Coronavirus نمی تواند موجود باشد. آیا شما آماده ؟

دکتر ونسا آلن دریافت یک متن در اواخر ماه ژانویه از, مدیر پزشکی, برای پیشگیری از عفونت و کنترل در Sunnybrook بیمارستان در تورنتو است. او نیاز به چت.

آلن ارشد میکروبشناسی پزشکی در بهداشت عمومی انتاریو آزمایشگاهی که به تازگی شروع به تست نمونه برای 2019 رمان coronavirus که آمده بود بازگشت منفی به آن نقطه. جروم Leis در Sunnybrook بود تماس گرفتن چرا که او تا به حال یک مورد در راه آن است که به احتمال زیاد متفاوت خواهد بود.

56 سال تا به حال وارد Sunnybrook که بعد با تب و سرفه های خشک. بیمار تا به حال فقط از سه ماه سفر به ووهان چین ترک دو روز قبل از این دولت چین تعطیل این شهر و اتوبوس و قطار و کشتی و فرودگاه. یک X-ray از ریه های خود نشان داد نتایج سازگار با پنومونی ویروسی.

April 2020 cover of Maclean's magazine
مارس سال 2020 جلد مجله مک لین

آزمایشگاه ماند باز همه شب کار بر روی نمونه; آنها نیاز به کاملا مطمئن شوید یک راه یا دیگری. خوشبختانه دانشمندان چینی در حال حاضر تعیین کد ژنتیکی جدید کروناویروس و نتایج بین المللی است. “در طول سارس [2003] آن را در زمان ما بیش از چهار ماه به شکل چه این ویروس بود که” آلن می گوید. “ما نمی باید یک آزمون. ما نمی دانیم که آن را به حال و چه کسی نیست.”

آلن توصیف آزمون برای کروناویروس جدید شناخته شده به عنوان COVID-19 به عنوان شبیه به ساخت فتوکپی از کد ژنتیکی در بیمار نمونه و تقویت آن برای دیدن اگر آن را منطبق کد ژنتیکی از رمان coronavirus. در این مورد, در, سوال, نتایج تایید سوء ظن: هر دو بینی و گلو سواب نمونه از بیمار آمد مثبت است. 2019 رمان coronavirus رسما در کانادا.

***

چین اولین گزارش coronavirus به سازمان بهداشت جهانی (WHO) در آستانه سال جدید و با وجود دولت کمونیستی موثر قرنطینه ووهان—شهر 11 میلیون نفر در کانون شیوع ویروس گسترش یافته است به هر قاره ها به جز قطب جنوب. همانطور که از اواخر فوریه به سرزمین اصلی چین بیش از 78,000 موارد تایید شده و بیش از 2,700 مرگ و میر. ویروس رسیده است حداقل 55 کشور و مردم اند و از این عفونت در ایران و ایتالیا و فرانسه و ژاپن و کره جنوبی و تایوان و فیلیپین.

مواردی که نمی توان مربوط به یک بیمار در چین در حال برداشت تا در سراسر جهان در مکان های مختلف به عنوان ایران و ایتالیا. در آلمان و ایالات متحده در حال حاضر وجود دارد مورد تأیید کرده اند که شناخته شده لینک به کسی یا جایی با COVID-19 بالا بردن زنگ زنگ که این ویروس در حال حاضر می تواند گسترش به صورت محلی.

بخوانید: یک ساخته شده-در-کانادا راه حل به شیوع کروناویروس?

هر چه احتمال وجود دارد ممکن است حاوی ویروس به طوری که آن را قابل ردیابی به منشاء آن نقطه در ووهان به نظر می رسد که گذشت.

کانادایی در ضمن بارها گفته شده توسط مقامات دولتی که خطر ابتلا به کم باقی مانده است در این کشور. اما که کمی گمراه کننده می گوید: مایکل Gardam, یک متخصص بیماری های عفونی و رئیس ستاد در تورنتو رودخانه هامبر بیمارستان. یا حداقل در نور COVID-19 را گسترش کوتاه اندیش. “بیایید می گویند شما در ساحل و شما می توانید یک موج جزر و مدی در آینده دور است. آن را نه در اینجا و در عین حال می گوید:” Gardam. “در این لحظه خطر در ساحل بسیار کم است. اما ما می دانیم که به زودی رفتن به تغییر دهید.”

