Coronavirus بازار سقوط برگ آلبرتا در حال اجرا در دود

جیسون کنی, دولت برنامه ریزی شده برای تضعیف قیمت نفت یک بازار پر بحران. را برتر حالا برو کلاه-در-دست به اتاوا?

خبر بد برای آلبرتا دولت: آن بودجه جدید گیره قیمت نفت در ایالات متحده$58 دلار در هر بشکه و قیمت ها سقوط کرد روز شنبه به حدود US$30, حتی قبل از سال مالی آغاز می شود در ماه آینده.

خبر خوب: به خوبی آگاه است که قیمت نفت در حال فرار در بهترین زمان—اجازه دهید به تنهایی این غیر-بهترین زمان—Alberta مالی ابداع سناریوهای مختلف به بند سیاستمداران و عموم مردم برای آنچه که ممکن است به آمده است.

دیگر خبر بد: کاهش نفت-قیمت سناریو پیش بینی 10 درصد آمار به استان مالیات بر درآمد و منابع درآمد این سال است.

حتی بدتر اخبار: که قیمت پایین تر سناریو بود برای کاهش قیمت US$6.25 هر بشکه نفت خام نیست $28.

آلبرتا برتر جیسون کنی می دانستم که او وارث یک چکه کن قایق و آب متلاطم زمانی که او در زمان چرخ سال گذشته است. تقریبا هیچ کس نمی تواند انتظار می رود همزمان با کوه یخ برخورد که coronavirus ارسال تقاضای انرژی از یک صخره و یک بمب افکن روسیه-عربستان تف سیل بازار با تانکر پر از عرضه بیش از حد.

مرتبط با: Coronavirus آخرین اخبار: به روز رسانی از کانادا و سراسر جهان

ترکیب بحران مانند این تمایل به تجدید سازمان یک سیاستمدار اولویت. پس از آن بود که 10 ماه به آقای کنی قیمومیت که او قرار داده شده و تعادل خود را در استان نفت متکی به بودجه در دوره اول خود را در پایین از لیست اولویت است.

“اولویت ما این است که حمایت از مشاغل. اولویت ما این است که حفاظت از اقتصاد” او به خبرنگاران گفت: روز شنبه در کلگری. “اگر که بدان معنی است که در اواسط دوره ما نیاز به قرض گرفتن پول برای کمک به ایجاد اتفاق می افتد که ما انجام خواهد داد.”

به عنوان خود را برای کسری-پاک کردن تعهد: “من همیشه اما روشن است که اگر ما sideswiped عمده رکود اقتصاد جهانی است که می تواند در معرض خطر قرار داده.”

این است که در تضاد با آنچه که تراویس Toews خود وزیر دارایی بود گفت: بارها و بارها: اگر اقتصادی سخت بار آمده و پیش بینی درآمد ثابت بیش از حد گلگون خود را متحد اصولگرایان خواهد بریده بریده هزینه های بیشتر در ثابت قدم پیگیری از بازگشت به آلبرتا خشنود مازاد روز. آقای کنی بحران-حالت pivot سیگنال این است که دیگر مورد. او نمی خواهد پاک کردن کاهش هزینه در حال حاضر در بودجه اما او اجتناب از هر گونه صحبت اضافی gashes به خدمات عمومی و به جای آن علاقه نشان داد در مخارج محرک مانند ضربه شتاب دهنده در زیرساخت های ساخت و ساز.

بله آلبرتا وجود دارد عملی کنی خط.

مرتبط: آیا ما واقعا انتظار کانادا خانوار به قید وثیقه اقتصاد دوباره ؟

او مسلما بیشتر محافظه کار از همه برجسته حزب محافظه کار در کانادا—از لحاظ مالی و اجتماعی و تمرین-کودک-drillically. این در حالی است که او دامن زده خشمها و حتی نرم محیط زیست با انرژی “اتاق جنگ” و درخواست خود را به بودجه خارجی سبز, گروه, کنی نیز حفظ 100-megatonne انتشار کلاه نفت ماسه که راشل Notley را NDP دولت تصویب و تنظیم زیادی قطره چکان’ برنامه نگه می دارد که پا فشرده بصورتی پایدار و محکم را در بخش زغال سنگ و به اندازه کافی قوانین و مقررات در سوخت های فسیلی تولید برای دیدار با اتاوا مورد نیاز است. کسانی که ممکن است لطفا آلبرتا محافظه کار شناسایی اما کنی نیز تا به حال به توجه به درخواست از بازارهای بین المللی و شرکت های انرژی خود را برای اندکی از محیط زیست اعتبار.

