معلمان ترس برای دانش آموزان به مدارس نیاز به حمایت بیشتر

  • ویروس باعث افزایش خودکشی در کودکان و نوجوانان
  • معرفی ‘top معلم که رفته بالا و فراتر از آن

منحصر به فرد: خرید اینترنتی از خانه یادگیری یک فاجعه قریبالوقوع برای دانش آموزان با توجه به یک نظرسنجی که پیدا کرده است معلمان در حال مبارزه با کنترل از راه دور تحصیل و کودکان’ مدرسه رنج می برند.

با بخش عمده ای از دانش آموزان در سراسر استرالیا هنوز انجام برخی از قالب صفحه اصلی مبتنی بر یادگیری بیش از ماه آینده این مطالعه نشان داد بیش از نیمی از 1200 معلمان مورد بررسی گفت: آنها نگران هستند در مورد نگه داشتن دانش آموزان و دستیابی به نتایج خوب.

بیشتر از 48 درصد گفت: اصلی آنها نگران حفظ شد تا با برنامه درسی و 33 درصد از معلمان گفت: آنها احساس فشار از والدین انتظار.

نتایج نگران کننده داده چقدر چهره به چهره زمان تدریس دانش آموزان از دست رفته بیش از مدرسه تعطیل می آیند و به عنوان اخبار پارسیان اجرا می شود یک کمپین برای کمک به حمایت از معلمان و دانش آموزان خواستار دولت به روشنی در مورد انتقال و جزئیات آنچه در منابع معلمان را دریافت خواهد کرد به طوری که آنها می تواند اجرا گرفتن برنامه های آموزش و پرورش برای دیدن چقدر کار دانش آموزان از دست رفته.

Australian Catholic University’s Associate Professor Miriam Tanti said diagnostic programs for teachers to check in on student were crucial as schools slowly start to reopen. Picture: Supplied
media_cameraدانشگاه کاتولیک استرالیا را دانشيار میریام Tanti گفت: برنامه های تشخیصی برای معلمان برای بررسی در روز دانشجو بودند و حیاتی به عنوان مدارس به آرامی شروع به بازگشایی شده است. تصویر: عرضه

الان Dougan جهانی, رئیس آموزش و پرورش برای 3P یادگیری که عرضه برنامه های آموزش خواندن تخم مرغ و Mathletics به مدارس سراسر کشور فرار نظرسنجی و گفت: “ما باید دست کم نگیرید چالش هایی که معلمان در حال مبارزه با این بحران است. آنها تحت یک بار در یک نسل اختلال در مهارت های خود را, از آن خواهد شد با ماندگاری طولانی و آن را تغییر راه آنها شغل خود را به خوبی به آینده است.

“ضروری است که معلمان همچنان با توجه به حمایت ها و ابزار است که آنها باید در این زمان است.”

دانشگاه کاتولیک استرالیا اقدام رئیس آموزش و پرورش دانشيار میریام Tanti گفت: برنامه های تشخیصی برای معلمان برای بررسی در روز دانشجو بودند و حیاتی به عنوان مدارس به آرامی شروع به بازگشایی شده است.

“معلمان در حال رفتن به نیاز به زمان به طوری که آنها می توانند به کار و توسعه شخصی مداخله برنامه ریزی برای دانش آموزان ما می دانیم که معلمان باید طیف گسترده ای از ابزار تشخیصی است که می تواند ارزیابی سواد آموزی و حساب و آنها نیاز به زمان قادر به در واقع پیاده سازی است که” او گفت:.

دیگر کمپین درخواست های اضافی شامل پاک کننده مناسب عرضه صابون و دست sanitiser حمایت از معلمان با عکس آنفولانزا رایگان در سایت معلم COVID تست در نقاط گرم و تعهد به استخدام معلمان اضافی برای حمایت از انتقال و NBN تحویل در صورت درخواست برای حمایت از آن برای آسیب پذیر معلمان ارائه درس خود را از خانه.

Telstra نیز در پاسخ به این کمپین با سخنگوی گفت: “ما نهایت احترام و تحسین برای کارگران در خط مقدم که در حال انجام کار باور نکردنی تحت شرایط سخت است و ما به دنبال در چگونه ما می توانیم بهترین تشخیص آن است.”

