این 617: آنچه به تماشای امشب

خوش آمدید به 617!

در آن روز افتتاحیه. اما Red Sox نمی شروع تا جمعه. اما ما اینجا هستیم برای کمک به. این 617 خود را روزانه توصیه برای ورزشی که شامل نیست این تیم در خانه. شاید آن کسی که ما از آنها بدم میاید. شاید آن کسی که ما در حال نگه داشتن چشم در به صورت یک حذفی تعقیب و یا در آینده حریف.

امروز این همه از بالا. امپراتوری شر است لگد زدن فصل بیس بال امشب در 7 بعد از ظهر در واشنگتن در برابر جهان سری قهرمان اتباع.

یانکی ها برنده 103 بازی سال گذشته در مصرف AL شرق قبل از از دست دادن به آستروس در ALCS. به عبارت دیگر ما نفرت متقلب اما در آن صورت ما اجازه دهید آن را برو.

پسران از برانکس تا به حال 7 بچه ها آمار بیش از 21 ساعت در سال گذشته است. که رهبری تیم ؟ تا به حال به هارون قاضی, حق? (نه.) اوه راست راست شده باید مشت زن به Giancarlo استانتون. و … او صدمه دیده بود همه سال و تنها آمار 3. آن 2B Gleyber تورس که آمار 38 انفجار با C Gary Sanchez 34 اضافه کردن بیشتر.

اینکه یانکی ها البته آنها “توسعه” یک بازیکن با امضای عامل رایگان ace Gerrit کول به 9 سال معامله به ارزش $324 میلیون. کول رفت 35-10 با هوستون دو فصل است. او شروع می شود امشب در برابر واشنگتن حداکثر Scherzer. Scherzer رفت 3-0 در postseason سال گذشته به عنوان بوندس لیگا برنده خود را برای اولین بار عنوان شده است.

هنگامی که شما انجام می شود booing یانکی ها در 10 p. m. شما می توانید تشویق ستاره سابق Mookie بتی زمانی که او اولین بازی خود را در لا به عنوان داجرز را در سان فرانسیسکو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im