هدف ارائه می دهد سود جامد چشم انداز با وجود ویروس قطعیت

توسط ANNE D’INNOCENZIO

نیویورک (AP) — هدف شرکت می گوید وجود دارد می تواند دوره ای حمل و نقل تاخیر در, کالا از چین در حالی که تخفیف تصدیق به سهام تا در بیشتر ملزومات خانگی در فروشگاه های ایالات متحده خود را به عنوان آن را در برابر پیامدهای گسترش ویروس جدید.

مانند بسیاری از خرده فروشان هدف این است که کشتی با رشد عدم اطمینان از COVID-19 ویروس آن را به عنوان upends شبکه های تامین. در چند روز گذشته مشتریان ایالات متحده شده اند ازدحام آنلاین خدمات و مواد غذایی و فروشگاه های تخفیف به سهام تا در تمام انواع از اصول تمیز کردن محصولات به مواد غذایی کنسرو شده. Amazon.com’s نرم افزار برای نخست در حال حاضر همان روز مواد غذایی سفارشات هشدار داده است که در دسترس تحویل ممکن است محدود باشد. هدف مدیر عامل برایان کرنل معتقد است که خریداران همچنان به سهام تا در ملزومات برای چند هفته آینده.

هنوز مینیاپولیس مبتنی بر هدف ارائه سود جامد چشم انداز در روز سه شنبه و گفت که آن را ندیده است هر چیزی مربوط به پخش ویروس جدید تا کنون است که تاثیر آن به اهداف مالی.

پیش بینی می آمد به عنوان تخفیف گزارش قوی سه ماهه چهارم سود هر چند فروش آن وزن شدند با تقاضای ضعیف برای اسباب بازی و لوازم الکترونیکی در طول این مهم فصل خرید تعطیلات.

هدف می پیوندد یک رشته از دیگر فروشندگان با فروش ناامید کننده در کوتاه ترین فصل خرید تعطیلات از سال 2013. خارج شده بود و نادر فروش کمبود در حالی که میسی و J. C. Penney شاهد کاهش فروش در طول دوره. سرمه را نیز ارسال شده ناامید کننده فروش تعطیلات اما در روز سه شنبه گزارش داد که در سه ماهه چهارم سود و درآمد ضرب و شتم وال استریت انتظارات. Nordstrom برنامه ریزی شده است به گزارش نتایج آن پس از بازار, از شنبه.

خرده فروشان در حال حاضر برخورد با هزینه های بالاتر از یک جریان جنگ تجاری با چین تلاش برای به دست آوردن پتانسیل خریداران از طریق درب دیر و شروع سال 2020 به نظر نمی رسد که ارائه مقدار امداد. ویروس جدید گسترش یافته است فراتر از چین به کشورهای دیگر است. در ایالات متحده وجود دارد بیش از 100 مورد در حداقل 11 متحده است. آن را خیلی زود به می دانم که آیا این ویروس را افزایش دهند و یا محدود کردن فروش های خرده فروشی. اما خریداران می تواند شروع به اجتناب از فضاهای عمومی مانند مراکز خرید و فروشگاه های مواد غذایی اگر آنها نگرانی در مورد ویروس ،

شرکت های بزرگ در حال لغو غیر ضروری داخلی برنامه سفر خود را برای کارگران است. در واقع هدف لغو آن سرمایه گذاران نیویورک جلسه سهشنبه و پخش این رویداد از مینه سوتا است.

طی تماس با تحلیلگران هدف مدیران گفت: این کار با هر یک از این کارخانه ها در چین و بررسی وضعیت بنادر.

“ما در حال نظارت بر اوضاع ساعت به ساعت به عنوان شرایط تکامل” کورنل گفت: در تماس است.

کرنل گفت که هدف دیده است “تهاجمی خرید در سراسر فروشگاه های ما” و این شرکت به طور فزاینده ای کار با تامین کنندگان داخلی را در بیشتر محصولات مانند خانواده ملزومات و مواد غذایی کنسرو شده.

هدف تحویل سود خالص از $834 میلیون دلار یا $1.65 هر سهم برای دوره سه ماه منتهی به فوریه. 1. که در مقایسه با $799 میلیون دلار یا $1.52 هر سهم در سال پیش دوره است. درآمد حاصل از افزایش 1.8 ٪ به $23.13 میلیارد دلار است. تحلیلگران انتظار داشتند $1.65 هر سهم در درآمد حاصل از $23.44 میلیارد دلار با توجه به FactSet.

فروش قابل مقایسه و یا فروش در فروشگاه های کفش حداقل یک سال — افزایش 1.5%. که شامل فروش آنلاین رشد 20% در این دوره است. مشخص شده است که آن 11th سه ماهه متوالی رشد فروش قابل مقایسه با یک کلید متریک از یک خرده فروش در سلامت است. همان روز خدمات از جمله چیدن سفارشات در فروشگاه و یا curbside اختصاص بیش از 80 درصد است.

در کول فروش در فروشگاه را باز کرد حداقل یک سال بدون تغییر بودند در طول سه ماهه در مقایسه با سال پیش دوره است.

هدف گفت که برای سال انتظار کم تک رقمی افزایش فروش قابل مقایسه و تعدیل سود هر سهم در این محدوده از $6.70 به $7.00. تحلیلگران انتظار $6.88 هر سهم.

هدف همچنین گفت که این مطالعه اجرای کوچکتر مکان 6000 فوت مربع به اندازه یک فروشگاه. که نیمی از اندازه از هدف کوچکترین فروشگاه به روز است. و این شرکت اعلام کرد که آن را تست تازه های مواد غذایی در فروشگاه های آن برای خریداران آنلاین.

سهام هدف شرکت کاهش یافت و بیش از 4 ٪ یا $4.63 به $104.43 در بعد از ظهر و تجارت به عنوان گسترده تر بازار نیز کاهش یافته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im