“خاص به بخش آموزش و پرورش ما مفتخریم به ارائه بیش از 20 ، 000 دانش آموزان و معلمان سراسر کشور با دسترسی به اینترنت به محتوای آموزشی برای حمایت از خود را آنلاین یادگیری است.”

A major survey has found teachers are struggling with remote schooling and the childrens’ schoolwork is suffering. Picture: Supplied
media_cameraیک نظرسنجی بزرگ پیدا کرده است معلمان در حال مبارزه با کنترل از راه دور تحصیل و کودکان’ مدرسه رنج می برند. تصویر: عرضه

اخبار پارسیان نیز درخواست پدر و مادر برای معرفی ‘top معلم که رفته بالا و فراتر از آن برای دانش آموزان خود را در طول این زمان به چالش کشیدن و تعدادی از مطالب از سراسر کشور آمده اند از جمله از الکساندر در جنوب Morang در ویکتوریا به معلم هیدن Godbold از سنت جوزف, مدرسه ابتدایی و گفت: “هیدن با تشکر از شما برای بودن با یک معلم بزرگ 2019 و 2020. شما در حال حمایت خنک و سرگرم کننده یادگیری!”

استوارت از Legana در تاسمانی می خواستم به اجازه Cath Kilner از اسکاچ Oakburn کالج می دانم که او “انجام یک کار فوق العاده از سازماندهی کلاس و چهره به چهره و درس فرزند ما در FaceTime دیده است او را تا حد زیادی بهبود تنها در پنج هفته. به علاوه همه سرگرم کننده یادگیری فعالیت های او مجموعه برای آنها کمک بزرگی است.”

میشل اسمیت از آشپز هیل در NSW گفت: Karyn تامسون از دریاچه های دستور زبان “رفته بالا و فراتر از کار با کودکان در دریاچه با مشکلات یادگیری. او پشتیبانی از آنها در تمام طول روز کمک به آنها دسترسی کار و آپلود آن را به خود معلمان است. آنها هرگز قادر به مقابله در خانه بدون او!”

نیک بروک از مونت بارکر در جنوب استرالیا می خواستم به اجازه Ms نولان از مونت بارکر اولیه می دانم که او “نگه داشته است من آگاهانه و آپلود کار را برای من انجام دهید از طریق برنامه.

Ms نولان در زمان خودش سخت کار کرده است تا مطمئن شوید که من باید این فرمت کار من نیاز به عنوان به خوبی.

Ms نولان سزاوار این نامزدی او نیز باردار است و به دنبال پس از کلاس خود را به عنوان به خوبی به عنوان خانواده او در طول این بی سابقه بار.”

Selina از پدینگتون در کوئینزلند گفت: Dan راجرز از کلیسای آنگلیکان دستور زبان گفت: “من شنیده ام آقای راجرز کلاس بیش از گذشته چند هفته در طول تحصیل در خانه است.

“او بسیار دلگرم کننده مثبت و مهربان مردان جوان او تدریس است. او مدل نقش زیادی در رفتار و عملکرد اعتباری به مدرسه.

“پسران صدا مانند آنها عاشق کلاس های خود.”

نامزد خود را بالا, معلم

نمی توانید فرم بالا ؟ اینجا را کلیک کنید

همه گیر نوید دوران جدید برای معلمان تحت محاصره

قدردانی معلمان می تواند تغییر رابطه تیره و تار بین معلمان و پدر و مادر به یک عصر جدید با توجه به کارشناسان بر این باورند که این بیماری همه گیر داده است پدر و مادر بینش بیشتر به فرزند خود آموزش و پرورش است.

می آید یک اصول نظرسنجی که توسط دانشگاه کاتولیک استرالیا و دیکین دانشگاه نشان داد که 84 درصد از مدیران ارشد و کارکنان آموزش دچار نوعی از رفتار توهین آمیز از والدین و دانش آموزان.

مالکوم الیوت رئیس جمهور استرالیا, اصلی, اصول ارتباط گفت: افزایش تعداد خشونت علیه رهبران مدرسه بود مجبور معلمان امیدوار کننده برای ترک.

“استرس و فشار است که این رفتار باعث شده است که منجر به تعداد زیادی از کیفیت مدرسه رهبران خروج از سیستم آموزش و پرورش و بی میلی در میان معلمان جوان به گام به این نقش های ارشد از ترس از دریافت مشابه سوء استفاده است.”

