Takeaways از Red Sox’ 8-6 نمایشگاه دست دادن به Blue Jays

Red Sox از دست 8-6 به Toronto Blue Jays سه شنبه شب در اولین دو نمایشگاه بازی در Fenway پارک قبل از روز جمعه باز فصل برابر Baltimore Orioles. در اینجا برخی از takeaways کلیدی از شب:

— جرم در ادامه به نگاه خوب و J. D. مارتینز ممکن است یک نقطه جدید در صف: Red Sox’ پاک کردن قدرت در جرم و اگر آنها در حال رفتن به ایجاد هر گونه سر و صدا در سال 2020 آن را به تولید. آنها بوده ام در آتش در صفحه طول intrasquad بازی در کمپ تابستانی که انجام شده بیش از سه شنبه در مقابل یک حریف واقعی است.

میچ Moreland قرار داده و تعظیم در انفجاری اولین ورود, گرفتن زمین برای اولین بار او را دیدم و خرد کردن آن به اغل گاو یا حشم برای اجرای هومر که به Red Sox یک 4-0 منجر شود. Blue Jays استارت Nate پیرسون سازمان را بالا چشم انداز نبود قادر به پایان برساند برای اولین بار با توجه به تعداد زمین محدود است. J. D. مارتینز بعد راديال دو اجرا در مقابل میدان هومر در پنجم به ساکس یک 6-2 منجر شود.

مارتینز تا به حال یک نقطه جدید در پنبه حلاجی شده به سفارش. به طور معمول Red Sox’ پاکسازی hitter وظیفه مارتینز batted دوم سهشنبه پشت اندرو Benintendi — یک نقطه او تنها آمار از 33 بار در زندگی حرفه ای او. این چیزی است که او و مدیر Ron Roenicke مورد بحث برای شکستن یکنواختی چپ دست hitters در بالای صف و مارتینز در هیئت مدیره.

“ما ممکن است انجام آن در آینده” Roenicke گفت. “من می خواستم برای دیدن آنچه که او در مورد آن فکر. من حدس می زنم آنها سعی کردند آن را کمی زمانی که او در دیترویت و او آن را دوست ندارم زیادی. او گفت: “خوب اجازه دهید آن را انجام دهد, اجازه دهید ببینیم که چه چیزی آن را مانند به نظر می رسد.’ چرخش بت بزرگ است. و دلیل اینکه به سادگی از آنجا که ما Benintendi دنبال (رافائل) Devers و ما می دانیم که حریف این فرصت را به را در یک چپ دست در برابر آنها و این آن را می شکند و باعث می شود آن را دشوار است در حال حاضر.

“اگر شما می خواهید را در یک lefty به صورت Benny شما باید از طریق J. D. قبل از اینکه شما به Devers. آن را حس می کند آن را فقط در صورتی است که همه با آن راحت چون من می دانم که راحتی زیادی به انجام با توجه به این بچه ها آمار و تغییرات اعتماد به نفس خود را. آن را نگاه خوب است. اگر شما قرار داده است که صف تا که می خواهم و یک تیم مقابل به نظر می رسد در آن, آن را سخت به زمین است.”

— برندن کارگر به دست آورد برخی از اعتماد به نفس: Red Sox’ نزدیک تر تلاش کرده بود در طول تابستان اردوگاه اما او برخی از موجو برگشت سه شنبه شب. Roenicke به کارگر هشتم باز یافته با 6-5 سرب و او pieced با هم بسیار مورد نیاز 1-2-3 زمین باز یافته.

Roenicke هرگز از دست داده و اعتماد به نفس در کارگر و نزدیک پاداش ایمان خود.

“او چیزهای خوب بود و از آن خوب بوده است اما این فرمان بود واقعا خوب امروز” Roenicke گفت. “قرار دادن fastballs جایی که او آن را می خواستم sllder زمانی که او نیاز به پرتاب یک اعتصاب. او در واقع سخت تر کردن موبایل و کامپیوتر به پرتاب یک اعتصاب زمانی که او پشت در تعداد و پس از آن قادر به قرار دادن دور افرادی مانند او معمولا با که واقعا خوب curveball در خاک است. او خوشحال بود که او بیرون آمد و این یک راه خوب برای او را به رفتن به این فصل است.”

— رایان Brasier تا به حال یک شب را فراموش نکنید: این مسکن که به دنبال یک bounce-back پس از یک فصل ناامید کننده 2019 که در آن او در یک نقطه بود optioned است به پوتوککت در آمد در نهم با یک اجرای سرب و ذوب است. این righty داد تا یک leadoff دو به داد و بیداد کن Tellez تک به Teoscar هرناندز و بلک که به ثمر رساند یک اجرا قبل از تسلیم شدن رفتن پیش دو اجرای هومر به درک فیشر — همه فقط در 11 رزین.

Roenicke اذعان نتایج ضعیف اما هنوز از دور تشویق می شوند.

“بد ترین چیزی که بدیهی است این است که نتیجه” Roenicke گفت. “این چیز خوبی برای من است و من فکر مسائل خود را خوب بود. او سرعت بود. بهتر از آن بوده است و از آن جایی که معمولا هنگامی که او را تبادل واقعا خوب است. بنابراین اگر او می تواند نگه دارید که سرعت و سپس فرمان به توپ بهتر از ما در حال رفتن به همان پسر ما بسیار با اعتماد به نفس است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im