این مورد برای یک ضربه محکم و ناگهانی انتخابات

فیلیپ J. فورنیر: باید کانادایی ها باید این فرصت را به رای دادن که در آن حزب منجر خواهد شد و آنها را از طریق مالی طوفان در پیش است ؟

بدون افتادن به کلیشه های آن در حال تبدیل شدن به طور فزاینده آشکار است که جهان به عنوان ما آن را می دانستند در ژانویه 2020 نمی خواهد دوباره برای یک مدت طولانی—و حتی شاید تا کنون. کانادا مانند بسیاری از کشورهای دیگر در این سیاره است به مرور نابینایان به این دنیای جدید که در آن در برخی از محافل سیاست های حزبی و بهداشت عمومی قوانین و مقررات باید به طور غیر منتظره تبدیل به آمیخته.

می شود آن را منصفانه به دولت است که هیچ یک از چالش های پیش روی کشور کانادا در این پست-COVID-19 دوره شده اند و نه می توانست خطاب در پاییز گذشته فدرال انتخابات ؟

در مالی در مقابل دولت فدرال سالانه را کسری در دهه گذشته را در بازه زمانی از حدود 10 میلیارد دلار به 20 میلیارد دلار و در کانادا بدهی به تولید ناخالص داخلی نسبت باقی مانده اند بیشتر پایدار فقط بالای 30 درصد خوانده شده را علامت (که تا به حال مشخصی به بالا 30s بعد از بحران مالی 2008). در عین حال گزارش های اخیر نشان داده اند که با بیش از یک صد میلیارد دلار در هزینه های اضطراری و تولید ناخالص داخلی است که می تواند قرارداد توسط دو رقم در سال مالی جاری به 2020-21 کسری بودجه فدرال می تواند بالون به بالا 250 میلیارد دلار.

از این رو است که وجود دارد یک مورد ساخته شود که کانادایی ها باید این فرصت را به رای دادن در آن باید هدایت آنها را از طریق مالی طوفان در کمین بیش از افق?

در یک نظرسنجی جدید منتشر شده در اوایل هفته گذشته با چرتکه داده ها (دیدن گزارش کامل در اینجا) پاسخ دهندگان خواسته شد که آینده فدرال باید برگزار شود و نتایج نشان می دهد کمی اجماع در میان کانادایی: حدود یک سوم از پاسخ دهندگان می خواهند انتخابات را ظرف 12 ماه آینده (16 درصد در پاییز امسال و 19 درصد در بهار آینده). یک سوم دیگر (31 درصد) در جواب این انتخابات باید برگزار شود زمانی در دو سال آینده و یک سوم آخر مورد علاقه این دولت اقلیت رفتن کامل فاصله چهار سال است.

اما زمانی که ما به عنوان خوانده شده نتایج رای گیری نیت (به عنوان نشان داده شده در چرتکه’ گزارش) ما متوجه است که حامیان محافظه کار هستند و بیشتر مشتاق به بازگشت به پای صندوق های رای و با اختلاف قابل توجهی. در واقع اکثریت محافظه کار و حامیان مورد بررسی در این نظرسنجی خواهد بود در حمایت از یک انتخابات فدرال در سال: 34 درصد در پاسخ به این سقوط و 25 درصد گفت: بهار سال آینده.

این توییت توسط پیتر مککی مطمئنا بازی به این پایه از رای دهندگان محافظه کار اما آن فرستاده شد در اوایل ماه مارس قبل از COVID-19 همه گیر تا به حال محدود میلیون ها کانادایی و ارسال لرزش از طریق کانادا امور مالی:

برای کسانی که به دنبال پیشرفت تصویب اعداد برای جاستین ترودو دست زدن به بحران این اشتیاق از بسیاری از محافظه کار و حامیان برای ارسال این کشور را به یک انتخابات ممکن است به نظر می رسد بیمار توصیه می شود:

