TechBoston stuns ماموریت جدید در Div. 2 جنوبی بسکتبال در دور اول برنده

TechBoston مربی جانی ویلیامز اعتماد به نفس هرگز منحرف.

حتی زمانی که شماره 7 ماموریت جدید تحت فشار قرار دادند که دو بار دفاع از دولت قهرمانان به آستانه در سه ماهه چهارم و یا زمانی که تره نورمن از دست رفته برای اولین بار از دو پرتاب آزاد با این بازی گره خورده و 1.4 ثانیه به سمت چپ در روز پنجشنبه بخش 2 جنوبی اولین دور مسابقه.

شماره 10 TechBoston را حل و در نهایت پرداخت می شود به عنوان نورمن با آرامش غرق در دومین تلاش خود را برای تکمیل وحشی باز گشت از 12 نقطه سه ماهه چهارم کسری بلند کردن خرس به یک خطر ناک 59-58 پیروزی.

“من ثابت کل راه” گفت: ویلیامز به عنوان TechBoston پیشرفت به یک چهارم نهایی به صورت وستوود. “من نمی لرزاند. من می دانم آنچه من قادر به.”

ماموریت جدید (14-7) ساخته شده دو رقمی سرب با Kemar مورگان و حسن جنکینز ارائه ستارگان داخلی دفاع در حالی که ابوبکر سلامی (16 امتیاز) غرق در گوشه ای 3-اشاره گر برای قرار دادن تیتان پیش رو 52-40 با 4:45 چپ.

اما TechBoston (14-7) نمایش داده می شود و آن قهرمانی فطرت با اعضای ارشد اواز یا موسیقی دو نفری از شمر Browder (16 امتیاز) و آلن Nunez پیشرو در راه است. Nunez کاهش کسری بودجه در نیمه با بازگشت به عقب 3-اشاره گرها اما Eddo Ehikamhen سعی کردم به نگه کردن TechBoston توسط از طریق آمدن با یک کلاچ سطل و یک جفت پرتاب آزاد برای ماموریت جدید است.

اما TechBoston نگهداری شارژ جلوتر و Browder به پایان رسید در ترافیک به سطح نمره 58-58 با 47 ثانیه به سمت چپ.

“ما فقط نگه داشته هل دادن” Nunez گفت. “ما مربیان به ما گفت (به) اعتقاد دارند. ما فقط نگه داشته در حال اجرا, بازی دفاع. ما ساخته شده است برای این است.”

Rakim ساقی (نه امتیاز و 13 ریباند) و سپس امن بزرگ دوباره بجای اول برگشتن و با 7.1 ثانیه به سمت چپ TechBoston diagrammed یک بازی برای نورمن و خرس را تماشا او را خراب روی هارد دیسک به حلقه است.

نورمن بازگشت-rimmed اول خود را رایگان در پرتاب یک محیط خشن قبل از حصول اطمینان از که TechBoston طبقه اجرا نمی در پایان یک رقیب اصلی دادگاه.

“این در مورد من نیست. من انجام آن را برای بقیه تیم” نورمن گفت. “لحظات بود که ما در زندگی برای ما می میرند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>