تکنولوژی گلایه دولت از خط خارج خانه میزگرد در بودجه تاثیر coronavirus

تلاش دولت و قوه مقننه به گرفتن بر روی چقدر وخیم عواقب ناشی از کوروناویروس بحران خواهد شد دولت بودجه مانع با مشکلات فنی در روز سه شنبه هنگامی که مسئولان موفق به دریافت یک جریان زنده ،

بودجه دولت میزگرد که ارائه خواهد شد در نگاه اول آنچه انتظار می رود عظیم سقوط دولت درآمدهای مالیاتی به تعویق افتاد تا در کنار چهار شنبه, مارس 14 بعد از مقامات شکست خورده برای به دست آوردن زندگی می کنند جریان فن آوری نورد در حدود نیم ساعت پس از نشست برنامه ریزی شده ساعت 10 صبح شروع زمان.

“با عرض پوزش مردمی” خانه راه و روش رئیس هارون Michlewitz توییتی فقط پس از مقامات ساخته شده است این بازی در زمان تصمیم به تاخیر گفت: “احساس مهم بود که برای () برای دیدن این در زمان واقعی است.”

آن را شرم آور snafu برای قوه مقننه آن را به عنوان تلاش برای مرتب کردن چگونه به انجام کسب و کار از راه دور در یک زمان هنگامی که مردم دلسرد از تجمع در محکم بسته بندی شده دولت خانه اتاق در منافع اجتماعی فاصله.

روز سه شنبه دور میز قرار بود شامل امثال اریک Rosengren بوستون فدرال رزرو جمهور, دولت خزانه دار دبورا B. گلدبرگ jbudget نویسندگان از مفصل راه و روش کمیته و اعضای رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر دولت و بخش مالی که ممکن است شده اند قادر به برگ ریزان برخی از نور در چقدر وخیم دولت بودجه شرایط را به عنوان coronavirus بحران همه گیر نوردد سراسر کشور.

اقتصاد کشور دارای زمین به توقف در میان COVID-19 بیماری همه گیر. کارگران در حال گذاشته شدن در تعداد رکورد و هزاران نفر از کسب و کار شده اند مجبور به بستن قادر به انجام به عنوان دولت و مقامات بهداشت عمومی ممنوعیت تجمع بیش از 10 نفر است. اقامت در خانه مشاوره صادر شده است برای هر کس به جز کسانی که در مبارزه با این بیماری همه گیر در خط مقدم.

عمومی پیش بینی تا کنون وجود ندارد. درآمد سالانه کمبود می تواند کشش به 5 میلیارد دلار یا 6 میلیارد دلار ماساچوست بودجه و سیاست های مرکز برآورد شده است.

بیکر در یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی گفت که او انتظار دارد که اثرات این بیماری همه گیر به تاثیر حداقل دو بعدی بودجه چرخه اما گفت که این اثر هنوز آشکار در وزارت امور خارجه درآمد مالیاتی ارقام — با توجه مارس اعداد در آمد جلوتر از بینی.

“ما همه نوع از خاراندن سر ما در مورد آنچه که در سه ماه آخر این سال خواهند بود و آنچه در ابتدای سال آینده میخوام شبیه است.”

یک گزارش منتشر شده در هفته گذشته توسط مالیات دهندگان ماساچوست بنیاد به این نتیجه رسیدند دولت را “رنج می برند تاثیر بیشتری از این بیماری همه گیر از این کشور به عنوان یک کل نشان می دهد که دولت را بازیابی خواهد بود تندتر و بیشتر از سایر نقاط کشور است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im