  • برای ماه گذشته لجر را بارگیری در این هفته رای گیری نشان داده قوی اکثریت کانادایی تایید نخست وزیر را از دست داده و همه گیر. که تعداد ایستاده بود در 77 درصد در هفته گذشته از جمله 81 درصد در انتاریو;
  • چرتکه اندازه گیری رضایت کلی از 58 درصد برای دولت فدرال در آن مذکور نظرسنجی. از چرتکه’ گزارش: “این بالاترین تایید ما ثبت شده برای دولت فدرال در برخی از زمان و 20 امتیاز بالاتر از در ماه ژانویه سال 2020 است.”
  • در اوایل این ماه EKOS تحقیقات همکاران نیز اندازه گیری رضایت بالا نسبت به دولت فدرال در پاسخ به بحران است. از آن نمونه قابل توجهی از بیش از 5000 کانادا رای دهندگان 70 درصد تایید شده از ترودو اقدامات است.

نظر سنجی از هفته گذشته نیز نشان داده شده است به طور فزاینده ای گسترش شکاف بین لیبرال ها و محافظه کاران در رای گیری نیت (لیست کامل از فدرال سنجی ممکن است در اینجا یافت می شود). در اینجا به روز شده 338Canada محبوب رای پیش بینی برای 24 مه سال 2020:

لیبرال ها منجر میشه با متوسط 40 درصد از حمایت بیش از 10 امتیاز بالاتر از محافظه کاران در 29 درصد است. از جمله شماره ملی خواهد راستى منجر به اکثریت دستور برای لیبرالها باید از آنها ترجمه به واقعی رای اما با هیچ انتخابات در افق این اعداد باقی می ماند صرف پشتیبانی نظری. و اجازه دهید ما به یاد بیاورید برای زمان بی حد و حصر است که چنین مثبت رای گیری اعداد برای حزب حاکم هستند نه از یک دیدگاه تاریخی به احتمال زیاد به گذشته است.

این تجزیه منطقه ای از این شماره فوق العاده وخیم برای محافظه کاران: لیبرال ها افزایش یافته آگهی خود را در انتاریو و کبک و حتی جلوتر کشیده در بریتیش کلمبیا. با خود ماندگار تسلط در آتلانتیک کانادا هنوز هم دست نخورده لیبرالها پیش بینی شده در سرب در 8 از 10 استان کانادا. محافظه کاران باقی می ماند غالب در هر دو استان آلبرتا و ساسکاچوان.

در اینجا به روز شده 338Canada صندلی بینی:

در اخیر, ستون, ستاره شانتال Hébert استدلال کرد که ترودو نمی کند در واقع نیاز به یک اکثریت در مجلس عوام به حکومت مناسب در حال حاضر. با توجه به این که حزب دموکراتیک ملی و بلوک کبک—احزاب برگزاری توازن قدرت—هیچ اشتها برای بازگشت به نظرسنجی جدید انتخابات را ضروری لیبرالها تخریب خود را کشتی که بدیهی است که نمی آیند و بدون ریسک.

با اینحال با توجه به چنین قوی تصویب اعداد برای لیبرال ها از دیر و عجیب و غریب اشتیاق برخی از محافظه کاران به بازگشت به پای صندوق های رای مدت کوتاهی پس از رهبر جدید خود را طول می کشد نگه دارید از حزب آژیر تماس از سقوط/زمستان برگزاری انتخابات می تواند تبدیل به بیش از حد کشنده مقاومت برای نخست وزیر, به خصوص با وحشتناک مالی اخبار است که انتظار می رود در بودجه ماه مارس آینده.

اگر فرضی لیبرال ها و دیگر گزینه های دیگر نسبت به افزایش مالیات برای پرداخت هزینه های اضطراری بودجه اختصاص داده شده در سمت چپ و درست در لحظه ای که یک نفر می تواند با خیال راحت شرط LPC ترجیح می دهند به امن حکم جدید از قبل. بدیهی است که آیا چنین تصمیم در واقع به نفع کانادایی کاملا موضوع دیگری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de