این armour-plated خط آبی در برندن ،

در Jan. 16 براندون مرد., پلیس نورد را به یک مرکز محله با سلاح حکم و یک خودرو مجهز برای جنگ شهری.

در حدود 3 بعد از ظهر افسران به حال تعطیل 300 بلوک از 15 خیابان به استقرار تاکتیکی واحد پاسخ تخصصی تیم مسلح و زره پوش اپراتورها استفاده می شود برای پر خطر پاسخ. که در آن براندون خدمات پلیس اولین اعزام خود را به تازگی به دست آورد و زره پوش خودرو امداد و نجات (ARV)—یک نظامی دستگاه مجهز به زره بالستیک تفنگ شکافها و چرخش برجک بالا—و هنگامی که لیام Pattison یک عکاس محلی وارد صحنه را به تصرف خود عمل است.

در پشت یک مانع در انتهای شمالی بلوک 22 ساله در بر داشت ARV پارک روی چمن جلو خانه و شنیده صدای وافغان از این خودرو سیستم بلندگوی سفارش سرنشینان در داخل به تسلیم. حدود یک ساعت بعد پلیس تا به حال هشت مظنون در بازداشت برخی با متفرقه لبه و بلانت سلاح های در اختیار خود را. جستجو از خانه تبدیل شده تا یک .22-کالیبر تفنگ نیمه اتوماتیک خرس گرز و یک BB gun.

Pattison, چه کسی بوده است, خوراکی های اضطراری محلی صحنه برای بخشی بهتر از یک دهه نیست نگران زمانی که او را دیدم خودرو در عمل است. آن را به او صلح از ذهن است. “من می خواهم به جای این خودرو و نه نیاز به آن بیش از نیاز آن و نه آن را,” او می گوید. اما نه همه سهام حس خود را از تصویب. کسب چپ در برخی از براندون کشاورزی و دانشگاه شهرستان از حدود 60000 تعجب آنچه تهدید قریب الوقوع به نام برای یک نمایش قدرت است. “این باعث می شود آن را به نظر می رسد مانند آنها آماده برای رفتن به جنگ با مردم می گوید:” Alaynia یک سازمان محلی Black Lives Matter گروه که خواسته است که نام خانوادگی او بود نکردن از نگرانی او فعالیت ممکن است او را هدف آزار و اذیت.

ادامه مطلب: چگونه مسلح با ماموران پلیس در محوطه دانشگاه را تبدیل به یک جا بخشی از کالج آمریکایی زندگی

کانادایی ها به مدت طولانی نگهداری بالا از نظر اجرای قانون است. یک Leger نظرسنجی در ماه ژوئن نشان داد که بیش از 70 درصد از پاسخ دهندگان اعتماد و از خود راضی هستند و پلیس محلی خدمات. اما شهرت این نیروها شده است در یک روند رو به پایین در حال سقوط با 11 امتیاز پس از سال 2018 است. این نظر سنجی به پایان رسید و حدود دو هفته پس از مینیاپولیس پلیس دستگیر جورج فلوید 46 ساله سیاه در 25 مه و گفته به قتل او در یکی از خیابان های شهرستان.

فلوید مرگ موجب تظاهرات در مینیاپولیس که در آن گسترده خشم عمومی منجر به یک عمده فروشی تجدید نظر در رابطه بین پلیس و مردم آنها سوگند یاد کرد برای محافظت از. این جنبش به سرعت گسترش در سراسر ایالات متحده به کانادا و سراسر جهان است. تظاهرات در این کشور به نام دولت ها برای ریشه کن کردن نژادپرستی نظاممند ثاقب سیستم عدالت کیفری و پال خواستار قطع بودجه دولت ، یک جزء کلیدی از خود شکایت: رشد نظامی نیروهای آنها می گویند قرار می دهد خصمانه چهره در پلیس و نشان دهنده یک نگرش متضاد در میان افسران به سمت غیر نظامی ،

کوین Walby یک گونه که جامعه شناس در دانشگاه وینیپگ شده است ردیابی یک به سرعت در حال گسترش مقابل پلیس نظامی در کانادا—به کارگیری از سلاح های خاص و تاکتیک (SWAT) تیم توسط چندین نیروهای پلیس در سراسر کشور است. پس از سال 1980 او می گوید: زمانی که تاکتیکی واحد در کانادا مستقر شدند در نرخ متوسط 60 بار در هر سال که تعداد منفجر شده به طور متوسط 1300 استقرار هر واحد در سال 2016—یک 2,100 درصد افزایش در کمتر از 40 سال است.

نظر: “ما باید پال خواستار قطع بودجه دولت ، این تنها گزینه است.”

