در حالی که هفته بعد تعیین خواهد کرد که آیا تکنولوژی بوستون است که تیم برتر در بخش 2, یک بار دیگر, خرس غالب اجرا در بالای شهر ادامه خواهد داد برای یک سال.

آلن Nunez به ثمر رساند و 16 امتیاز در حالی که شمر Browder اضافه شده 12 امتیاز به عنوان تکنولوژی بوستون ادعا سوم آن متوالی شهر بوستون لیگ قهرمانی با یک 63-47 پیروزی بوستون لاتین آکادمی در روز پنج شنبه بعد از ظهر در مدیسون پارک.

جلسه سوم از سال بین دو تیم با هر تیم بیرون کشیدن یک پیروزی در طول فصل به طور منظم.

“آمدن به این بازی ما می دانستیم که همه چیز را تا به حال از طریق آنجایی که ما در حال دفاع از شهر و دولت champs,” Browder گفت. “ما فقط تا به حال به نگه داشتن سر ما پایین و رفتن نگه دارید.”

تکنولوژی بوستون (13-7) با استفاده از 3 نقطه تیراندازی در طول بازی به نگه داشتن سرعت. در همه خرس رفت 8 از 10 از محدوده طولانی با Nunez و Rakim ساقی هر ضربه زدن به پایین سه treys. لاتین, آکادمی در ضمن تلاش از فراتر از قوس تیراندازی فقط 2 از 21.

خرس’ 3-نقطه تیراندازی به آنها اجازه داد به جلو و دور در اوایل نیمه دوم. پرستاری یک 38-34 منجر تکنولوژی بوستون رفت و در یک 11-0 اجرا هایلایت شده توسط 3s از نونیز و ساقی به یک 49-34 استفاده به عنوان چهارم. اژدها تلاش برای باقی می ماند در طول بازو خرس با Mohumad علی به ثمر رساند و شش امتیاز در اوایل نهایی قاب به قدم زدن خرس ” منجر به 53-42.

تکنولوژی بوستون حال حاضر به توان انکار کرد با Browder, اتمام یک رابطه جنسی خشن لیآپ در انتقال و الیوت ویلیامز به ثمر رساند و چهار مستقیما به قرار دادن خرس جلوتر 17 با دو دقیقه باقی مانده.

“این است که یک فرد نشان می دهد. آن را در مورد من آن را در مورد ما” تکنولوژی بوستون مربی جانی ویلیامز گفت. “من به آنها گفتم این هیچ ربطی به با من مربیگری این همه در مورد آنچه آنها می خواهند و آنها آن را می خواهم. هر بار که آنها توری تا آنها آن را می خواهم.”

خرس به نظر می رسد در کنترل کامل بیش از هشت دقیقه با استفاده از داغ 3-نقطه تیراندازی به بهره برداری لاتین آکادمی matchup منطقه. دامن زدن به افزایش بود Nunez که حفر یک جفت 3-اشاره گر قبل از ساقی متصل در یکی از خود را برای کمک به خرس 23-10 سرب پس از یک.

لاتین, آکادمی, اما, یافت, جای پای خود را در سه ماهه دوم به فاصله قابل توجه از رفتن به نیمه. ماسون لاوسون به ثمر رساند و هفت امتیاز و علی متصل در گوشه ای 3-اشاره گر به عنوان بخشی از یک 17-5 اجرا در آورده است که اژدها در 29-27 در شکستن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im