خوب است که بزرگ نیست.

در اینجا در 617 ما صیقلی کردن برنامه به دنبال چیزی برای تماشای این نیست که یکی از خانه تیم اما ممکن است یک رابطه به آنها. یک رقیب ما می خواهید به ضرب و شتم و یا کسی که می خواهد به ضرب و شتم ما. محرومیت که ما چیزی است که در غیر این صورت می ایستد. (کارشناسی ارشد نمی خواهید به ضرب و شتم ما. اما ما می خواهم مطمئن باشید که اگر ما می تواند.)

با توجه به منع اخبار فیلادلفیا دیروز — که شهر فقط واقعا نیاز به متوقف بودن فوق العاده آن در حال حاضر به نظر می رسد که بیس بال می تواند یک مشکل.

Fox Sports 1 به یانکی ها قرار به رفتن در فیلادلفیا در 6 p. m. هر چند شنبه شب بازی به تعویق افتاد. به طوری که ممکن است یا ممکن است اتفاق می افتد.

بعد FS1, داجرز در هوستون. به دلایل آشکار بوستون طرفداران هیچ عشق از دست رفته برای هر دو تیم است. نفرت-مشاهده یک چیز است.

این همه نوع از بد شانسی تا زمانی که ما یاد بگیرند که چگونه این نقش. اما صبر کنید! یک قهرمان ظهور!

هاکی!

NBCSN ما را بر روی یخ در 4 بعد از ظهر از تورنتو که در آن پنگوئن ها و آگهی اسکیت در نمایشگاه شیب قبل از بازی های واقعی از سر این آخر هفته. NHLN به شرح زیر است که با برخی از همه-کانادا matchups در 8 p. m. (Maple Leafs-Canadiens) و در ساعت 10:30 بعد از ظهر از غرب hub در Edmonton Oilers-شعله های آتش.

عبور از انگشتان دست خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de