نظر: کشورهایی که به تصویب جهانی پوشش خود را دیدم, نرخ مرگ و میر پایین در عرض چند هفته. که باید به همه اثبات کنیم.

 دکتر جو Vipond اورژانس اتاق پزشک و بالینی دستیار استاد در دانشگاه کلگری.

به عنوان آمار مرگ همچنان به رشد بالاتر در کانادا و در سراسر جهان وجود دارد که در آن گوشه منحنی شده است پهن فوق العاده است. و چیزی که آن دسته از حوزه های قضایی مشترک جهانی است اجباری پوشش.

شگفت انگیز اما کمی مورد بحث واقع: هیچ کشور که تحمیل پوشش اجباری شده است تحت الشعاع این بیماری همه گیر. علاوه بر این در کشورهای آسیایی است که سیاست تا به حال به مراتب کمتر از تاثیر اقتصادی از طولانی مستندات اعمال شده توسط کشورهای غربی.

اما شده است وجود دارد و مقاومت زیادی در خارج از آسیا به ساخت غیر پزشکی, ماسک های خانگی اجباری با پایان بهانه که چرا نیاز رو پوشش برای همه مردم در تنظیمات احتمالا نمی تواند در اینجا کار می کنند. “آن را فرهنگی” ما در حال گفت (غیر آسیایی را هرگز قبول ماسک). یا “وجود ندارد و ممکن است راه ما می تواند با آموزش مردم به پوشیدن آنها را با خیال راحت” (با وجود این واقعیت است که ما به نظر می رسد با موفقیت قادر به آموزش مردم به رانندگی اتومبیل). یا “شواهد ضعیف است” (که در واقع شواهد در حال رشد است قوی تر در هر روز). ماسک به ما گفته شده که هیچ جایگزینی برای فاصله فیزیکی (اگر چه مقدار زیادی از کشورها برقرار فیزیکی بدون فاصله با موفقیت خم منحنی).

مرتبط: چرا که در مورد چهره در پوشیدن ماسک مشکل است

در چند هفته گذشته ما مقامات بهداشت عمومی را آغاز کرده اند برای تبدیل شدن به بیشتر پذیرای این ایده که ماسک ممکن است نقشی در این بیماری همه گیر با اولین CDC در ایالات متحده. معرفی آنها برای تنظیمات عمومی که در آن فاصله دشوار است سپس دکتر ترزا تام و آژانس بهداشت عمومی کانادا حمایت ماسک-پوشیدن به صورت داوطلبانه است.

این تغییر به عنوان یک نتیجه از افزایش نگرانی بیش از بدون علامت و قبل از علامتی گسترش یافته است. اکنون آشکار است که انتقال اتفاق می افتد در هیچ بخش کوچکی از مردم که احساس می کنید کاملا طبیعی است. به این ترتیب, آن تبدیل شده است برای همه لازم است برای درمان هر کس به عنوان اگر آنها آلوده هستند.

و اگر چه امن ترین محل برای افراد می شود این است که در خانه خود را و نه خود را در معرض دیگران است که گزینه ای برای بسیاری از افراد که نمی تواند جلوگیری از ترک خانه های خود را برای کار ضروری و یا گاه به گاه مواد غذایی اجرا شود. پس, پوشش, در علاوه بر این به فاصله فیزیکی و فراوان دست و بهداشت و کمک در جلوگیری از covid انتقال برای این افراد است.

و در واقع ماسک در حال تبدیل شدن بیشتر مشهود در خیابان های کانادا. اما به دور از همه این است که با پوشیدن آنها.

در حال حاضر این جمعیت در سطح آزمایش بر روی بهداشت عمومی در حال وقوع است در اروپای مرکزی. در جمهوری چک یک جنبش مردمی راه اندازی شد در اواسط ماه مارس برای متقاعد کردن کل جمعیت به پوشیدن ماسک. در 19 مارس آن اجباری شد برای همه شهروندان به پوشیدن ماسک در خارج از خانه. این اولین بار است که غیر آسیایی در کشور به تصویب چنین سیاست و آن را اجازه می دهد تا یک مقایسه چگونه این سیاست را تحت تاثیر قرار covid مرگ و میر بین ملت.

بیست و سه روز بعد—مجموع مقدار از زمان آن طول می کشد برای کسی که برای رفتن از آلوده شدن با COVID-19 به مرگ ناشی از این بیماری در دمای—کسانی که ماسک باید کاهش مرگ و مير در جمهوری چک. و مطمئن شوید به اندازه کافی در این سه روز به طور متوسط مرگ و مير شروع به پایین رفتن پس از 9 آوریل و در حال حاضر شتاب انداختن.

این قدرتمند است شواهدی وجود دارد که پوشش کار می کند. و ما به زودی ممکن است مشابه شواهد از چک’ همسایه در اتریش. که در کشور ساخته شده و پوشش اجباری در مارس 30 است و در حال حاضر شاهد مرگ و میر آنها منحنی رو به پایین خم. یکی دیگر از همسایه لهستان کندتر بود برای اجرای چنین قوانین سازماندهی یک سیاست اجباری در آوریل 16. این نشان می دهد که هیچ شبیه خم—هنوز.

قابل توجه اتریش و جمهوری چک که در حال حاضر آغاز شده به آرامی به بازگشایی بخش هایی از اقتصاد خود را. و این احتمال وجود دارد که حتی به عنوان محدودیت های دیگر حذف می شوند, پوشش باقی می ماند برای یک مدت طولانی و طولانی.

وجود ندارد و مهم تر از سیاست در این لحظه از یکی که مانع نیازی مرگ و میر. در حالی که غیر, پزشکی, ماسک های خانگی در حال تبدیل شدن به شایع تر در سراسر کانادا, ما شواهد ما نیاز داریم که آنها را اجباری موجب صرفه جویی در زندگی می کند. #Masks4allCanadians.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im