Coronavirus و خدا

مایکل Coren: همواره وجود داشته است برخی از مسیحیان که بحران به عنوان مجازات از خدا برای گناهان ما. Coronavirus بدون استثنا بوده است.

Rev. مایکل Coren است كه در کلیسای انگلیکان کانادا

به طور کلی سازماندهی مسیحیت و دین به طور کلی برای این موضوع واکنش نشان داد و هوشمندانه و مسئولیت به Coronavirus بحران است. اکثر فرقه در کانادا لغو همه خدمات خود را بیش از یک هفته پیش—قبل از بسیاری دیگر از موسسات و اکثر کسب و کار تا به حال انجام داده—و در حال حاضر زندگی می کنند جریان عشای ربانی یا نماز در روزهای یکشنبه و صدور منظم توصیه به عبادت.

حتی چیزی عمیقا در حال حرکت آخر هفته گذشته در مورد تماشای مشاهده تعداد افزایش به مردم با ایمان پیوست در جامعه اینترنت به عبادت با هم و نشان دادن نگران اما قلبی همبستگی در چهره هنوز هم اتفاق می افتند تهدید. اما چنین اعتدال و بلوغ است به نظر می رسد برای همه.

در طول تاریخ همواره وجود داشته است مسیحیان که به دنبال مقصر می گشتند (یهودیان خارجی جادوگران هر کس) هنگامی که طاعون و یا بلایای طبیعی رخ داده است و دیگران که متقاعد شدند که این همه عذاب از خدا برای گناهان ما. کسانی که گناهان و تمایل به متفاوت با توجه به فضای سیاسی روز است.

ادامه مطلب: جاستین ترودو آدرس به ملت در مرز محدودیت ها: متن کامل سخنرانی

در 2014 تگزاس کشیش تلویزیونی John Hagee گفت که شیوع ابولا شد مجازات خدا برای رئیس جمهور باراک اوباما در مورد سیاست های اسرائیل و پس از 9/11, جری فالول و پت رابرتسون ادعا کرد که ایالات متحده در تلویزیون است که خدا اجازه داده بود که حمله تروریستی به دلیل خداوند متعال عصبانی بود با امریکا برای تشویق سقط جنین و همجنس گرایی و آموزش و پرورش سکولار. پس از آن وجود ایدز بود. چرا که در جهان غرب این ویروس به ویژه زشت و شایع در میان مردان همجنسگرا و تزريقی و مسیحی حق را از دست خدا در کار است.

شخصی من نظریه این است که مجازات خدا برای گناهان ما است که ما باید برای گوش دادن به هیستریک متعصب فریاد که خدا مجازات ما برای گناهان ما!

اما مطمئنا مردم در حال حاضر به حواس خود می آیند. نه واقعا. رابرت Jeffress کشیش است دالاس اولین کلیسای باپتیست که دارای یک 14,000 نمازگزاران. او همچنین به طور منظم فاکس نیوز عامل و یکی از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مورد علاقه وزیران. او فقط موعظه خطبه تحت عنوان “آیا Coronavirus قضاوت از خدا؟” در ابتدا آن را مانند نگاه ما به خوب: “coronavirus است یکی از آفت در وحی” او توضیح داد. اما نگه داشتن فقط یک بنیادگرای حاضر است. Jeffress ادامه داد: “تمام بلایای طبیعی می تواند در نهایت توان به گناه است.” لعنت به آن بودند.

به خانه نزدیک تر است این هفته در Lifesite اخبار بسیار محبوب پلت فرم رسانه های بسیار خوبی در نظر گرفته شده توسط کلیسای کاتولیک روم و تاسیس نفوذ کانادا ضد سقط جنین سازمان کمپین زندگی به حال خود می گویند. از آن فرار یک ستون با تیتر “کروناویروس است ‘قاتل جهانی شدن” و یک “معضل” از خدا: Roberto de Mattei” و سپس توضیح گفت: کاتولیک مورخ ده Mattei به عنوان یک “جشن معنوی.” این مقاله در ادامه به نقل قول مرد بدون هر گونه تلاش در انتقاد و یا مخالفت. “خدا عادل است و پاداش می دهد و به هر چه خود را با توجه … او نه تنها مجازات فردی افراد, اما او همچنین می فرستد سختی به خانواده شهرستانها و سازمان ملل برای گناهان که مرتکب آنها.”

Lifesite همچنین ذکر شده به عنوان یکی از برجسته آن وبلاگ یک مقاله با عنوان “چرا coronavirus مجازات از جانب خدا که باید منجر به توبه.” نویسنده نوشت: “درست است که کسانی که رنج می برند و بسیاری از آنها لزوما بزرگترین گناهکاران اما توضیح این است آشنا ایده که عذاب خدا می فرستد ما این است که نشانه ای از عشق است.” من شخصا ترجیح می دهم یک کارت خوب و برخی از گل رز.

در یک مطلب جدی و یا کلامی سطح این تقلیل و پیش پا افتاده معنویت است که ممکن است برآورده zealot است اما خطرناکی زمخت و در واقع عمیقا بی دین. آن را به تصویر می کشد یک نسل کشی خدا به اندازه کافی بی رحمانه به صدمه زدن یکسره و بیش از حد بی تفاوت و یا ناتوان که قادر به مجازات تنها کسانی که واقعا باعث آسیب برساند. این همه محصول از باستان ترس سیستم باور است که هیچ ربطی به با وزش خاخام یهودی از قرن 1 که به نام برای عشق و بخشش و چندان دور و متفاوت از انجیل تماس عیسی به نوبه خود گونه های دیگر, در آغوش دشمنان ما رسیدن به ترین را رد کرد و به حاشیه رانده شده و کار برای عدالت و صلح است.

که تغزلی پیام تاکید کرد هر 10 سال به عنوان مثال در Oberammergau. در سال 1633 طاعون ویرانگر بود اروپا و مردم این باواریا ایجاد کرد سوگند یاد کرد که آنها را انجام می دهد شور و شوق بازی در هر دهه اگر آنها در امان ماند. آنها و نگه داشته اند وعده خود را از زمان. 2020 قرار است به آخرین تولید اما با عالی طنز آن را به خوبی ممکن است لغو شود با توجه به کروناویروس; حقیقت گفته شود مردم محلی بودند احتمالا ذخیره شده در اصل از آنجا که آنها تا به حال مهر و موم شده تمام مرزهای خود را. ایمان و دلیل شما ببینید, ایمان و عقل. به مراتب موثر تر از رجزخوانی مورد خشم خدا.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im