Gardam پیام به عمومی تر خواهد بود ظریف: کم خطر است اما با توجه به شیوع اخیر در ایران و ایتالیا—که ناشی از این ویروس به سراسر نقاط اروپا و خاور میانه—بعید است کانادا خواهد ماند در این موقعیت برای بسیاری دیگر.

و در حالی که که نمی خواهد تماس COVID-19 یک بیماری همه گیر فقط رتبهدهی نشده است Gardam استدلال می کند آن را احتمالا بهترین برای کانادا را در نظر بگیرید و آن را به یکی. “ما خودمان را فریب دهد اگر ما فکر می کنم ما در حال رفتن برای جلوگیری از این پس بیایید تغییر تفکر ما چگونه ما بهترین آهسته گسترش,” او می گوید. “با اعلام یک بیماری همه گیر آن را می فرستد پیام است که اگر آن را در همه جا خواهد بود.”

سرمایه گذاران در حال حاضر ساخته شده است که فرض است. تیز رکود بازار در اواخر فوریه به طور گسترده ای نسبت به coronavirus نگرانی در حالی که شرکت زیست فناوری در تلاش برای توسعه یک واکسن دیدم سهام خود را افزایش می یابد.

به عنوان اضطراب افزایش می یابد در سراسر جهان وجود دارد دیگر نکات را در نظر بگیرید. اگر و هنگامی که گسترده تر شیوع می رسد کانادا, ما می توانیم انتظار افزایش بیماران در اتاق های اورژانس افزایش تقاضا برای آزمایشگاه های تست و نیاز به بیشتر تخت بیمارستان. چگونه آماده هستند و ما برای موج جزر و مدی از COVID-19?

***

در اطراف این زمان ونسا آلن آزمایشگاه تایید کرد که Sunnybrook بیمار در واقع باید COVID-19 تورنتو مقامات بهداشت عمومی در تلاش بودند برای تماس با کسانی که مستقیم و یا غیر مستقیم در تماس با مرد است.

“این یک ساعت-توسط-ساعت حساب کار پلیسی برای پیدا کردن چه نوع از فعالیت آنها انجام داده ایم, از کجا و با چه کسی پس از آنها بوده ام بد” توضیح می دهد که دکتر آیلین د ویلا تورنتو افسر پزشکی سلامت ارائه یک مثال فرضی از کار تیم خود را می کند که هر بیمار مبتلا به یک بیماری عفونی شناسایی شده است. “جایی که شما نشسته در هواپیما ؟ آیا شما رفتن به مستراح? چقدر شما راه رفتن در اطراف ؟ چگونه شما را از فرودگاه ؟ چه چیزی شما را بکنید هنگامی که شما کردم ؟ مردم در خانه خود را هنگامی که شما وارد? آیا شما رفتن به فروشگاه مواد غذایی به restock یخچال خود را?”

Dr. Vanessa Allen at the Ontario Public Health Labs in Toronto. Photographed on Feb. 26, 2020. (Photograph by Kate Dockeray)
‘در طول سارس’ می گوید: آلن ‘آن زمان ما بیش از چهار ماه به شکل چه این ویروس شد (عکس توسط کیت brett vogel)

در عرض چند ساعت از اولین مثبت COVID-19 نتیجه آزمون های رسانه ای کنفرانس مطبوعاتی شامل سیاستمداران و نمایندگان از Sunnybrook بهداشت عمومی انتاریو و تورنتو بهداشت عمومی تشکیل شد. این نوع از شفافیت و ارتباطات از سازمان بهداشت و درمان کمک کرده است کانادا دوم-حداقل آسیب پذیر کشور در جهان به شیوع بیماری های, بر اساس بیماری های عفونی آسیب پذیری شاخص (IDVI)—یک سال 2016 پروژه تحقیقاتی ایجاد شده توسط غیر انتفاعی رند پس از ابولا و Zika ویروس, شیوع بیماری که شناسایی کشورهای بیشتر و حداقل قادر به دست زدن به شیوع بیماری—انتهایی تنها نروژ است. و این موقعیت در این شاخص تا حدی بازتابی از اقدامات انجام شده برای بهبود آمادگی در پی از سال 2003 شیوع سارس که به کشته شدن 44 نفر در کانادا.

