فرانک گورهای رئیس جمهور اتاوا-بر اساس EKOS تحقیقات همکاران و همکار افتخاری از دانشگاه کلگری دانشکده سیاست عمومی. مایکل Valpy است یک عضو ارشد مسی کالج و یک عضو ارشد در سیاست عمومی در دانشگاه تورنتو مدرسه مانک از امور جهانی و سیاست های عمومی.

به تنهایی در میان مقامات ارشد حزب فیل که در چند روز گذشته فرار کرده اند بالا علفزار فدرال محافظه کار به رهبری کمپین سابق کبک برتر ژان Charest پشت سر گذاشت فریزر کلمات به عنوان او در زمان خروج از جاده است. حزب او مشاهده اتحادش را تغییر بسیاری از او گذشته فعال در آن در سال 1998 است.

شما تعجب می کنم که چرا محافظه کار استراتژیست و رسانه ها باید بیشتر از آنچه که او گفت.

آنها اعلام کرد که حزب اشتباه است; آن را از دست داده و هویت خود نیاز به پیدا کردن خود را—که در بیشتر قسمت ها, حزب می داند دقیقا همان جایی که در آن است و چگونه آن وجود دارد. این استراتژیست ها و رسانه ها که در حال زندگی در چیزی که به نظر می رسد بسیاری مانند حالت انکار است.

بیشتر: آیا ترس اجتماعی محافظه کاران

آنها از درگیر شدن در یک سورئال بحث در مورد آنچه که این حزب نیاز به انجام به خود رفع و رشد سیاسی آن پیام را نمادین و یا خفیف سیاست گره به سمت سیاسی مرکز آن رهبران راه رفتن در یک رژه غرور اعلام نمی توان آن را دوباره باز سقط جنین بحث انجام کاری برای ممانعت از این حزب را “افراطی بال.”

در عین حال محافظه کار میانه-مرکز همه اما ناپدید شد. تا حد زیادی به اصطلاح قرمز محافظه کاران را ترک کرده اند و رفته جای دیگر. وجود ندارد “افراط گرا”—که خیالی. تغییرات اساسی باید شکل پایه که منعکس کننده تفاوت در چشم انداز و اولویت ها و ارزش ها از اکثریت بزرگ کانادایی و باید کمی با چه کسی فکر می کند در مورد همجنسگرایان رژه می روند. همانطور که در بریتانیا و ایالات متحده آمریکا اقتدارگرا یا دستور پوپولیسم قطبی است, کانادا به دو ناسازگارند اردوگاه.

حزب محافظه کار که بسیاری از کانادایی ها شناخته شده اند—سیاسی مرکز که قبلا توانایی برای پیدا کردن مرکز زمین در اکثر تفرقه مسائل روز—ناپدید شده است. چه معاصر محافظه کار استراتژیست و رسانه ها به نظر می رسد به دشواری قابل توجهی به رسمیت شناختن است که سیاست در کانادا تبدیل شده است بسیار بیشتر مانند سیاست آمریکا—آن را تبدیل به قبیله ای. و فقط به عنوان دو آمریکا ریشه گرفته اند و شکوفا شده دو Canadas ظاهر می شود در این طرف مرز.

بیشتر: چرا نمی توانم پیتر مککی فرانسه صحبت می کنند?

EKOS تحقیقات نشان داده که چهار سال پیش وجود 10 درصد نقطه شکاف بین لیبرال ها و محافظه کاران که انتخاب شده تغییر آب و هوا به عنوان مسئله سیاسی نگرانی است. این فاصله در حال حاضر 46 درصد است.

بیش از 90 درصد از کانادایی ها که با شناسایی سیاسی چپ میانه است که 65 درصد از بزرگسالان شهروندان فکر می کنم که کانادا در حال حاضر دارای آب و هوای اضطراری (آنها باور نمی کنم که آن را آینده, اما آن را در اینجا در حال حاضر.) برای افرادی که شناسایی به عنوان محافظه کار و یا حزب مردم حامیان این رقم کمتر از 30 درصد است. چهار سال پیش وجود 20 درصد نقطه شکاف بین لیبرال ها و محافظه کاران بر اعتماد در علم است. که منفجر شد به 40 درصد فاصله پس از انتخابات است.

از سال 2012 بروز از رای دهندگان محافظه کار که فکر می کنم کانادا اعتراف “بیش از حد بسیاری از” اقلیت های موجود به عنوان مهاجران متورم از 47 درصد به 70 درصد است . در ضمن مربوطه بروز لیبرال ها توافق وجود دارد بیش از حد بسیاری کاهش یافته است و از 35 تا 15 درصد است. متوسط 12 درصد فاصله نیز گسترش عظیم 55 درصد شکاف.

بیشتر: چه کسی خواهد بود که بعد از حزب محافظه کرد ؟ درخواست Rona Ambrose.

سازش است به طور قابل توجهی کمتر گزینه عملی در سیاست در کانادا از آن در گذشته است.

در آغاز قرن 21 تقریبا 50 درصد از کانادا رای دهندگان گفت: آنها نه کوچک-L لیبرال ها و نه کوچک-C محافظه کاران است. امروز کسانی که گفتن “نه” کمتر از نیمی از آنچه را که آنها در 20 سال پیش—هر کس به چیدن طرف.

به این معنی توانایی برای پیدا کردن مرکز زمین در اکثر تفرقه مسائل روز است ناپدید می شود. تنها راه رو به جلو برای کسانی که برنده انتخابات قدرت است که می گویند “ببخشید شما اشتباه ما درست است.” زمانی که فاصله فاحش این شما را مجبور به انتخاب تولید قابل پیش بینی سمی واکنش میان بازنده است. در تغییر آب و هوا است که آنچه ما می بینیم در آلبرتا و ساسکاچوان و در میان طبقه کارگر مردان در تمام سنین با کمتر از آموزش و پرورش دانشگاه.

این است منحصر به فرد به کانادا. این یک ویژگی جدید دموکراسی غربی. شما می توانید آن را در پست-Brexit انگلستان (“کنترل”) در مغلوب ساختن پیشی جستن امریکا (“امریکا بزرگ دوباره”) و در حال حاضر در انعکاس محافظه کار به رهبری نامزد ارین اوتول را اعلام که با او در راس حزب محافظه کاران را “بازگشت بزرگ ما در کشور است.”

شما می توانید آن را در شنیدن نامزد پیتر مککی متضاد مردانگی خود را به نخست وزیر —MacKay امثال فعال ماندن با بازی هاکی در حالی که جاستین ترودو ترجیح یوگا.

چه هیچ کس به نظر می رسد گفت: به اعضای جدید حزب محافظه کار است که در کانادا ممکن است مانند نگاه نسبتا مرفه کشور از بالا و از خارج اما افرادی که تشکیل حزب پایه قربانیان از اقتصاد است که انجام می شود کمی برای آنها بیش از 30 سال گذشته—که فرسایش امنیت و هویت آنها در گذشته بوده است و به طور فزاینده ای به نقل شهری مسکن و بازنشستگی امن دور از دسترس در حالی که از دیدن آنها سقوط از طبقه متوسط است.

این چهره استبدادی پوپولیسم است که تا حد زیادی رانندگی جدید محافظه کاری در کانادا. سنتی مترقی محافظه کاران ممکن است در آرزوی وضع موجود محافظه کاری قدیم است. پایه های جدید به نظر می رسد بیشتر شبیه به Trumpian populists از قرمز محافظه کاران از Charest عصر. در حالی که شمال پوپولیسم ممکن است کمی کمتر florid در کانادا ضروری است به جریان محافظه کار حزب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im