هر کس تا به لحاظ روانی امیدوار بشم برای بیس بال به عقب. حتی بیشتر از آن پس از Red Sox لگد کردن غرابت است که در سال 2020 با یک پیروزی بزرگ بیش از Baltimore Orioles جمعه گذشته در Fenway پارک.

پس از آن دو غیر قابل توضیح ضرر و زیان به اتهام بدترین تیم در شرق.

در اینجا در 617 ما در حال تلاش برای پیدا کردن بازی های مورد علاقه که بر محلی تیم اما امروز که یک چالش به خصوص بیس بال-دانا است. ما نمی تواند فکر می کنم از یک دلیل خوب به صرف زمان زیادی را به تماشای دایاموند در Padres ارائه شده در ESPN در 4:10 p. m. این بازی بیس بال, هر چند, به طوری که ممکن است دلیل کافی است.

پس از آن به انجمن. سلتیکز بازگشت به عمل در اندک مدت چهار روز. این “scrimmages” ارائه شده توسط NBATV شامل دو مربوط به کنفرانس شرق تیم هر دو در سلتیکز بذر بازی تخته. در 3 p. m. واشنگتن تیم بسکتبال … aka جادوگران چهره لس آنجلس لیکرز. واشنگتن هیچ کسب و کار شرکت در هر نوع postseason اما آنها باید یک فرصت است. آنها میله میله به بازی بوستون در آخرین بازی قبل از واقعی پلی آف آغاز خواهد شد.

در 5:30 p. m. آن Brooklyn Nets در برابر یوتا جاز. بوستون نقش بروکلین Aug. 5.

چرا ما مراقبت ؟ سلتیکز رفت 1-2 برابر بروکلین در این سال و 1-1 در برابر ویز. اگر آنها در حال رفتن به نگه بر روی شماره 3 کنفرانس شرق بذر و یا هر گونه امید ابتلا به تورنتو در شماره 2 لغزش-یو پی اس در برابر بد تیم نمی تواند اتفاق می افتد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de