جزئیات: اتحاد coronavirus تبدیل به یک بیماری همه گیر?

آن Sunnybrook تا به حال سه نفر از اعضای آن در بیمارستان, کنترل عفونت برنامه Leis می گوید. در حال حاضر آنها 15. در سال 2003 اورژانس به حال یک سیستم تهویه که در آن گردش هوا در طول کل گروه. در حال حاضر وجود مناطق متعدد جداگانه با گردش هوا سیستم و هر منطقه حداقل یک منفی-فشار اتاق خود را با گردش به خارج است.

هنگامی که وجود دارد مورد مشکوک به یک بیماری عفونی بیمارستان کارکنان باید از تجهیزات حفاظت فردی را در اختیار خود—ماسک صورت, سپر, دستکش برای محافظت از آنها را از تقریبا هر بالا-نتیجه پاتوژن “حتی آنهایی که جدید است که ما در مورد نمی دانم هنوز” Leis می گوید. قابل حمل اشعه ایکس چیست بیمار نیازی به سفر از طریق بیمارستان رادیولوژی. حتی سینی غذا برای این بیماران در حال یکبار مصرف به حداقل رساندن نیاز به کارکنان برای ورود و خروج از اتاق.

این تریاژ تیم را نگه می دارد یک لیست فعال خطرناک پاتوژن گردش در نقاط مختلف جهان اجازه می دهد به موقع بررسی بر اساس یک بیمار در سفر تاریخ است. فهرست کشورهای نگرانی است روز شده در روزانه.

همه از این خواهد ایستاد کانادا در جا خوب زمانی که بیماران شروع به آمدن به بیمارستان تعداد بیشتر است. این واقعیت که چین اعمال شده در مقیاس بزرگ قرنطينه—”بزرگترین محدودیت بیش از بیشترین تعداد افراد در تاریخ بشر می گوید:” اسحاق Bogoch, یک متخصص بیماری های عفونی در تورنتو دانشگاه شبکه بهداشت و درمان—همچنین ممکن است به اثبات می شود یک عامل کاهش. “که خریداری جهان چندین هفته برای آماده سازی به صورت گسترده جهانی انتقال این عفونت است. امیدوارم دولت و وزرای بهداشت استفاده می شود که زمان عاقلانه است.”

در فوریه. 19 روزانه تعداد موارد تایید شده از COVID-19 در سطح جهانی کاهش یافته و از هزار نفر به صدها نفر. ضمن اینکه روزانه تعداد تازگی بهبود بيماران در هزار است. این ممکن است به نظر می رسد که بدترین ویروس بود پشت سر ما.

اما پس از آن دو نفر در ایران که همان روز اول مرگ و میر در خاورمیانه است. و پس از آن در فوریه. 20 بیشتر خبر بد: آنچه در بریتیش کلمبیا سلامت استان افسر به نام “نگهبان رویداد” یک بیمار تشخیص داده شد که کانادا نهم فرد به قرارداد رمان coronavirus. آنچه در این مورد به خصوص قابل توجه است که بیمار هرگز به چین بوده است. او اخیرا در بازگشت از سفر به ایران.

***

در روز ولنتاین یک زن در 30s سوار یک ایر کانادا پرواز از مونترال به ونکوور. این آخرین مرحله از سفر او به خانه پس از بازدید از خانواده در شمال تهران.

جایی در سفر طولانی به کانادا, او شروع به احساس بیمار. چند روز بعد او را به علائم تب و سرفه و سردرد و خستگی عمومی—جدی بودند به اندازه کافی برای او را به بخش اورژانس است. “او نگران بود او ممکن است شده اند در تماس با کسی که بیمار بود می گوید:” بانی هنری, B. C. s سلامت استان افسر.

