این 617: آنچه برای تماشای

بیس بال است. NBA تقریبا است. و برونز سر به تورنتو یکشنبه به عنوان NHL بازگشت به یخ اتمام برسد. خدا را شکر ما در مورد به برخی از انتخاب دوباره.

این 617 خود را روزانه توصیه برای ورزشی که شامل نیست این تیم در خانه. شاید آن کسی که ما از آنها بدم میاید. شاید آن کسی که ما در حال نگه داشتن چشم در به صورت یک حذفی تعقیب و یا در آینده حریف.

اگر شما از طرفداران بزرگ از بازی های بزرگ شاید ارتباط بیشتر با سبک خود را. Alrighty پس از آن.

سلتیکز بازگشت به اقدام جمعه در برابر میلواکی دیگران. در هشت بازی با حداکثر سرعت دویدن برای رسیدن به واقعی پلی آف این تیم در خانه نیاز به را تشکیل می دهند سه بازی کسری برای گرفتن دفاع از قهرمان تورنتو است. که به سختی می شود. هیچ homecourt استفاده هر مطلب پس از آن همه چیز در مورد ترکیب هیرو. اگر C را به طور چاک دار به عنوان سومین دانه منطق است که برای جلوگیری از میلواکی به عنوان طولانی به عنوان امکان پذیر است و همچنین به نگرانی در مورد طراحی 76ers. فیلادلفیا در ششمین موقعیت و چهره سلتیکز در دور اول. فیلادلفیا بود 29-2 در خانه. که مهم نیست هر بیشتر.

همه این را می گویند: فقط نمی افتد به چهارم یا پنجم دانه … که به معنی میلواکی در شرق کنفرانس نیمه نهایی. بد.

چهارم-کشت Miami Heat دو برنده در پشت C است. نگه داشتن یک چشم بر روی آنها. شما می توانید شروع به صید آنها 4 p. m. داد و بیداد در برابر یوتا در NBATV.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de