برج ثور خورشید از ماتریالیسم با تعطیلات Mathis

[email protected] (تعطیلات Mathis)

وجود یک ایده قابل بحث است اگر چه وجود یک ایده پشت یک عمل و یا در داخل یک چیز … که داده. نظریه باید نشان دهنده چگونه همه چیز کار می کنند و چگونه آنها هستند. در این اولین روز از برج ثور خورشیدی, سفر, مواد مهمه. آزمون ایده های خود را با آوردن آنها را به حال. کاربرد عملی پادشاه است.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). رانندگان خوب نمی تسریع در حالی که تثبیت شده بر روی آینه. برای جلوگیری از توفنده به چیزی جلوتر نگاه کنید که در آن شما در حال رفتن نیست که در آن شما بوده ام.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). وقتی که می آید به افراد خاصی ندارید به دوست داشتن آنها است. زمانی که شما درگیر در عمل خود را و یا مطالعه شما به طور طبیعی تابش شادی به عنوان هر چند این چیزی است که شما ساخته شد.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). شما در حال تلاش برای به انجام رساندن چیزی است که شما نیاز به حفاری عمیق تر به خود احساسات و رفتارها و فرایندهای فکری. به همین دلیل چشم پوشی از تمام چیزهای کوچک و کم عمق است.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). جالب اینجاست که اگر شما می خواهید صلح و شما باید به مبارزه برای آن است. با شروع ساختمان خود دفاع و احداث حفاظتی سپاه پاسداران در اطراف صلح خود را پس از آن بسیار دشوار است برای هر کسی که به شما غارت آن است.

لئو (جولای 23-Aug. 22). یک عقب نشینی نیست و همیشه در حال فرار از صحنه. می توان آن را یک حرکت استراتژیک و دور از مشکل بالقوه منابع و نسبت به خود ذات است. هر گونه حرکت به سمت تعادل حرکت به سمت قدرت است.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). گرفته اید به اندازه کافی خطرات را به می دانم که اگر شما در معرض خطر در همان راه چند بار شما می توانید راحت با همه چیز بسیار است که هنگامی که شما وحشت زده. این اتفاق می افتد در حال حاضر.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). شما تعجب می کنم که چقدر مسئولیت شما باید برای فرد دیگری احساسات. آن بستگی دارد در چه رابطه ای است. فکر می کنم از اتصال شما و مسئولیت سطوح به عنوان متناسب.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). احساسی ترین دینامیک هستند و نه چیزی برای غلبه بر ولی چیزی به قبول. آن است که بیهوده به رد هر گونه احساس شما با داشتن. فقط به یاد داشته باشید که شما لازم نیست که به عمل می کنند احساسات خود را.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). شما می خواهید به تصمیم گیری بر اساس ارزش خود را و معیارهای و دیگران می خواهند شما را به انجام چه کار می کند و بخواهد آنها را. آیا آن را راه خود را به عنوان یک مصالحه خواهد شد لطفا هیچ ne.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). هر کس متفاوت است. شما می شود شگفت زده شده که در آن اختلاف دروغ و چگونه گسترده آنها می شود. این بهترین نیست به فرض که دیگران می دانند و درک آنچه می آید که به راحتی به شما.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). شما می دانید چه چیزی در خطر است و مطمئن نیستید که چگونه شما در حال حاضر آن را به خطر است. باید به شما از دست دادن شما چه برنامه پشتیبان گیری? سنج چگونه مشتاق شما خواهد بود به دنبال این برنامه و شما می دانید که حرکت بعدی خود را.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). آنچه می رود به عنوان یک مبدل پیچیده و متنوع مشکل است که در واقع بسیار ساده است. آن را جوش پایین به داشتن جرات به انجام آنچه که می افتد در خط با ارزش خود را بدون در نظر گرفتن چگونه قابل قبول است که به دیگران است.

امروز تولد (20 آوریل). در ماه به شما پذیرش بیشتر از خود انگیزه و اعتماد خود را در طیف گسترده ای از شرایط. شما می خواهید موفق فراتر از انتظارات خود را در چیزهایی که شما حتی نمی دانند که شما می توانید انجام دهید. شما به حمایت و عشق و آن را در اندازه, اگر چه نه همیشه از همان مردم است. برج سنبله و قوس می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 20, 4, 10, 13 و 8.

نجوم سوال: “من 18 سال, برج سنبله و من مطمئن هستم که راه را برای رفتن با زندگی من. من می تواند به دانشگاه برود. من می تواند یک سال فاصله است. من می توانم کار و صرفه جویی در پول. من واقعا نمی دانم که بهترین راه برای به دست آوردن زندگی من رفتن.”

شما در کامل مقطع برای برخی از سرگرم کننده جلسات طوفان مغزی. خارج شدن نوت بوک خود را و مجله یک لیست از چیزهایی که شما می خواهید برای به انجام رساندن در طول عمر خود را. به عنوان یک سلامت آگاهانه و پرورش برج سنبله, رویای خود را لیست باید شامل چه شما می خواهید به نگاه و احساس می کنید همه چیز شما می خواهید به یادگیری و روابط شما می خواهید به میان چیزهای دیگر. سانسور نکنید خودتان. این یک سفر سرگرم کننده از طریق زمین از تخیل و شما لازم نیست که در واقع فکر می کنم.

هنگامی که شما تکمیل عمر, لیست, محدود چیز را به چشم انداز خود را از پنج سال از هم اکنون. این یک فانتزی بنابراین کشش خود را و اجازه دهید خود را شامل نتایج که بعید است اما بسیار جذاب است.

در حال حاضر با توجه توهمات خود را چه به نظر می رسد بیشترین فشار دادن ؟ که تصمیم گیری های زندگی می تواند شما را به خط با نسخه شما است که احساس می کند درست است ؟ این تمرین باید به شما وضوح و شما می توانید شروع به سازماندهی برنامه های خود را بر این اساس.

افراد مشهور پروفایل: در سال های اخیر, Carmen Electra کمک کرد از لحاظ اجتماعی بی دست و پا millennials در کمدی خنده دار “به تنهایی با هم.” با او نفسانی انرژی و میلیون ها نفر از Instagram followers, Electra نمونه ای فریبندگی ونوس-حکومت برج ثور. ماه در سرطان وعده داده است که او را دوست دارد در کانون توجه است و یک غریزه طبیعی برای چگونه به فرمان توجه و سرگرم کردن مخاطب است.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: چهار شنبه, Mar 25, 2020 18:23:35 -0700

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im