یک سرباز با کینه به ضرب گلوله کشته و 26 نفر و زخمی شدن 57 در تایلند بدترین تیراندازی ولگردی و قانونی شکنی قبل از او به ضرب گلوله در داخل یک مرکز خرید در این کشور جنوب شرق, مقامات می گویند.

مقامات گفتند که سرباز عصبانی بود بیش از یک اختلاف مالی برای اولین بار به کشته شدن دو نفر در یک پایگاه نظامی و سپس رفت و در دور خونین داد و بیداد شنبه, تیراندازی, به عنوان او سوار به بازار که در آن خریداران فرار در وحشت.

در آن زمان پلیس اکشن 16 ساعت برای پایان دادن به بحران است.

مقامات گفتند Sgt. مسلح ، Jakrapanth Thomma در پشت این حمله در Nakhon Ratchasima, توپی برای تایلند نسبتا فقیر و روستایی در شمال شرقی منطقه است. خیلی از تیراندازی در محل ترمینال 21 Korat یک فرودگاه با مضمون بازار پر از رنگارنگ لگو مجسمه a merry-go-round و کپی از نشانه های از سراسر جهان است.

نخست وزیر شورای نظامی چان-اوچا به شمارش نهایی صبح روز یکشنبه پس از بازدید از زخمی ها در بیمارستان. او گفت که از 57 مجروح 25 مرخص شده.

تصویری گرفته شده در خارج از بازار نشان داد مردم غواصی برای پوشش به عنوان عکس زنگ زد از اواسط بعد از ظهر شنبه. بسیاری کشته شدند در خارج از بازار در برخی از اتومبیل های دیگر در حالی که راه رفتن.

Nattaya Nganiem و خانواده اش به تازگی به پایان رسید و رانندگی شد دور زمانی که او شنیده تیراندازی.

“برای اولین بار من تو را دیدم یک زن اجرا از بازار قاه” گفت: Nattaya که شات تصویری از صحنه بر روی تلفن خود را. “سپس یک موتور سیکلت سوار در مقابل او فقط زد و سمت چپ موتور سیکلت خود را وجود دارد.”

صدها نفر از مردم تخلیه شدند از بازار در دسته های کوچک توسط پلیس در حالی که آنها برای جستجو مسلح.

“ما ترسیده بودند و فرار برای پنهان کردن در توالت” گفت: Sumana Jeerawattanasuk یکی از کسانی که نجات توسط پلیس. او گفت: هفت یا هشت نفر را مخفی می کردند در همان اتاق به عنوان او.

“من خیلی خوشحالم. من خیلی می ترسم از گرفتن صدمه دیده است,” او گفت:.

مدت کوتاهی قبل از نیمه شب پلیس اعلام کرد که آنها تا به حال امن بالاتر از سطح زمین بخشی از بازار اما هنوز در جستجوی تیرانداز. حدود 16 ساعت بعد مقامات برگزار شد یک کنفرانس خبری در خارج از بازار به اعلام مسلح بود به ضرب گلوله.

سخنگوی وزارت دفاع Kongcheep گفت تایلندی رسانه ای است که اولین کسی کشته شد و افسر فرمانده 22 از مهمات گردان که در آن شک نیز خدمت کرده است. او گفت: فرد مسلح از کار اخراج شده بود در دیگران در پایگاه خود و در زمان اسلحه و مهمات قبل از فرار در ارتش Humvee.

شهر و محله افسران پلیس که نخواست شناسایی شود چرا که آنها مجاز به انتشار اطلاعات گفت: اخراج مرد عکس, به عنوان او سوار به بازار. تایلندی رته تلویزیون مرکز امنیتی دوربین فیلم نشان دادن یک مرد با آنچه در ظاهر به یک تفنگ.

این مرد نیز ارسال شده به روز رسانی به Facebook صفحه در داد و بیداد.

“هیچ کس نمی تواند فرار از مرگ” خواندن یک پست. دیگری پرسید: “باید به من بدهید؟” در پست بعد او نوشت: “من را متوقف کرده اند در حال حاضر.”

یک عکس منتشر شده در رسانه های اجتماعی است که به نظر می رسد گرفته شده از Facebook صفحه را نشان می دهد یک مرد با پوشیدن لباس سبز استتار نظامی کلاه در حالی که یک سنگ اسمانی بزرگ و دود سیاه خشم را پشت سر گذاشت. Jakrapanth مشخصات تصویر نشان می دهد که او را در یک ماسک و لباس در سبک نظامی خستگی و مسلح با یک تپانچه. تصویر پس زمینه است که از یک تفنگ و گلوله. در Facebook صفحه ساخته شده بود غیر قابل دسترس پس از تیراندازی آغاز شد.

ترمینال 21 Korat چند سطح شیشه و فولاد بازار طراحی شده است که شبیه به یک ترمینال فرودگاه کامل با مسخره برج کنترل و خروج دروازه. مدل بزرگ, مسافر جت dangles از سیم در کنار یکی از اصلی پله برقی.

هر یک از آن هفت خرده فروشی طبقه تزئین شده است به نمایندگی از کشور های مختلف. ماکت غول پاریس برج ایفل soars به سقف در حالی که یک مدل از لندن بیگ بن غالب منطقه دیگر و عظیم مدل کالیفرنیا پل دروازه طلایی دهانه باز حیاط. دو داستان طلایی اسکار مجسمه برج بیش از یک دادگاه مواد غذایی.

بسیاری از مراکز خرید در تایلند از جمله ترمینال 21 است اسم در بانکوک باید آشکارسازهای فلزی و دوربین های امنیتی در ورودی های سرنشین دار توسط لباس شخصی اما غیر مسلح و نیروهای امنیتی. چک در آن ورود اغلب گذرا است.

در بانکوک اصلی ترمینال 21 در قلب شلوغ از شهرستان پر شده بود با خریداران به طور معمول صبح روز یکشنبه. وجود دارد هیچ نشانه ای از افزایش امنیت و یا بزرگداشت فاجعه ای که گشوده چند دقیقه رانندگی دور.

تفنگ خشونت بی سابقه در تایلند است. سلاح گرم را می توان به دست آمده از نظر قانونی و بسیاری از تایلند اسلحه های خود. تیرباران های دسته جمعی بسیار نادر وجود دارد و گاه به گاه جنگ تفنگ در دور در جنوب این کشور که در آن مقامات برای سال مبارزه طولانی در حال اجرا شورشیان جدایی طلب.

در اصل منتشر تایلندی بازار تیرانداز مرده, 26 کشته

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de