در مالی جلو کنی شده است در اینجا قبل از اینکه به عنوان وزیر استفان هارپر در کابینه در طول 2008-2009 اقتصادی جهانی بحران. او را تماشا هارپر jettison حزب ضد کسری ارتدکسی و از بند باز کردن قدرت دولت ملی صنعت خودرو و دو سال $60 میلیارد اقتصادی طرح اقدام® برای حفظ کانادایی مشغول به کار است. خواهد که نوع سخاوتمندانه شده است اولین انتخاب کنی رئیس سابق کانادا مالیات دهندگان فدراسیون ؟ اما او gamely رفت تبلیغاتی تور برای تقویت این طرح است.

در حال حاضر کنی اجرا می شود یک کابینه خود را و او را ظاهرا نشانه گرفتن از یکی از رئیس خود را’ بیشتر غیر ایدئولوژیک تصمیم گیری. او برگزاری هر گونه اقدامات امداد و تا اواخر بهار و یا تابستان هنگامی که گرد و غبار ممکن است حل و فصل در این میان بحران است. اما برای نامشخص لحظه کنی طرح اقدام به مقدار انتصاب اقتصاددان جک مینتز به صندلی اقتصادی شورای مشورتی است. زمانی که هارپر وزیر دارایی مورد نیاز 2008 پنل وی همچنین شنود گذاشته مینتز.

مرتبط با: Morneau اقتصادی ترس: رکود اقتصادی-resmeshion

سیاستمداران مانند انتصاب نیروهای وظیفه برای قرار دادن این کارشناس مهر در سیاست های آنها در حال حاضر می خواستم به دنبال کنی و بسیار سیاستمدار در این نمره. خود را روبان آبی بودجه پنل به او گفت به طور چشمگیری کاهش هزینه و skeptically قاب پنل بررسی نظارت دارو مصرف سایت بازیگران این امکانات در cartoonishly خیلی بد از نظر. من اتفاق افتاد به مصاحبه جک مینتز دقیقه قبل از آقای کنی اعلام کرد قرار ملاقات خود را و نظرات خود را در چالش های پیش روی استان آینه برتر را به خود.

“این می تواند مناسب به سعی کنید به حداقل کوسن برخی از تاثیر و من فکر می کنم که احتمالا چه خواهد بود در حال حاضر مورد نیاز.

“من فکر می کنم آلبرتا احتمالا خواهید به صرف برخی از پول در حال حاضر” مینتز ادامه داد.“آن را هنوز هم دارای قدرت شلیک; مشکل بدهی نیست مانند برخی از استانهای دیگر داشته باشد.” انتظار می کنی و وزرای خود را متوقف grousing در مورد آلبرتا بدهی به عنوان یک تهدید وجودی برای نسل های آینده و شروع مباهات در مورد آن داشتن بالاترین (و یا در میان پایین ترین) بدهی به تولید ناخالص داخلی نسبت.

که نمی خواهد صدا مانند جیسون کنی که ترقی خواهان آمده اند به دانستن و دوست نداشتن. اما فاجعه عادت elbowing دگم از راه.

در حالی که کنی درخواست خواهد شد برای صبر و شکیبایی از بهره که آزار دهنده ترس از یک رکود مضاعف در حال حاضر تبدیل به گریم پذیرش از بازگشت به انقباض اقتصادی او خواهم آمد به اتاوا premiers اجلاس این هفته با فریادهای کامل فوریت. در حال حاضر خود را در استان به شدت عاطفی مورد برای فدرال استانی اصلاحات خواهد بود همسان با مالی مورد. نه تنها آلبرتا برتر آمده به ملاقات جاستین ترودو و همتایان او با خواسته برای پرداخت از طریق مالی صندوق تثبیت; استان نیاز تازه تزریق این برابری-برای-ثروتمند-استان برنامه به بلانت تیز تاثیر 2020 از منابع از دست دادن درآمد.

در این سال آقای کنی می خواست به جهان نشان می دهد اعتماد به نفس آلبرتا که در آن بهبود جریان بود و شرکت نفت گسترش شد دوباره—امیدوار در مورد خط لوله جدید و سپاسگزار از استانی محافظه کاران است. اگر او از رفتن به می آیند کلاه در دست به اتاوا او انجام می شود تا از خشم اخلاقی نه مالی نیاز است. جهان تا به حال برنامه های دیگر و کنی باید تطبیق به آنها را.

اطلاعات بیشتر در مورد آلبرتا:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de