این ‘caremongers’ گرفتن مواد غذایی و ملزومات به کشور آسیب پذیر ترین

در صدای وزوز, Zachary سیمونز پیاده روی را به لابی مرکز شهر آپارتمان در Oshawa, Ont., در راه خود را به جمع آوری یک زن و شوهر از کیسه های پر از لوازم به عنوان بخشی از خود نوظهور تصویب زمان. این یک سه شنبه شب در سکوت خیابان های منطقه دورهام و او را از رفتن به طبقه دوم به دیدار با یک شخص داوطلب—یکی دیگر از “caremonger” در تلاش های مردمی برای آوردن مواد غذایی و ضروریات به جداسازی و قرنطینه.

جف جونز ایستاده است در آپارتمان آستانه به استقبال سیمونز—دو هرگز ملاقات کرد و او مکث به عنوان درب نتواند به طور کامل بسته پشت سر خود بازدید کننده. “می تواند شما را که فشار پشت شما ؟” او می گوید. “فقط آه من یک چیز در مورد درب باز شدن.”

بehind جونز در عقب و جلو کردن صندلی توسط یک پشته از مواد غذایی و وسایل خانگی که صحبت می کنند به خود اشتغال ذهنی با وقایع در جهان خارج—حوله کاغذی و کاغذ توالت شیشه کره بادام زمینی. یک خود-توصیف “بازنشسته زاهد گوشه نشین با مقدار زیادی از زمان در دست خود را,” او آنها را به کنار برای سیمونز برای ارائه به کسانی که نیاز دارند. حدود 18 ماه پیش او تعطیل خود را متعلق به خانواده کسب و کار بیمه شده است و نگه داشتن چند مانده منابع در یک گنجه که در آن او در حال حاضر عقب نشینی خطاب به سیمونز.

“وجود دارد هر چیز دیگری شما نیاز است؟”

مرتبط: در اینجا این است که در روز بارانی. به یاد داشته باشید این احساس.

پاسخ این است که هیچ اما جونز با این وجود بازده با یک بسته مرغ-سوپ رشته فرنگی—یک ظرف او اذعان می کند او‘s نسبت به.

Simmons, 33, یکی از یک ارتش کوچک از داوطلبان ارائه خود را در زمان و رفتن از جیب به ارائه ملزومات زندگی به مردم آسیب پذیر بسته در توسط COVID-19 شیوع. آنچه در آغاز به عنوان یک Facebook گروه در تورنتو به نام Caremongering-به اتحاد با الهام از یک 1-877 خط تلفن در دورهام به شدت پرجمعیت منطقه شرق تورنتو و یک شبکه خوب سامریان به دنبال اهدای هر آنچه که آنها می توانند به هر کس که به آن نیاز دارد. انگار استفانی براون یک دانشجوی حقوق در دانشگاه نیویورک را Osgoode Hall و گیل Bott برق در Oshawa در میان حدود 100 داوطلبان دیگر. و سیمونز.

Tonight او را در عرضه اجرا برای یک زن که نیاز به آب مقطر برای او ماشین CPAP یک دستگاه برای افراد مبتلا به آپنه خواب در میان موارد دیگر.

در Oshawa سیمونز می گوید او و دیگر داوطلبان اغلب شنیدن از مردم در Ontario Disability Support Program, که به عنوان یک جهانی همه گیر آشکار شده اند مجبور به انتخاب بین خرید ضد عفونی کننده دست و مواد غذایی است.

“من نمی دانم اگر این اعتماد در خدمات ما هفتمقبل از اینکه آن را فقط یک نیاز است و ما در حال انجام بهترین های ما برای دیدار با آن” سیمونز می گوید, رانندگی, گذشته, پیر جنسl موتور گیاه که تعطیل در ماه دسامبر. “اختلال در راه است, آن را ندارد به رنج می برند هر چند.”

