بهترین ماشین شما می توانید برای خرید $100,000

جدید BMW M340i ممکن است بهترین ماشین جدید قیمت زیر $100,000.

اینکه آیا یا نه آن را بدست آورده است که عنوان بستگی دارد کمتر در ماشین توانایی های (به نظر من) و بیشتر به آن جلب می کنیم دلار برش.

ارزش

قیمت رسمی دلار 99,900 به علاوه در جاده هزینه های ترجمه به $114,000 درایو دور.

که برای تلفن های موبایل به مراتب کمتر تهدید آمیز در بیشتر واقع بینانه اولی سرمایه گذاری رقم $390.25 در هر هفته است.

که قیمت شما می شود بهترین BMW فروش امروز, ورزشی سدان است که به ترکیب لوکس با عملکرد نام تجاری در بهترین سنت است.

BMW’s M340i is one of the best cars on sale.
media_cameraاولی M340i یکی از بهترین اتومبیل در فروش.

استاندارد کیت شامل لیزر چراغهای 16-speaker Harman/Kardon صوتی بی سیم شارژ تلفن هوشمند و اپل CarPlay — به علاوه تمام دنده شما انتظار می رود از یک سدان لوکس در سال 2020 است.

اصلی حذف پنج سال گارانتی. اولی به عنوان با اکثر مارک های لوکس, پشت اتومبیل های خود را برای سه سال تنها. مرسدس بنز به تازگی شکست صفوف با پنج سال گارانتی چیزی BMW ممکن است اتخاذ در آینده است.

آسایش

این نیست کامل بر روی BMW M, ماشین, مانند M2 یا M3 طراحی شده برای کار به خوبی در آهنگ به عنوان آنها را در جاده ها است. که خبر خوبی برای مشتریان به عنوان ماشین الکتریکی قابل تنظیم گرم ورزشی صندلی کاملا راحت برای روز طولانی در جاده آن به خصوص به شیشه درمان minimises جاده سر و صدا و تعلیق چشمگیر سازش بین plushness و وقار.

اولی آخرین فضای داخلی hi-tech فضاهای با داشبورد دیجیتال و نمایش عریض هر چند ما با تجربه مداوم مسائل مربوط به اتصال در سراسر طیف گسترده ای از مدل های.

این M340i ترکیبی از یک سر تا صفحه نمایش دیجیتال داش و مرکزی بزرگ مانیتور با چند تابع کنترل اجازه می دهد تا دقیق استفاده از آن اطلاعات و سرگرمی بدون کشش برای یک صفحه نمایش لمسی. همچنین می آید با یک دستیار صوتی و کلید های دیجیتال است که می تواند فرستاده شده به دوستان گوشی های هوشمند است.

The M340i builds on the 330i’s cabin (pictured).
media_cameraاین M340i ایجاد شده در 330i کابین (در تصویر).

نکات دیگر شما را پیدا خواهد کرد در ارزان تر 3 سری نمونه شامل یک صفحه عقب اتومبیل چرم-نگاه خالی داشبورد حق بیمه استریو, محیط روشنایی و فلزی-نگاه کنید دکمه های جایگزین پلاستیک در داخل کابین.

ایمنی

3 سری لود شده است تا با هشت کیسه هوا و جامع ایمنی مجموعه از جمله خودمختار ترمز اضطراری فعال کروز کنترل و هوشمندانه ترافیک کمک که خالق و می رود برای شما. آن را یکی از پیشرفته ترین و امن ترین اتومبیل ها از این اندازه.

رانندگی

این نسل فعلی سری 3 نشان دهنده بازگشت به فرم اولی و بهترین راننده خودرو در برجسته کلاس. مشتریان آماده به صرف در مورد $35,000 برای ارتقاء از چهار سیلندر 330i به M340i بهره مندی از یک میزبان از تغییرات از جمله 3.0 لیتری خطی شش سیلندر موتور (کامیون 285kw/500 نانومتر آناليز شد) به علاوه تمام چرخ دیسک بزرگتر ترمز لغزش محدود دیفرانسیل و بیشتر.