زن جوان که احتمالا به آنفولانزا. دکتر را دیدم که او را بیش از حد. وجود دارد هیچ دلیلی برای شک COVID-19—بیمار تا به حال شده است در هر نقطه نزدیک به هر کسی که تا به حال در سفر به چین اجازه دهید به تنهایی ووهان. حداقل نه که او می دانست. ایران حتی یک مورد تایید شده از COVID-19 در آن زمان بیمار برای اولین بار ارائه شده در اورژانس.

جزئیات: Coronavirus: بدترین سناریو

اما از آنجا که او تا به حال شده است رفت و آمد در سطح بین المللی دکتر درمان او را که ممکن است ارزشمند به آزمون برای COVID-19—فقط در مورد.

زمانی که آزمون برگشتم مثبت هنری فکر کردم باید آن را یک اشتباه است. “من فکر می کنم این می تواند MERS [Middle East Respiratory Syndrome] به خاطر آن بود که گردش در آن بخش از جهان می گوید:” هنری. اما یک MERS آزمون برگشتم منفی است.

“پزشک اصل قوز—پس از آن یک بیت از یک اتفاق” هنری می گوید. “و ما خدا را شکر به دلیل آن اجازه داده ما شامل این قبل از آن به بیش از حد بسیاری از مردم است.”

از طریق آژانس بهداشت عمومی کانادا در این مورد گزارش شد که. در روز لبنان و امارات متحده عربی تایید موارد COVID-19 در بیمارانی که به تازگی در سفر به ایران. به زودی وجود دارد 43 موارد تایید شده در ایران, با هشت مرگ و میر.

اعداد تنظیم کردن پرچم قرمز با Ashleigh Tuite متخصص اپیدمیولوژی و کمکی مدرس در دانشگاه تورنتو Dalla لانا دانشکده بهداشت عمومی. برای استارت, چین گزارش شده بود میزان مرگ و میر حدود دو درصد در حالی که تقریبا 20 درصد از موارد گزارش شده بوده است منجر به مرگ در ایران است. نه به ذکر است “با COVID-19 آن را به طور معمول طول می کشد چند هفته تا زمانی که کسی می میرد” Tuite می گوید. “بنابراین اگر شما در حال دیدن مرگ و میر گزارش شده که این افراد تا به حال آلوده شده است برای احتمالا سه هفته است.”

به علاوه ایران نسبتا کمی عازم ناحیه دور دست سفر هوایی به لبنان یا کانادا حداقل نه در مقایسه با کشورهایی مانند عراق و سوریه و آذربایجان—که در آن زمان تا به حال صفر تایید موارد COVID-19. ریاضی اضافه نمی کند.

بر اساس این ویروس را پراکندگی از ایران به U. A. E., لبنان و کانادا Tuite و یک تعداد انگشت شماری از تورنتو مبتنی بر محققان crunched شماره ایران خروجی بین المللی هواپیمایی سفر دوره در تلاش برای کشف کردن که به احتمال زیاد در مقیاس از این بیماری همه گیر در ایران است.

یافته های خود را: ایران به احتمال زیاد نیست که ده ها موارد COVID-19 که رسما گزارش شده است. احتمالا تا به حال در جایی نزدیک به 18,300.

در روز کشورهای عمان, بحرین, کویت, عراق و افغانستان همه موارد تایید شده از COVID-19 ناشی از افرادی که به تازگی در سفر به ایران.

و تنها یک روز پس از معاون وزیر بهداشت سرفه و عرق راه خود را از طریق یک کنفرانس مطبوعاتی انکار ادعای دولت او بود پوشش مقیاس شیوع او آزمایش مثبت برای COVID-19 و رفت به خود انزوا.

A pedestrian in Beijing has his temperature checked (Kevin Frayer/Getty Images)
یک عابر پیاده در پکن درجه حرارت خود را چک (Kevin Frayer/گتی ایماژ)