آقای الیوت می گوید: گزارش یک یادآوری به موقع از استرس مربیان شد و در حال حاضر رو به جلو است که از تاثیر coronavirus تا به حال بر مدارس است.

“به عنوان 2020 مربیان شد و در حال حاضر رو به رشد سطح استرس و اضطراب و در حال حاضر با اضافه شدن فشار از برخورد با تاثیر COVID-19 ویروس ما نگران تاثیر ارشد معلمان گفت:” آقای الیوت.

Malcolm Elliott, President of the Australian Primary Principals Association said the rising number of violence against school leaders was forcing promising teachers to quit. Picture: Supplied
media_cameraمالکوم الیوت رئیس جمهور استرالیا, اصلی, اصول ارتباط گفت: افزایش تعداد خشونت علیه رهبران مدرسه بود مجبور معلمان امیدوار کننده برای ترک. تصویر: عرضه

رئیس محققان هارمونیک استاد گیاه مرداب و همکارانش از موسسه مثبت روانشناسی و آموزش و پرورش در اکو و پروفسور فیلیپ رایلی از دیکین دانشگاه از آموزش و پرورش در بر داشت تعداد بی سابقه ای از مدیران مدارس – نزدیک به یک سوم – در مواجهه با استرس و فرسودگی شغلی از شغل خود از جمله سطح بالایی از تهدید و خشونت فیزیکی توسط والدین و دانش آموزان.

اما محققان از هارمونیک و دیکین معتقدند جرم اختلال در مدرسه و زندگی در طول COVID-19 می تواند باعث خوش آمدید بالا بردن در جامعه قدردانی مداوم و پیش بینی نشده با چالش های مواجه شده توسط مدیران مدارس.

“ما می دانیم که از شواهد است که بسیاری از پدر و مادر اگر چه نهفته خود عمیقا سپاسگزار از این کار توسط مدیران و مربیان است. ما امیدواریم که این امتیاز به آینده ای که در آن وجود دارد آگاهی بیشتر و اذعان بسیاری از تنش ها و چالش هایی که مدیران صورت منظم به عنوان آنها منجر به دانش آموزان و کارکنان.” استاد رایلی گفت.

دنیس Lofts یک مدیر مدرسه در یوللدوللا دبیرستان, گفت, شده است وجود دارد تغییر در مسئولیت و بیداری چه نقش مدرسه در زندگی نوجوانان است.

“این یک پرشی از یک رابطه بزرگ به نفع مدارس و جوامع است. دانش آموزان با داشتن استقلال بیش از یادگیری خود شده است بهترین و بیشترین چیزی طراوت و آنها را به رسمیت شناختن آنها آن را دوست دارم و باید انتخاب آژانس و کنترل بر یادگیری بسیار قدرتمند است.

“مدارس در حال گاهی اوقات خط مقدم برای بسیاری از نارضایتی در عین حال این بیماری همه گیر دیده می شود مدارس را نگه دارید و پود جامعه با هم و نشان می دهد که چگونه آنها بخشی حیاتی از جامعه است. و چگونه ما به عنوان دریانورد برای خانواده های ما در پیچیدگی.”

The appreciation for teachers could shift the strained relationship between teachers and parents into a new era, according to experts. Picture: AAP
media_cameraقدردانی معلمان می تواند تغییر رابطه تیره و تار بین معلمان و پدر و مادر به یک عصر جدید با توجه به کارشناسان. تصویر: AAP

سابق ویکتوریا اصلی آن-Maree Kliman گفت: وجود درک بیشتر توسط والدین از آنچه معلمان انجام دهد.

“وجود دارد قدردانی در جوامع برای کاری که انجام می دهند و ما را به تصرف و در آن ساخت.

“ما می دانیم که از راه دور و آموزش مجازی شده است دشوار است برای برخی از خانواده ها ما می دانیم که کودکان را پاسخ نمی دهند به پدر و مادر خود را به همان شیوه پاسخ آنها به یک معلم آنها را به شما پدر و مادر هستند و نه مربی.

“پدر و مادر را بزرگتر درک آنچه در آن است به کار با یک کودک در مدرسه یادگیری وظایف و قدردانی آمده است به عنوان یک نتیجه از آن است.”

بچه ها Helpline 1800 1800 55

در اصل منتشر شده به عنوان معلمان ترس برای دانش آموزان به مدارس نیاز به حمایت بیشتر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im