این موتور یکی از نوابغ مدرن. صاف و بلند کلاسیک شش زوزه tunefully در حالی که ارائه V8-فروتنی عملکرد.

The M340i is brilliant to drive.
media_cameraاین M340i درخشان است به درایو.

0-100km/h داش اعزام در 4.4 ثانیه اگر شما کف آن را حتی بیشتر چشمگیر است که هر روز خود را effortlessness و انعطاف پذیری. یک مقام سوخت رقم 7.7 لیتر در 100 کیلومتر است و کاملا موثر — BMW استفاده از سوخت کمتر از یک ترکیبی سوبارو در گاراژ در زمان ما با ماشین.

اولی هشت سرعته اتوماتیک است که صاف در سرعت پایین و punchy می شود زمانی که شما می خواهید به فشار. عقب-گرایش تمام چرخ دیسک سیستم اجازه می دهد تا تعجب آور درجه دم-مبارک بازیگوشی اگر شما حریص با گاز و به طور کلی دینامیک به عنوان خوب به عنوان شما را پیدا خواهد کرد در یک ماشین لوکس امروز.

تحت صاف و انعطاف پذیر در ترافیک M340i یک ماشین به همان اندازه ماهر در جمعه به جمعه شاتل و صبح روز یکشنبه انفجار.

جایگزین:

2020 BMW M3 prototype
media_camera2020 BMW M3 نمونه

BMW M3, به زودی.

اگر شما می خواهید سریع ب ام و سری 3 بعدی M3 می تواند خودرو را داشته است. انتظار می رود برای به اشتراک گذاشتن یک 375kW/600Nm در خط شش با BMW X3M جدید M3 خواهد بود که برای اولین بار در نوع خود با تمام چرخ دیسک. سریع تر (فکر می کنم $150,000 رانندگی-دور) و کمتر راحت آن را با توجه به پرده برداری شد بعد از این سال و در نمایشگاه در 2021.

The Mercedes-AMG C43 is more mild than wild.
media_cameraمرسدس-AMG C43 است خفیف تر از وحشی.

Mercedes-AMG C43 از حدود 123,000 درایو دور.

یک برادر کوچک به V8-صفحه C63 های مرسدس C43 ارائه می دهد یک 287kW/520Nm V6 تمام چرخ دیسک و کمتر ضد اجتماعی چشم انداز. در اصل در نظر گرفته شده به عنوان یک سیراب به پایین “AMG Sport” مدل C450 مدالها آن را در حال حاضر به طور منظم بخشی از بنز محدوده عملکرد.

The Tesla 3 is a left-field alternative to BMW’s sedan.
media_cameraتسلا 3 سمت چپ-زمینه جایگزین برای اولی سدان.

تسلا مدل 3 عملکرد از حدود 93,900 رانندگی-دور

سریع تر از اولی کوتاه sprints برقی تسلا نیز به ارمغان می آورد قوی زیست محیطی و فن آوری تجدید نظر شود. اما طراحی و تولید معایب آن را سخت به توصیه به عنوان یک خودرو لوکس.

حکم

4 ستاره

بسته بندی شده با تکنولوژی واقعی قابلیت عملکرد و درجه خوبی از راحتی M340i برجسته و برجسته در نام تجاری نمایشگاه است. آن را کاملا به عنوان موثر بر ارزش جبهه به عنوان 330i اما عملکرد برتر و لوکس ویژگی آن را به یک ماشین به طمع به چیزی داشتن.

BMW’s inline six is a timeless engine.
media_cameraاولی خطی شش است بی انتها موتور.

اولی M340i

قیمت: حدود 114,000 رانندگی-دور

گارانتی/خدمات: 3 سال/فضای مجاز: نامحدود کیلومتر $1565 برای 5 سال

ایمنی: 5 ستاره 8 کیسه های هوا, AEB تطبیقی کروز ترافیک کمک و اطلاعات بیشتر

موتور: 3.0 لیتری 6-سيلندر توربو کامیون 285kw/500 نانومتر آناليز شد

تشنگی: 7.7 L/100km

یدکی: کیت تعمیر

در اصل منتشر شده به عنوان بهترین شما می توانید برای خرید $100,000

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de