***

در حدود همان زمان که بیمار بدون هیچ گونه وابستگی به چین تشخیص داده شد در کانادا و ایالات متحده آمریکا تا به حال یک مورد مشابه در آن مناظر—یک فرد در کالیفرنیا که تا به حال به تازگی از سفر و یا در معرض شده کسی با تایید COVID-19. اگر چه پزشکان در نظر گرفته شده رمان coronavirus به امکان تشخیص برای آشنایی با علائم آنها تا به حال به صبر روز برای تایید به دلیل باریک معیارهای تعیین شده توسط آژانس فدرال ایالات متحده مسئول اداره آزمون. تا چه حد می تواند COVID-19 گسترش در آن زمان ؟ آن را سخت به برای مطمئن دانند. این ویروس به فکر گسترش از فرد به فرد—می شود آن را از طریق تماس نزدیک و یا آنچه شناخته شده به عنوان “قطرات تنفسی” وقتی کسی سرفه یا عطسه. و آن “R جز” رای—که تخمین تعداد افراد سالم یک مسری فرد را آلوده—تخمین زده می شود بین دو و سه است که بدتر از آنفلوآنزای فصلی اما تقریبا به عنوان بد به عنوان سرخک. در ضمن علائم مانند تب و سرفه و مشکل در تنفس می تواند بیش از 14 روز به نظر می رسد.

به عنوان برای چگونه مرگبار آن ممکن است تبدیل به یک گزارش از اواسط ماه فوریه در بر داشت مورد مرگ و میر COVID-19 به بیش از دو درصد است که اگر دقیق قرار خواهد COVID-19 در تاریخ همتراز با آنفلوآنزای اسپانیایی در سال 1918 همه گیر تخمین زده می شود به کشته شدن حداقل 50 میلیون نفر در سراسر جهان است.

مربوط به: ‘آن را احساس مانند پایان جهان’: از ووهان به کانادا در coronavirus قرنطینه

اما کارشناسان شک و تردید شده است از داده ها. برای شروع, چینی, بیمارستان شده بود غرق بیماران بیمار که آن را بسیار محتمل است که بسیاری از COVID-19 نفر در این منطقه رفت و کشف نشده زیرا خود علائم آنقدر خفیف است که مردم نمی رفتن به بیمارستان. نیز وجود دارد سوال در مورد چین شفافیت به ویژه در پرتو این واقعیت است که مقامات چینی در ابتدا سعی کردم به سکوت دکتر که برای اولین بار هشدار داد همکارانش در مورد ویروس های بالقوه است. (او از coronavirus هفته بعد.)

بدون حس بهتر از مخرج—و یا تعداد COVID-19 موارد از جمله خفیف ترین—آن را سخت بدانید که نرخ مرگ و میر.

چه ما نمی دانیم این است که افزایش روزانه در موارد خارج از سرزمین اصلی چین است که در حال حاضر پیشی تعداد موارد در. و تعداد مرگ در حال رشد است. در کمی بیش از یک هفته در اواخر ماه فوریه کره جنوبی رفت و از داشتن 30 مورد به 2,330 از جمله 13 مرگ و میر. هفده نفر در ایتالیا به عنوان از مطبوعات زمان. ایران تعداد مرگ به زودی بالغ 34. و رشته های مورد جدید پدید آمده در سنگاپور کویت و آلمان و بحرین و استرالیا است.

به عنوان به زودی به عنوان اولین گزارش از رمان coronavirus شروع به بیرون آمدن از چین و اسحاق Bogoch می دانستند آن را تنها یک ماده از زمان قبل از این ویروس گسترش یافته است. چرا که در سطح جهانی صحبت ما هنوز بسیار آسیب پذیر به شیوع Bogoch می گوید و یک دلیل عمده که چرا در جهان است در حال رشد ارتباط از طریق گردشگری و تجارت است. “هر فرد بر روی زمین می تواند فقط در مورد هر جای دیگر در این سیاره در حدود 24 ساعت است.”

برای به دست آوردن یک حس چگونه مسافرت های بین المللی می تواند تاثیر گسترش این coronavirus Bogoch تجزیه و تحلیل بارهای مسافری و مقصد از 10 شهرستانها عمده در چین با استفاده از داده ها از یک دوره سه ماه در اوایل سال 2019. او همراه است که داده ها را با هر کشور مربوط IDVI نمره.

کامبوج—یک ملت است که دریافت صدها نفر از هزاران نفر از مسافران از چین و همچنین دارای یک فقیر IDVI نمره—تنها یک مورد تایید شده از coronavirus از فشار زمان. همه از آفریقا که $200 میلیارد دلار ارزش تجارت با چین سالانه تنها سه مورد تأیید.

