدات خود به کانادایی بازداشت شده در سوریه به دلیل اتهام لینک کلیک کنید برای داعش. یک گزارش جدید می گوید کانادا نشده عودت 47 کانادایی از جمله 26 کودک که گیر شده است در “به سر می برند کثیف و تهدید کننده زندگی شرایط” برای بیش از یک سال است. پنج ساله و یتیم به نام امیرهکه پیدا شد “سرگردان به تنهایی در جاده منتهی از آوار Baghouz” پس از خانواده اش کشته شد در حملات هوایی زندگی در یک بشردوستانه گروهی-اجرای “مرکز کودکان بی سرپرست. در سال گذشته ترودو گفت: آن را “بسیار خطرناک” در سوریه برای نجات کودکان مانند امیره.

انتاریو back-to-school طرح نادیده یک نکته واضح مشکل: Kalli اندرسون نوشتن در norouzi, عجایب چی پدر و مادر قرار است به انجام اگر بچه ها به مدرسه بازگشت در کاهش برنامه. “گفتن پدر و مادر برای آماده شدن برای فرستادن کودکان به مدرسه نیمه وقت, بدون ارائه یک اشاره از یک برنامه یا بودجه برای رسیدگی به این مشکل آشکار که در آن کودکان را در خارج از روز—و کسی که به آموزش و مراقبت از آنها در روز آنها نیست در یک کلاس درس—نمی توانید به دفعات مشاهده شده به عنوان “یک مدرسه بازگشایی طرح” می نویسد: اندرسون.

اخیر maclean’s اخبار جلسه مطرح یک سوال بجا از هیچ چیز: چگونه این آژانس درآمد کاناداکه به حالت تعلیق ممیزی در همه گیر اوایل هفته رزومه کار خود را ریشه کن کردن مالیات تقلب در عصر جسمی مداوم در فاصله? سازمان تنظیم مقررات به ما. آژانس “به طور کلی انجام” nerve-wracking در سایت بازدیدکننده داشته است (ما صفت ایشان نیست). آنها ترجیح می دهند به کار خود را امن آنلاین پورتال. ایمیل یک “last resort” در مالیات دهندگان درخواست. و ویدئو کنفرانس است که در حال حاضر یک گزینه نیست, “با توجه به خطرات امنیتی.”

به ایمنی حمل و نقل کانادا در آخرین گزارش تحقیق و تفحص میریزد نور در غم از دست دادن زندگی در نزدیکی مدوی بندر N. S. در سال 2018 است. ریچارد مورو و شریک زندگی خود را لیز اوکانل غرق شدند و پس از crabbing قایق واژگون کمتر از 100 متر دور از ساحل. نه پوشیده بود شخصی دستگاه های شناوری و قایق بود نه مجهز به یک سیستم هشدار اضطراری. آژانس ارائه شده استرن یادآور آشنا توصیه: همیشه خود را می پوشند lifejacket.

شایان ذکر است: کلگری سالانه “بهترین” لیست رای گیری توسط خود ساکنان است قابل اعتماد توییتر روند برای روز. Maclean’s کمک ویرایشگر جن Gersonکه اخیرا اظهار در مجلس در رابطه با کلمه نژادپرستانه بود و نام این شهر را بهترین روزنامه نگار/مقاله نویس. او ضرب و شتم همکار محلی کاتبان ریک بل و همین بهم تابیدن و بافتن. بل در زمان افتخار در سال گذشته besting Gerson و maclean’s آلبرتا خبرنگار Jason Markusoff. بازگشت در سال 2018 اما Markusoff در زمان همان جایزه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de