مرتبط: یک درخواست به خیر—دو ارزش خود را از کمک های مالی به محلی غیر انتفاعی

به عنوان او می کشد از طریق پارکینگ, the گیرنده است ایستاده در پشت درب آپارتمان او. او برگ کیسه های پر از آب بطری, کره بادام زمینی و حوله کاغذی در برابر دیوار آجری برای او انتخاب کنید تا; اجتناب از تماس ضروری است. وجود دارد توجه داشته باشید با هر افت کردن که دستور به کاربران برای پاک کردن مواد, s, t,o مطمئن شوید که وجود ندارد joyriding ویروس ها. او می گوید او را به ماندن در تماس و شروع به ماشین خود را دوباره. این بسته شدن در 9:00 p.m., و آن را سیمونز را لاسنت افت ،

میان اضطراب COVID-19 مشابه شبکه از داوطلبان هستند که با هم در سراسر کانادا از طریق شاخه های “Caremongering” گروه on Facebook. اگر چه هیچ وابستگی مستقیم بین گروه ها در کنار نام آنها برای مردم برای دسترسی به منابع و تایید اطلاعات در مورد کوروناویروس.

پوشش نقره ای را از این گروه این است که وحدت و حس ماموریت برای محافظت از مخاطره آمیز معیشت گروه بودند که به حاشیه رانده شده قبل از coronavirus آمد. روغن چوپرا یکی از مدیران Caremongering-به گروه نوشت در سایت “که دولت شکست خورده است و جوامع به حاشیه رانده شده برای قرن ها به دام انداختن بسیاری از ما در چرخه فقر و مرگ.”

شبیه شبکه های متقابل کمک چوپرا افزود: باید همیشه وجود داشته است در سیاه و سفید بومی عجیب و غریب و ترانس جوامع است.

مربوط به: امن عرضه برای مصرف کنندگان مواد مخدر ممکن است تنها راه برای سر کردن و حتی بیشتر coronavirus تراژدی

کهربا تاکر, مدیر هالیفاکس فصل از این گروه می گوید سازمان خود را الهام گرفته شده بود Caremongering-تورنتو است.” او از آغاز آن در مارس 13, و آن را نزدیک به 10 ، 000 عضو. “این نوع از تلاش های مردمی برای مردم قادر به به اشتراک گذاری آن منابع است.”

پس از دریافت آنلاین دعوت به پیوستن به تورنتو فصل Meghan هاگ یک سیاست عمومی فارغ التحصیل و دانشجو در B. C. s Simon فریزر دانشگاه تصمیم به ایجاد همان فضای آنلاین برای برقراری گفت و گو و منابع های غرب. او ونکوور فصل رسیده و بیش از 500 عضو در چهار روز.

“من واقعا احساس می کرد که مهم است که ما به عنوان یک جامعه در حال بسیج و اتصال با یکدیگر به منظور پاسخگویی به نیازهای مردمی هستند که بیشتر در معرض,” او گفت:. “بالا از ذهن در حال حاضر ایمن ماندن.”

دوروتی مک فارلین 54 رسیده به Oshawa caremongers از طرف همسایه که محدود به خانه او با توجه به زمینه مسائل مربوط به سلامت—نمی تواند رفتن به خارج برای دریافت مواد غذایی. او کردم یک تعداد انگشت شماری از پاسخ در عرض نیم ساعت. خدمات مك فارلين شاداب “است بسیار مهم و eبه خصوص زمانی که مردم نمی توانند در همه. او پس خوشا به من بگویید بله.”

برای سیمونز در لباس بزرگ سبز ژاکت باران با آبی شیرازه و ضد عفونی کننده دست بسته به حلقه کمربند شلوار جین خود, سوال همبستگی در متزلزل بار ساده است: “سیاه, سفید, جمهوری خواه, دموکرات, حزب دموکراتیک ملی حزب محافظه کار لیبرال: همه همان f—king دستگاه تنفسی فوقانی.”

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de