آن را بعید است که این مناطق به سادگی خوش شانس. “برخی از این کشورها ندارد و ظرفیت مورد تشخیص یا مدیریت پرونده” Bogoch می گوید. “و آنچه اتفاق می افتد بیش از وجود دارد تاثیر می گذارد ما در اینجا [در کانادا]. ما دیدم که با ابولا chikungunya, Zika, سارس, MERS. آن را به اتفاق می افتد دوباره.”

***

جهان آماده است برای این بیماری همه گیر. حداقل نه با توجه به کانادا اپیدمیولوژی بروس Aylward. پس از بازگشت از یک هفته دو ماموریت به چین به نمایندگی از این که Aylward تقدیر چینی ها برای خود رویکرد تهاجمی به شامل و درمان COVID-19 بيمار در حالی که پیشنهاد کشورهای دیگر به همان اندازه آماده شدن برای مقیاس بزرگتر قرنطينه برای افرادی که در تماس با یک فرد آزمایش مثبت برای COVID-19.

پس از بحران سارس در سال 2003 دولت فدرال مجهز خود را با جارو قدرت در صورت شیوع بیماری. قرنطینه قانون به تصویب رسید در سال 2005 اجازه می دهد تا کانادا, وزیر بهداشت به, در میان چیزهای دیگر منحرف سفر مسافر یا محموله اجرای اجباری پزشکی غربالگری و تشخیص هر محل یک “ایستگاه قرنطینه” و یا “تسهیلات”—خانه, یک, بیمارستان, هتل شما نام آن را. این اجازه می دهد تا برای سخت مجازات از جمله جریمه به مبلغ 1 میلیون و زندان برای افرادی که قادر به تطابق یا که دیگران به خطر اندازد. این قانون که فعال اجباری قرنطینه از کسانی که دولت کانادا پرواز کرد بازگشت از ووهان.

آیا قانون اجازه می دهد برای قرار دادن تحت قرنطینه مکان هایی مانند مدرسه یک ساختمان آپارتمان یک شهر بلوک یک محله یک شهر حومه شهر و یا شهرستان ؟ “اگر بهداشت عمومی منطق است به اندازه کافی قوی سپس آنها می تواند” توضیح می دهد که استیون هافمن جهانی بهداشت و استاد حقوق در دانشگاه نیویورک و مدیر علمی موسسه جمعیت و بهداشت عمومی در کانادا موسسه تحقیقات بهداشتی. “مهم این است که آن می تواند نه تنها به این جرم چیزی است که محدود کردن تعداد زیادی از کانادایی ها در’ حقوق به آزادی صرفا شامل یک تعداد کمی از مردم که در واقع نما که در خطر است.”

جزئیات: علم از رمان coronavirus

اما یک شهر گسترده قرنطینه غیر قابل تصور است که در کانادا در زمینه او می گوید. دادگاه به احتمال زیاد برای پیدا کردن آن خلاف قانون اساسی است. “این امر به احتمال زیاد بیشتر دقت راه تمرکز بر روی افرادی که در معرض خطر ابتلا به, پخش كردن, چیزی را به عنوان مخالف به جای شدیدی توده قرنطينه است که ما می بینیم در چین” هافمن می گوید.

اگر موجی از موارد در کانادا, مقامات بهداشت عمومی می تواند انتظار می رود برای شروع به دادن این نوع مشاوره است که مفید برای جلوگیری از آنفولانزا. شستن دست های خود را. سرفه به آرنج خود را. ماندن در خانه اگر شما بیمار هستید. “مقامات بهداشت عمومی ممکن است تشویق مردم به طور داوطلبانه کاهش تعداد تجمع جرم می گوید:” هافمن مانند کار کنفرانس.

با تعدادی از موارد بیش از 200 در ژاپن, در علاوه بر این به بیش از 700 مورد در الماس شاهزاده کشتی کروز در دریای بالتیک که کشور را نخست وزیر اعلام کرد در اواخر ماه فوریه است که تمام مدارس خواهد بود بسته برای یک ماه برای کمک به مهار این ویروس را گسترش. “بسیاری از مطالعات نشان می دهد که چگونه چند نفر ما در واقع با تعامل صورت روزانه می گوید:” هافمن. “مدارس هستند که در آن بسیاری از کسانی که در شبکه های مختلف اجتماعی تقاطع طوری که آن می تواند یک محل که در آن گسترش می تواند فعال باشد.”