بخشی از دلیل افزایش مگس کش زدن تیم در کانادا او می افزاید: فقدان سیاست و یا قوانینی که محدود کردن استفاده از آنها. 2010 دادگاه عالی کانادا حاکم متوجه شد که پلیس باید اجازه داده شود “latitude” در عملیات خود را برای اطمینان از ایمنی از افسران. به عبارت دیگر هیچ چیز محدود و تاکتیکی واحد به شرایطی که تقاضای خود را از آموزش و تجهیزات مانند خدمت در معرض خطر حکم و یا در پاسخ به گروگان حالات. “در حال حاضر از آنها استفاده می شود برای خدمت به همه نوع از حکم” Walby می گوید. “آنها نیز استفاده می شود برای سلامت روان چک. آنها در حال استفاده در ترافیک و پلیس جامعه.”

از 10 نیروهای پلیس مورد مطالعه Winnipeg بالاترین نرخ در کانادا پریدن از 484 استقرار در سال 2013 به بیش از 3300 سه سال بعد. با توجه به Const. راب کارور یک سخنگوی این روند ادامه و آن را بخشی از یک طرح. این نیست که سوات پاسخ لزوما در تقاضا. بلکه این سرویس عمدا اعزام اعضای آن تاکتیکی تیم پشتیبانی (TST) به عنوان یک احتیاط ایمنی در تمام حکم. “زمانی که آموزش پیشرفته و سلاح های TST مستقر شده است” ماساچوست می گوید: “این خطر کاهش می یابد.”

بخش دیگری از این طرح است که نگه داشتن این نخبگان واحد متصل به جامعه با اعزام آنها را در روال پلیس تماس مانند ترافیک برخورد به جای ذخیره آنها را برای ماموریت تاکتیکی. “این نیست SWAT استقرار جایی که ما زره پوش خودرو امداد و نجات است و بچه ها در حال حلق آویز کردن کنار خودرو با بالستیک کلاه,” او می گوید. علاوه بر آموزش های تاکتیکی او می افزاید: تنها ظاهری, تفاوت بین TST واحد و استاندارد افسران در این تماس های تلفنی که سابق پوشیدن لباس خاکستری و حمل یک اسلحه کمری با یک کمی طولانی تر در هر بشکه رسید. کارور می گوید این سیستم به عنوان یک یادآوری به تاکتیکی که اعضای “کار خود را به عنوان افسر پلیس—در درجه اول—در درون یک جامعه است.”

با توجه به افزایش توجه به خشونت های پلیس در سال های اخیر و شيوع سیستمیک نژادپرستی خزنده نظامی پلیس کانادا خدمات ارائه یک نگرانی که با توجه به استفاده مناسب از نیروی. کارور اذعان می کند که خطرات مرتبط با پلیس با استفاده از تجهیزات نظامی و روش های آشکار هستند و نه فقط به Winnipeggers اما برای همه کانادایی ها در مورد نقش پلیس در جامعه: “من فکر می کنم ما باید به کار سخت تر برای کمک به مردم درک کنند که چرا ما را انتخاب کنید برای انجام این کار است. ما انجام نمی آن را به آرامی.”

Members of the Brandon Police Services Emergency Response Team move in towards a home on Louise Avenue west of 15th Street during a standoff with an agitated male on Tuesday. The standoff lasted several hours before coming to a peaceful conclusion early Wednesday morning. (Tim Smith)

اعضای براندون خدمات پلیس Emergency Response Team در حرکت به سمت خانه در لوئیس خیابان غرب از 15 خیابانی در طول یک بن بست با آشفته نر در روز سه شنبه. بن بست به طول انجامید چند ساعت قبل از آمدن به صلح آمیز نتیجه اولیه صبح روز چهارشنبه. (تیم اسمیت)

نه همه شهرهای مورد مطالعه بین سال های 2007 تا سال 2016 شاهد افزایش سالانه تاکتیکی استقرار. کلگری دیدم مشخص شده رها در قاب زمان از 1,556 استقرار به 619. اتاوا تا به حال کمتر از سایر حوزه های قضایی نوسان بین 100 تا 200 در هر سال است. ونکوور هم شد نه چندان دور در پشت معلق در هوا بین 200 تا 300 استقرار.

در برندن پلیس با استفاده از تاکتیکی واحد پاسخ—آن SWAT معادل—در نرخ بسیار پایین تر اما استقرار روند رو به بالا. زمانی که ARV رونمایی شد در ماه دسامبر 2019 رئیس Wayne Balcaen ثبت شش استقرار تاکتیکی که در سال سه برابر افزایش می دهد از میانگین تاریخی است. در سال 2018 زمانی که نیروی کشف و ضبط بیش از 200 سلاح گرم واحد تاکتیکی مستقر شد 14 بار.

