تکنولوژی روز قدردانی توسط تعطیلات Mathis

[email protected] (تعطیلات Mathis)

قبل از معجزه timesaving اختراعات مانند ماشین لباسشویی و آبگرمکن مردم صرف ساعت در وظایف اساسی زندگی مانند شستن لباس و رسیدگی به آتش سوزی. ماه به شکل یک سخت زاویه به مریخ در نشانه ای از فن آوری اصرار ما را به درک موجودی تسلی. ما در حال حاضر زندگی می کنند که تنها سلطنتی را در روز ،

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). روز جنگ است که با دو نفر در تلاش برای اشغال همان فضا است. نه یکی بیشتر است درست است. هنگامی که نفس و غرور خود را کنار بگذارید, یک راه وجود دارد به نوبت.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). بدبینی در میان اکثر فرسایشی احساسی تن به اتخاذ و شما می خواهید برای جلوگیری از هر چیزی که بویش از این تیره مشاهده. از سوی دیگر آن را کمک نمی کند به ساده لوح یا نه. مخلوط سالم و تردید خود را با خوش بینی.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). وجود دارد یک راه برای صلح با هر لحظه. پیدا کردن آن را به شما نیاز به رها کردن زانو حرکت تند و سریع واکنش و تصمیم گیری به فکر می کنم چیزی متفاوت است. شما در حال حاضر چون شما عاشق صلح بیشتر از شما دوست دارم استدلال.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). عزیزان خود زندگی و ماجراهای و هنگامی که کسانی که سفر آنها را در جهات مختلف به شما اقامت دوره خود را دانستن است که جاده عشق همیشه در محافل بازگشت.

لئو (جولای 23-Aug. 22). خوشبختانه راحتی خود را نه بر اساس افراد دیگر در حال حاضر توجه آگاهانه و یا هر چیز دیگری. شما یک استعداد برای حفظ تشویق خوب بدون در نظر گرفتن چگونه دیگران نشان می دهد.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). کار سخت خوب است امروز با شما. خسته کننده کار خوب است بیش از حد. هر چه این کار آن است که نگرش خود را در مورد آن و زندگی درونی شما را به آن است که آن را ارزشمند می سازد.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). چیزهایی که نمی خواهد نگاه راه شما انتظار می رود آنها را به آنها ارائه خواهد شد بسیار فراتر از پیش بینی های خود را. شما باز بماند و به دنبال نتایج و تلاش برای گرفتن تحت تأثیر بسته بندی.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). وقت و فرسایش در مورد آنچه اتفاق می افتد به خصوص اگر آن را منفی. بسیاری از چیزهایی که می تواند و می خواهد اتفاق می افتد. خوب زندگی می کردند در حاشیه امید و احتمال است.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). خط پایین این است که بر می آید از درک. این توانایی را در دیدگاه فرد دیگری در خدمت شما در بسیاری از مواقع.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). آن را مانند خود را شهود می آید و می رود. این بخشی از شما که همیشه وجود دارد. حجم گاهی اوقات اردک تحت صداهای بلندتر در مغز شما باعث شدید تر افکار و احساسات.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). اگر شما خود را حس چند بعدی طبیعت تجلیل دقیقه است که نشان از احترام به قوانین از این هواپیما وجود است که در آن زندگی به نظر می رسد ساخته شده است.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). مردم در اطراف شما در حال رشد خواسته های شما. چون شما خیلی توانمند و همواره افزایش یافته است به این مناسبت است. آیا رفتن به خودرو-تحقق حالت. اولویت بندی نیازهای خود.

امروز تولد (9 آوریل). قدرت حرکت می کند مثل این است که اول به داوطلب خواهد شد که افراد با جذب شدن به رهبری خود را. شما را و علت اتصالات. به عنوان پروژه های خود را زمان. بازی بلند بازی شما خواهد شد در نهایت خالص کافی مالی و منافع شخصی. خانواده را بر شما تکیه می کنند و خدمات خود را در نهایت غنی سازی شما. لئو و برج میزان می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را دارد: 1, 4, 44 ، 48 و 19.

نجوم سوال: “لطفا به من بگویید بهترین راه برای مقابله با همسر سابق من. او باعث می شود زندگی من پر از بدبختی در هر نوبت. ما طلاق گرفته اند و برای 12 سال است و او هنوز در حال جنگ با من, حتی اگر او دوباره ازدواج کرد و دو بار در آن دوره زمانی است. تا آنجا که من می توانم بگویم او مدرک حقوق به سادگی به طوری که او می تواند زندگی من را قانونی کابوس. او همیشه باعث می شود آن را دشوار است برای من برای دیدن فرزندان من است. او آنها را در برابر من و او خونریزی من خشک از نظر مالی. لطفا کمک کنید. او یک برج سنبله و من برج ثور.”

به عنوان دو نشانه زمین شما باید ارزش های مشابه که می تواند مذاکرات دشوار است. شما هر دو می خواهند همان چیزی که عمدتا فرزندان خود را به خوبی بودن و عشق و احترام. در نظر بگیرید که شما ممکن است سمج تر از شما می خواهید اعتراف کنید و سعی کنید تا خود به خود در این درام, اگر تنها به خودتان. صداقت کمک خواهد کرد که شما اقامت آرام و متعادل است. جلوگیری از مبارزه. را در هر کجا که شما می توانید به خصوص در جزئیات کوچک است که توجه زیادی به او. سعی کنید به مدنی حتی زمانی که او نیست. قلب را در دانستن است که شما تنها به او تا زمانی که فرزندان خود را در حال رشد. پایان نزدیک است.

افراد مشهور پروفایل: فقط چند روز از تولد او می آید از انتشار “جاده ها گرفته نمی شود” یک درام در مورد کاوش در آنچه که می توانست بازیگران ال فانینگ. فیلم منتشر شده در نزدیکی یک بازیگر سرب خورشیدی بازگشت دریافت ویژه افزایش کیهانی موفق باشید. فانینگ یک انرژی بالا بره به دنیا آمد هنگامی که خورشید در عطارد مریخ و زحل بودند همه در عرصه جنگجو و زهره و مشتری در هنری برج حوت.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: چهارشنبه Mar 11, 2020 18:52:41 -0700

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de