Emergency workers in Japan exit the quarantined Diamond Princess cruise ship on Feb. 10 (Carl Court/Getty Images)
کارکنان اورژانس در ژاپن خروج از قرنطینه الماس شاهزاده کشتی کروز در فوریه. 10 (کارل دادگاه/گتی ایماژ)

همانطور که از اواخر فوریه هافمن را در مدرسه آتن در گروه “دولت افراطی.” اما او می افزاید: “اگر یک شهر در کانادا چهره موج عظیمی و آن را احساس می شود غیرقابل کنترل شما می توانید تصور کنید که مدارس به طور موقت بسته شده,” او می گوید, از طریق مداخله دولت. هنوز هم آن را بیشتر احتمال دارد که مدارس و محل های کار و یا جوامع برای درخواست مردم برای ماندن در خانه به طور داوطلبانه به عنوان درک خطر عفونت افزایش می یابد. “برخی از تحقیقات نشان می دهد که زمانی که مردم به خواسته خود قرنطینه وجود دارد بسیار بالا نرخ انطباق است.”

بهداشت عمومی سازمان تا کنون با تمرکز بر تلاش برای حفظ آرامش مردم. اما با داستان در حال ظهور است که نشان می دهد وسیع تری گسترش ویروس اجتناب ناپذیر است, مقامات بهداشت عمومی خواهد بود در درد به اطمینان مردم آنها را با مقدار زیادی از کاهش برنامه در محل. “ما نمی خواهیم مردم بدانند که ما نه فقط نشستن در اطراف در حال انتظار برای افراد جدید برای تست مثبت می گوید:” کریس Shewchuk سخنگوی B. C. وزارت بهداشت. در حالی که در تلاش به موقع مانده hauls از فروشگاه های مواد غذایی, بهداشت عمومی سازمان می خواهد مردم را در نظر بگیرید که چگونه آنها ممکن است رسیدگی به خواسته بودن به صرف چند هفته در خانه, روش سوارکاری از علائم خفیف. که آیا آنها می توانید از خانه کار می کنند. آنچه در آن ممکن است به معنای برای عزیزان خود و یا حیوانات خانگی. “ما در حال رفتن به می گویند “برو خرید مورد آب’ ” Shewchuk می گوید. “این بسیار متفاوت از گفت: ما نیاز شما را قادر به, من نمی دانم به اندازه کافی کنسرو لوبیا.”

تا کنون بیماران در کانادا با COVID-19 باید به طور داوطلبانه حاضر به رفتن به خود انزوا در خانه که در آن مقامات محلی می توانید از طریق تلفن به آنها نظارت و از آنها بخواهید برای بررسی خود را در درجه حرارت. اما اگر موارد شدید تر—در میان افراد سالمند از قبل موجود قلب یا ریه شرایط که بیشتر در معرض خطر به عنوان مثال—که همیشه نمی تواند یک گزینه باشد.

و به عنوان تعدادی از عفونت های رشد, سیستم مراقبت های بهداشتی نیاز به پروتکل های اطراف چگونه بهترین برای مدیریت بیماران ارائه با علائم و بهترین روش برای درمان کسانی که تست مثبت است.

برای Gardam بزرگترین نگرانی این است که کانادا بيمارستان به طور معمول در حال اجرا بیش از 100 درصد ظرفیت به خصوص در طول فصل آنفولانزا. “وجود دارد هیچ جایی برای افراد فوق العاده” او می گوید:—نه به ذکر است که بخش قابل توجهی از تخت بیمارستان در حال حاضر در حال استفاده توسط بیماران مسن که نیاز به مراقبت حاد اما نیست به اندازه کافی برای رفتن به خانه. “آن را به خوبی شناخته شده ما نیاز به ده ها هزار نفر از جدید پرستاری-صفحه اصلی تخت و ما قصد داریم برای ساخت آن در سه ماه,” او می گوید.

