‘بانک’ سپرده داستان بی انتها از نژادپرستی

نقد و بررسی فیلم

“بانکدار”

Rated PG-13. در غرب نیوتن سینما.

درجه: B+

با درگیر شدن Anthony Mackie و Samuel L. Jackson به عنوان آن را در زندگی واقعی زن و شوهر عجیب, “The Banker” می گوید یک داستان پرچین از تفکیک 1960 امریکا که پژواک زندگی امروز است.

“بانکدار” شروع می شود به عنوان نمایه ای از دو آمریکایی آفریقایی تبار مردانی که امید به تحقق بخشیدن به رویای آمریکایی بهترین راه آنها می تواند با عذر.

سپس آن را تبدیل به چیزی بیشتر از یک یادآوری چگونه فراگیر نژاد پرستی است که چگونه به راحتی آن را پشته عرشه به منظور ادامه به بهره برداری و سرکوب هر گونه سیاه و سفید واقعی پیشرفت است.

کارگردانی با propulsive انرژی توسط بوستون متولد George Nolfi (تلویزیون “وفاداری”), “The Banker” طول می کشد سرگرم کننده هرزگرد مسیر رو به بالا تنها به شیرجه رفتن به اعماق فریب و ریا و سیاسی sanctimony به نظر می رسد که همه بیش از حد آشنا.

آن را با یک مقدمه در تفکیک سال 1939 تگزاس است که نشان می دهد چگونه پست shoeshine پسر برنارد گرت یکی بسیار روشن lad. به عنوان برنارد جلا او گوش به شهر کوچک خود را سفید دلالان قدرت, باعث می شود, یادداشت های مطالعات.

پرش 14 سال بعد و برنارد (آنتونی مکی) در حال حاضر ازدواج به زرق و برق دار ایونیس (Nia Long) و از نظر مالی موفق به چپ تگزاس وارد L. A. مصمم به تبدیل شدن به یک املاک و مستغلات مغول.

که روی حیله و تزویر به دلیل به عنوان یک آمریکایی آفریقایی تبار برنارد دارای موانع قانونی در همه جا او به نظر می رسد. ایونیس معرفی او به رئیس قدیمی خود را جو موریس (جکسون در خوب اگر آشنا فرم) که به عنوان جوشان, صریح و خروجی به عنوان برنارد رسمی است هوشیار و جدی است.

جو اجرا می شود کشت و زرع باشگاه سیاهان-تنها باشگاه رقص و برنارد رد او در ابتدا به عنوان کسی که شل و نه خود را شایسته همکاری. که با تغییر برنارد با افزایش تقریبا به همان اندازه تبعیض علیه ایرلندی “میک” پاتریک بارکر (Colm Meany) طول می کشد یک شیرجه رفتن.

به مبارزه با بسیاری از موانع قانونی آنها مربی خود را سفید کارگر مت اشتاینر (Nicholas Hoult “تالکین”) را در جبهه لازم است چهره سفید خرید و فروش چند میلیون دلاری ساختمان.

زندگی است که تورم — تا زمانی که آن را ندارد. “بانکدار” ارائه می دهد یک سخت درس تاریخ و خوشبختانه خوش بین پیچ و تاب بود که من تعجب اگر آن درست بود.

در اوایل یونیس ماده factly اشاره می کند که برنارد یک “نابغه” قادر به درک پیچیده ریاضی اموال و قوانین بانکی.

مکی با ذن آرامش در چهره تقریبا ثابت طوفان باعث می شود که کاملا محتمل است. خود را شدیدا کنترل برنارد است که دقیق تر از هر کس بیشتر او ملاقات می کند.

Hoult کلیدی است اما — چون اشتاینر است که بزرگترین تحول را به عنوان یک مرد ساده که باید پل کلاس. گرفتن درس های گلف! یادگیری یونیس را رفتار ناهارخوری! و یادگیری ریاضی نیز هست و باید عصب به طور مستمر قانع کننده باشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im