hhd@get.creators.com (تعطیلات Mathis)

در “کلبی کلمه کتاب” Ambrose Bierce نوشت که “یک فرد کم سلیقه” است “بیشتر علاقه مند به خود را از من است.” این خنده دار است زیرا این درست است به خصوص به عنوان ماه شیفت به زیبایی برج میزان. ما به بالا توسط کسانی که معتقدند ما ایده های خاص هستند و ما واقعا به چیزی که چگونه ما در حال نشان دادن تا در جهان است.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). اجازه دهید مردم به شما بگویم همه چیز شما می خواهید به شنیدن و سپس اجازه دهید آنها را به شما نشان می دهد همه چیز شما می خواهید برای دیدن. اگر تنها یکی از این چیزها اتفاق می افتد که بزرگ — به عنوان طولانی به عنوان آن را در یک ثانیه.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). شما ممکن است دریابید خودتان نگه داشتن یک چشم بر روی همه چیز که حتی نمی وجود دارد. اگر این مورد است و شما گرفتن خود را در عمل شما می توانید خودتان را در میان برخی از بهترین شرکت است که تا کنون زندگی می کردند.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). شما باید یک محل برای کسی که هر دو در قلب خود و در زندگی خود را هر چند یک ثانیه طول می کشد و بیشتر قصد کار کردن به عنوان وجود دارد در حال تدارکات درگیر است. اما از آنجا که شما مراقبت به اندازه کافی, شما آن را انجام دهد.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). جهان در حال گسترش در یک رای که چند توافق برسند. شاید این است که چرا ماه هرگز آویزان همان راه دو بار هر چند همه چیز احساس آشنا و به راحتی اطمینان بین شما و خود را نگهبان luminary امروز.

لئو (جولای 23-Aug. 22). شما ممکن است به خودتان پیدا کنید در تلاش برای مبارزه طبیعی گرایش از روند تفکر خود را. به عنوان آن می رود با رام wild things قوام اهمیت بسیار زیادی است. بهتر است به پایین کلید و با پیگیری از طریق نسبت های خشن و بی ثبات است.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). اولین بار یک اشتباه اتفاق می افتد, آن را یک لحظه یادگیری. بار دوم شاید همان. اما با تکرار در برخی از نقطه آن است که دیگر یک اشتباه آن را یک تصمیم.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). شما می خواهید به توان اذعان کرد در یک راه خاص چرا که راه احساس عشق و راه های دیگر نیست. اولویت خود را ممکن است خیلی واضح به شما. آن چیزی است که به فکر می کنم بیش از هر چند دلیل آن را به یک کلید به شادی خود را.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). به استفاده از ابزار مانند رسانه های اجتماعی برای خود لذت و تفریحی بسیار متفاوت است از استفاده از آنها برای کار. دستگیره ها و دکمه های ممکن است اما نیت های مختلف همه چیز را تغییر دهید.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). بسیاری ادعا می کنند به عشق بدون قید و شرط اما آزمون این شرایط تغییر کرده است. کسانی که با احتیاط از ساخت یا صدور ادعا را به طور کامل تمرکز بر روی ارائه محبت را اثبات.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). سوالی که به ذهن می آید کودکانه در آن رسیدن به ساده لوحی و در عین حال نیز ریشه در عمیق باستانی ماد است “چرا آنها را وادار به انجام این کار, و چرا من؟” و یا شما می توانید سعی کنید آن را تبدیل به اطراف “چگونه می توانم؟”

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). هیچ یک زمان. برخی از مردم را در زمان و پس از آن همه چیز انجام می شود. چالش شما این است برای رسیدن به بعد سازمان به اندازه کافی برای اولویت بندی آن چیزهایی که برای شما مهم اما این است که شما هنوز هم در بر داشت یک راه برای ایجاد عادات.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). بیشتر از زندگی خوب در اطراف مراکز نگرش است. آن را آسان به التماس کردن عالی پرنیان زمانی که اصول اولیه مانند خواب کافی و ورزش پوشش داده است. بهتر با فقط کسانی که سه چیز را به شما 25 درصد شادتر.

امروز تولد (Feb. 10). شما نمی دانید که چگونه تازه مناظر را تقویت شما, اما شما می دانید آنها خواهد شد. خود دستور ساده برای احساس زنده: تصمیم بگیرید که به کجا رفتن و رفتن وجود دارد. دستور کار خود شامل سه مکان شما هرگز قبل از دیده می شود. حتی عبور روابط شما لذت هر چند شما قرار داده ترین قلب به یکی که طول می کشد و می کشد. برج جوزا و برج ثور می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 43, 10, 4, 26 و 17.

ویژه ولنتاین: LOVE سبک: در زبان انگلیسی “خانه” و “عشق” کلمات که همان حروف صدادار مختلف صامت. به سرطان, این کلمات مترادف هستند. عشق یک خانه و یک خانه عشق است. آسایش و اطمینان از یک ریتم روزانه که پیچد اطراف احساس تعلق — این جوهر از ارتباط انسانی است. برای لئو, عشق است که بسیار آسان برای تعریف: عشق, کیفیت, توجه, دوره. اگر بدون توجه وجود دارد و نه عشق. اگر توجه اسراف و مست و یا خاص و مفید و یا گسترده و پر از طنز است و عشق. لئو ممکن است وجود داشته باشد به یک فرد در فکر و feeing اما به یک واقعی پیوند باید آن را نشان داد. برج سنبله می خواهم به یاد بقیه از زودیاک است که بشر وجود نخواهد داشت و بدون ما غریزه طبیعی به گروه با هم در اعمال متقابل خدمات. هر یک از ما دارای استعدادهای مختلف. در قلب انسان تجربه یک درایو به اشتراک گذاشتن آنچه که ما در خوب و انجام آنچه ما می توانیم برای کمک به یکدیگر است. این بقا ضرب و شتم در داخل هر رابطه خوب است. اعمال خدمات در میان بالاترین و اساسی ترین عبارات ،

افراد مشهور پروفایل: فروع از جنیفر آنیستون زندگی شخصی و چشم انداز شده است یک ماده از منافع عمومی که رقبای انتخابات ریاست جمهوری زمان جنگ حوادث و برخورد سیارک ها. به زندگی حرفه ای از برج دلو the Aquarian هنرمند است که معمولا برابر با علاقه هر چند پس از آن تعادل پویا. آنیستون ستاره خواهد شد در آینده بیوگرافی “این دلال” در مورد دنیس سفید سابق beauty pageant که افزایش از طریق صفوف مدیریت ورزشی.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: چهار شنبه, ژانویه 16 سال 2020 10:15:44 -0800

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im