برای Balcaen خودرو لازم است علاوه بر آوردن نیروی همسو با دیگر خدمات از ویکتوریا به سنت جان. آن سپر از افسران تیراندازی و به آنها اجازه میدهد با خیال راحت از روش de-تشدید و عقب نشینی از بالقوه مرگبار حالات. “ما باید در این واقعیت است که این نیز صرفه جویی در زندگی می کند” او می گوید.

نه همه Brandonites آن را ببیند. منتقدان مانند Alaynia سیاه زندگی مهم سازمان و 20 ساله دانشجو در Assiniboine جامعه, کالج, آن را به عنوان یک تهدید ضمنی به خصوص با نام سیاه قربانیان خشونت پلیس طنین را در ذهن خود ذکر شده در آیات و شعار در تظاهرات در اعتراض به خشونت پلیس. یک زن خودش Alaynia هرگز دچار خشونت یا تبعیض در دست پلیس محلی (او می رود از راه خود را برای جلوگیری از رویارویی) اما او می داند که نژاد پرستی است یک مشکل سیستمیک نه حدیثی. روند به سمت نظامی تقویت از قبل موجود ترس از پلیس او می گوید: و “از تبدیل شدن به یک نام دیگر در آن نشانه هایی است.”

مانیتوبا دولت ارائه شده نزدیک به 400.000 دلار نسبت به هزینه های خودرو از طریق برنامه فدرال است که reallocates به ضبط وجوه فدرال محاکمه جنایات. اگر چه خرید آمد قبل از تظاهرات Alaynia معتقد است بودجه را بهتر در خدمت شهر اگر آن را به حال شده است channelled نسبت به افزایش د-تنش های آموزشی و برنامه های اجتماعی فعالانه بنیادی جرم و جنایت است.

مرتبط: کانادا, خطرناک ترین مکان های 2019

این رویه هالیفاکس در زمان در ماه ژوئن هنگامی که شورای شهر رای به لغو خرید مشابه خودرو زرهی در اصل میله میله برای رسیدن به این بهار. در درخواست از Halifax منطقه ای پلیس این شهرستان اختصاص داده شده حدود 300 ، 000 $برای این کامیون در سال 2019 زمانی که عضو شورا شاون Cleary می گوید که او و تعدادی دیگر از نمایندگان تلاش ناموفق به آن را حذف. “این نوع از چیزی است که می تواند مورد استفاده در یک روش تهاجمی و بسیار توهین آمیز راه در برابر ما جمعیت” بدیهی می افزاید. همان سال یک گزارش به سفارش Nova Scotia کمیسیون حقوق بشر یافت می شود که افراد سیاه و سفید در هالیفاکس شد شش برابر بیشتر احتمال دارد متوقف شده توسط پلیس در خیابان, چک—یک عمل که پس از متوقف در استان است.

با “تغییر” باعث فلوید مرگ و COVID-19 همه گیر انداختن تاریخ تحویل به 2021, Cleary بازگشت به موضوع tabling یک حرکت برای تغییر بودجه برای این خودرو نسبت به طرح مبارزه با ضد سیاه نژادپرستی. اما یک عضو شورا رای دادند به نفع. این تصمیم به خصوص قابل توجه با توجه به این که نوا اسکوشیا بود محل مرگبارترین تیراندازی و کشتار در تاریخ کانادا پس از یک مهاجم مسلح به قتل 22 نفر در یک ولگردی و قانونی شکنی کشتار در ماه آوریل آغاز شد که در Portapique, N. S., و به پایان رسید در Enfield 30 دقیقه رانندگی شمالی ایفا می کند.

Cleary را باور نمی کند حرکت منفی تاثیر می گذارد پلیس امنیت پس از RCMP خود خودرو زرهی مستقر در هالیفاکس شهرداری منطقه. در یک استان با حدود یک میلیون نفر تقریبا نیمی از آنها اقامت در داخل و اطراف Halifax, مشاور مورد سوال چگونه بسیاری از زره پوش نجات وسایل نقلیه شهرستان و یا حتی استان نیاز دارد. و در حالی که او انتظار ندارد تغییر جزر و مد از پلیس نظامی در کانادا او معتقد است که شورای برگشت را تغییر دهد و البته خود را در هالیفاکس. “من امیدوار هستم که ما می توانیم demilitarize به حد لازم و معقول” او می گوید. “من امیدوار هستم که ما در واقع می تواند به نوبه خود کشتی.”


این مقاله به نظر می رسد در چاپ در ماه اوت سال 2020 موضوع maclean’s مجله با تیتر “این armour-plated آبی خط.” اشتراک ماهانه چاپ مجله در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de