Temporary hospital beds await patients in an exhibition centre in Wuhan, China, on Feb. 4 (AFP/Getty Images)
موقت تخت بیمارستان در انتظار بیماران در یک مرکز نمایشگاه در ووهان چین در فوریه. 4 (خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

به جای هجوم رودخانه هامبر مقامات بیمارستان در حال حاضر بحث در مورد امکان داشتن برای به تعویق انداختن اعمال جراحی الکتیو با ماه و یا حتی بیشتر از یک سال است. ماهانه بررسی ها ممکن است با تاخیر برای هر دو ماه. هر چیزی برای باز کردن یک اتاق دیگر و یا یکی دیگر از تخت.

سپس بالقوه وجود دارد کمبود تجهیزات که در آن عرضه می تواند محدود مبتنی بر کشورهای دیگر رو شبیه شیوع است. “اکثر N95 ماسک ساخته شده در چین یا ایالات متحده” Gardam می گوید. “ما انبار بیش از بسیاری از کشورها اما اگر خود را ذخیره اجرا می شود, شما می توانید مشکل در تجهیزات است.”

و در حالی که مقدار زیادی از بیمارستان ها باید از این منابع برای آزمون آنفلوانزا که نه مورد با COVID-19. “در انتاریو در واقع آن همه انجام می شود در بهداشت عمومی آزمایشگاه در مرکز شهر تورنتو” Gardam می گوید. “اگر ما شروع به تست به طور گسترده ای که آزمایشگاه غرق خواهد شد.”

با انباشت پرونده ها در تست و اتاق بیمارستان به سر می برند بسیاری از مردم با علائم خفیف ممکن است کمتر احساس مجبور به خود را چک کردن. “چگونه بسیاری از مردم در چین یا ایتالیا یک گلو درد و فکر می کنم:” من قصد ندارم به بیمارستان. من ممکن است گرفتن آن در اتاق انتظار’?” می پرسد Gardam.

و هنوز هم وجود دارد چند گمنام می گوید: اپیدمیولوژی تیموتی حیله گر از جمله این که آیا این ویروس می تواند گسترش از طریق بدون علامت—به این معنی که افرادی که در حال حاضر هیچ علائم در همه. “آنها می تواند در اتوبوس در سینما و یا در مدرسه می گوید:” استاد در دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه رایرسون. “و آنها را می توان گسترش آن را در سراسر.”

بر اساس COVID-19 نرخ انتقال یکی که مشاور حدود دو سوم از جمعیت جهان می تواند این ویروس. و حتی اگر نرخ انتقال به نصف کاهش دهد که هنوز حدود یک سوم از افراد آلوده شدن.

به عنوان آن می ایستد Gardam می گوید آن را نه بیش از حد دراماتیک به هر کسی آنها به احتمال زیاد برای دریافت coronavirus—حتی در کانادا. “این یک ویروس جدید, پس احتمالا هیچ یک از ما هر گونه ایمنی خوب به آن است. با عدم مصونیت چرا که ما آن را دریافت ؟ ” او می پرسد. “شانس هستند خوب است که من قصد دارم برای گرفتن این. شانس هستند خوب است که شما در حال رفتن به گرفتن این. و شانس هستند ما خوب خواهید بود.” در واقع یک تکه بزرگ از جمعیت ممکن است حتی متوجه آنها آن را دریافت کنید.

اما پس از آن وجود دارد که درصد بسیار کمی از جمعیت عمدتا افراد مسن نمی شود خوب است. اگر COVID-19 گسترش در سراسر کانادا, آلوده نیمی از جمعیت این ویروس میزان مرگ و میر حتی کسری از یک درصد دهها هزار نفر از کانادایی ها می میرند.

“اگر شما فکر می کنم به آنچه اتفاق افتاده در طول آنفولانزای اسپانیایی هر فرد تا به حال یک داستان از یک عضو خانواده است که مرده” Gardam می گوید. “این امکان وجود دارد ما می تواند به این سناریو.”


این مقاله به نظر می رسد در چاپ در مارس سال 2020 موضوع maclean’s مجله با تیتر “یک سیاره آلوده.” اشتراک ماهانه چاپ مجله در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>