گرفتن اعتراف در زمان coronavirus—یک راننده در یک زمان

سوگندی از توبه آسان نیست در بهترین زمان اما کشیش در سراسر کشور در حال پیدا کردن راه هایی برای ارائه آن

این یک آخر هفته آفتابی در ونکوور, Mount Pleasant محله است. چند بلوک در جنوب خیابان اصلی—به طور معمول-شلوغ شاهراه که در آن مغازه ها توقیف و آبجوسازی شیر اتاق ها به طور نامحدود بسته—یک جریان ثابت از ماشین خط به رانندگی بین نارنجی مخروط ترافیک در بیشتر خالی پارکینگ کلیسا.

“وجود دارد یک جریان. مانند اگر شما می توانید متاسفانه تصور کنید یک مک دونالد درایو-از طریق” توضیح می دهد که کشیش جیمز هیوز یک کشیش در سنت پاتریک روم کاتولیک.

در لباس پوشیدن و خود را روحانی و لباس هیوز نشسته در کبود صندلی بین خطوط زرد از یک نقطه پارکینگ به عنوان محله های کشیش نشین درایو های گذشته چاپ کردن نشانه ای که می گوید “درایو-از طریق اعتراف خط” به یک منطقه تعیین شده دو متر دورتر. ماشین پارک. پنجره رول پایین. راننده اعتراف می کند.

مرتبط با: قرنطینه ملت: در داخل مستند تغییر خواهد کرد که کانادا forever

در بخش دیگری از گاراژ-سبک پارکینگ یکی دیگر از کشیش, کشیش فلیکس دقیقه طول می کشد پیاده روی در اعترافات پشت شیشه ای مات صفحه نمایش است که نصب شده بر روی یک پلاستیکی تاشو میز. وفادار به خواسته ایستاده به جای نشستن و یا زانو زدن که هیوز اذعان می کند که کمی نامتعارف. (“ما نمی خواهید به پاکسازی پس از هر توبه.”)

واقعا این همه بسیار نامتعارف اگر چه سنت پاتریک کشیش اعتماد به نفس آسفالت محل نمی بی اهمیت مفهوم اعتراف به گناهان خود را در وهله اول.

به عنوان جامعه سازگار به محدودیت فوق العاده ای برای جلوگیری از گسترش COVID-19 جوامع از ایمان در حال فکر کردن خارج از جعبه. در علاوه بر این به ارائه سوگندی از اعتراف در طول چند ویندوز از زمان قبل از عید پاک—و احتمالا بر اساس مداوم پس از آن اگر چه این تصمیم هنوز نشده—سنت پاتریک نیز در جریان آن به طور منظم خدمات آنلاین یک تصمیم همسان مکان عبادت در سراسر کشور است.

“ما باید کمی خلاق و در عین حال احترام به مقررات اجتماعی در مورد فاصله و بسیار آگاه و قرار دادن مردم در به خطر انداختن موقعیت می گوید:” هیوز. که شامل امنیت خاطر nixing هر فکر گرفتن اعتراف از طریق تلفن و یا از طریق رسانه های اجتماعی. وجود دارد بیش از حد از یک دنباله مقاله.

Rev. Felix takes a confession from the other side of the screen. (Jimmy Jeong)

Rev. فلیکس دقیقه طول می کشد یک اعتراف از پشت یک پارتیشن. (جیمی Jeong)

“این یک چالش بزرگ” او می گوید: در مورد انجام وظایف خود را این روزها. “من غمگین اما من نه غمگین. من را که تفاوت در زبان است. من غصه چرا که از احساسات بودن قطع با مردم و نه قادر بودن به آنها را به آنچه من فکر می کنم آنها سزاوار” هیوز می گوید. “اما من نه غمگین. زیرا غم و اندوه واقعا صحبت از عدم امید است.”

برای کانادا برخی از 12.8 میلیون کاتولیک او می گوید امیدوار پیام عید پاک—که مسیح با تجربه درد و رنج انسان مرده و دوباره افزایش یافت به طوری که پیروان خود را ممکن است نجات داد—ویژه رزونانس در حال حاضر. “با شنیدن این پیام نور COVID-19 من فکر می کنم تا عمق بیشتر از زمان عادی است که ما اغلب لذت و راحتی است که ما اغلب لذت می برد با زندگی است. داشتن یک محرومیت مثل این به ما کمک کرده است قدردانی آیینهای کلیسا و کلیسا زندگی است.”

با توجه به کشیش محله های کشیش نشین تا حد زیادی گرفته شده این ایده از یک dashboard confessional در گشاد گشاد راه رفتن—آنها در حال خوشحالم که به این گزینه—اما او به رسمیت می شناسد تغییر می تواند برای برخی از.

در جزیره پرنس ادوارد که در آن مشاغل کشیش شروع پارکینگ-بسیاری confessionals در اواسط ماه مارس یکی اهل حال گفت: مجله پیشگام Summerside او “داشتن مشکلات بسته بندی سر من در اطراف یک درایو-از طریق اعتراف.” در پارکینگ از سنت آنتونی کلیسا در وودستکک P. E. I. درایو-از طریق پنجره پس به صحبت می کنند در سمت راننده از Rev. دنی ویلسون از خود سدان.

در بلویل, Ont., کشیش در سنت مایکل فرشته کلیسای مصرف شده است درایو از طریق اعترافات از باز کشیش بخش ، “ما شده اند بسیار مبتکر” کشیش ریچارد واندن گفت: CTV.

در طول زمان آشفته در تاریخ او mused در کلیسا همواره راههایی را برای ارائه آیینهای کلیسا به افرادی که با وجود تمام موانع و مشتاق به نگه داشتن به سنت های خود را خود را و ایمان خود به بشریت است. کشیش رفته بر روی جبهه. به زندان. به بیمارستان.

پارکینگ نیست تلخ علاوه بر این که به لیست.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im