B. C. شهر که MacGyvered’ راه خود را به آماده بودن برای COVID-19

چگونه Williams Lake تبدیل چهار بیهوشی ماشین آلات به هواکش و آب گرفتگی فضا به منفی-فشار واحد جداسازی

دو ماه پیش شهر Williams Lake, nestled در ناهموار داخلی از میلاد تا به حال سه هواکش به خدمت منطقه از حدود 30 ، 000 نفر است. امروز آن هفت در است و از جمله شش در یک فشار منفی در واحد جداسازی مخصوص ساخته شده برای رسیدگی به بیماری همه گیر کوروناویروس.

جهش از سه تا هفت شامل بادل-آیا از پزشک محلی ایوان Scrooby که درهم قرض و به او می گوید: “MacGyver” ماشین آلات برای بیمارانی که ممکن است به آنها نیاز دارید در بخش مراقبت های ویژه.

و هیئت منصفه تقلب هواکش فقط بخشی از داستان چگونه این محکم گره جامعه روستایی از 11,000 بسیج برای دیدار با COVID-19 است. نیز وجود دارد که خرید و فرشتگان ماسک سازان و لیگ در تماس ماموریت dashers.

مرتبط: چگونه B. C. شدت ‘پهن’ منحنی آن

“ما همیشه به نظر می رسد به جلو و با هم می گوید:” میلو مک دونالد, Williams Lake رئیس مسئول امور اداری و شهر رئیس سابق پلیس که در پایان ماه آوریل نیز stickhandling تاریخی بالا بهار سیل در Williams Lake دره رودخانه است که باید از بین برود چندین پل پاره فاضلاب لوله و imperilled فاضلاب تالاب. (مک دونالد در زمان کار خود را در مدیریت شهری به دلیل او به دنبال چیزی بیش از متین. آن بوده است اما هر چیزی.)

ویلیامز لیک کشیده با هم قبل از. سه سال پیش وحشی آتش سوزی مجبور ساکنان این شهرستان به تخلیه یکهو. تروما نیز آنها را مجبور هنگامی که آنها به خانه بازگشت به آماده شدن برای آینده شرایط اضطراری. “ما روی میز مجموعه می گوید:” بث Veenkamp شهر توسعه اقتصادی افسر که پدربزرگ وارد وجود دارد از آلبرتا در 1970s کشیده شده توسط جنگلداری میباشد.

توسط اواسط ماه مارس این سال زمانی که توحش از این بیماری همه گیر را البته از طریق ایتالیا شروع به آشکار Scrooby پزشک خانواده که با این نسخهها کار به عنوان یک متخصص بیهوشی در, Cariboo, بیمارستان یادبود متوجه جامعه خود نیاز به بسیج. “هر کس به دنبال یک ونتیلاتور,” او می گوید. “شما تا به حال به صورت بسیار سریع برای پیدا کردن یکی.”

مرتبط: چگونه آماده شد کانادا ؟

اولین مرجع بود به repurpose پشتیبان بیهوشی ماشین stashed در بیمارستان بازیابی اتاق عمل به عنوان یک ونتیلاتور. سپس Scrooby scrounged دو براش وام بگیرم بیهوشی ماشین آلات از یک دندان پزشک محلی است که در آن او گاهی اوقات کار می کند. از ترس حتی نمی خواهد به اندازه کافی او را متقاعد دندانپزشک به من قرض بدهید و در عین حال یکی دیگر از بیهوشی ماشین از مطب دندان خود را در برنابی. و سپس Scrooby خواسته شوهر از یک همکار به 1000-متر-به علاوه رفت و برگشت سفر از ویلیامز لیک به برنابی به آن را انتخاب کنید تا در یک U-Haul.

پس از آن آمد McGyvering. چهار بیهوشی ماشین آلات “در نظر گرفته نمی شدند ICU (intensive-care unit) استفاده می گوید:” Scrooby که وارد Williams Lake 18 سال پیش از آفریقای جنوبی. “اما این بدان معنی نیست که شما نمی توانید پیدا کردن یک راه است.”

او و یک تیم پزشکی از کارشناسان به re-مهندس هر دستگاه به طوری که آن را تحویل تنها اکسیژن هوا و گازهای بیهوشی به عنوان به خوبی. یکی از سه دندانپزشکی, ماشین آلات است که هرگز مورد استفاده قرار گرفته بود اما قطع مدل که قطعات سخت برای پیدا کردن. “[بیمارستان پزشکی تیم] قادر به احیای آن و جایگزین کردن برخی از سنسورها که معیوب است. و پس از آن ما تا به حال برای اجرای یک تشخیصی به مطمئن شوید که آن را به درستی کار” Scrooby می گوید.

مربوط به: ‘من تو را دیدم لحظات زودگذر هیچ کس به یاد’: یکی ER دکتر عکس از coronavirus مقدم

دو نفر دیگر دندانپزشکی ماشین آلات بزرگتر بودند و تا به حال لوله را برای اکسید نیتروژن بیشتر معمولا شناخته شده به عنوان گاز خنده. Scrooby و تیم او تا به حال به قطع که لوله و مقاوم سازی ماشین آلات با قطعات اجازه داده است که لوله برای اتصال به اسلات ساخته شده به بیمارستان دیوار برای پزشکی هوایی.

“در یک تگرگ مری وضعیت مانند این شما را مجبور به انجام کارهای دیوانه,” Scrooby می گوید, فهرست, قایق از دیگر تغییرات این تیم تا به حال به.

در همان زمان Scrooby نگران بود در مورد نگه داشتن پتانسیل COVID-19 بيمار از دیگران جدا شده و در بیمارستان است. توسط شانس در بخشی از این بیمارستان تحت بازسازی پس از فاجعه ضربه محکم و ناگهانی deep-freeze در ژانویه پشت سر هم برخی از لوله های آب ناشی از سیل است. اگر این فضا می تواند تبدیل به یک منفی-واحد فشار که اجازه می دهد تا ویروس پاک می شود از فضا در زمان مقرر قاب ؟

مرتبط با: زندگی روی خط

جدید ward, نام, Cariboo, تنفسی, واحد افتتاح شد در اواخر ماه مارس با فضا برای 15 نفر و شش منطقه هفت هواکش. (یک ونتیلاتور است را کنار بگذارند و در ICU به صورت غیر COVID-19 اضطراری.)

“آن انجام شد که تا به حال بسیار شیب منحنی یادگیری برای من می گوید:” Scrooby. “این بدان معنی خیلی افتضاح زمانی که من فکر می کنم از همه اعضای جامعه و پیمانکاران که آمد با هم به این یک واقعیت است.”

جامعه و تفکر وجود دارد متوقف نمی. شهر ponied برای خرید چهار iPads بنابراین پتانسیل جدا شده از بیماران می تواند تماس با یک دوست. محلی دوخته شده ماسک ها در شواهد در همه جا. مردم را شروع کرده اند باغ به رشد مواد غذایی برای کسانی که به آن نیاز دارید.

به عنوان از آوریل 11, اصلاح هواکش شده اند به فشرده استفاده کنید. در واقع به عنوان استان آغاز می شود به لغو محدودیت از جمله اجازه دادن به اعمال جراحی الکتیو به سر Scrooby قصد دارد به حرکت هواکش به ذخیره سازی. اما آنها خواهد شد ایستاده در مورد افزایش COVID-19 موارد تا کنون erikson شهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im