در فوریه. 29 پشت هنگامی که coronavirus به نظر می رسید مانند یک دور نگران به کانادا, اسکات گرانت و همسرش, پرواز های از تایلند به ونکوور در ایر کانادا پرواز با توقف در هنگ کنگ است.

در هنگ کنگ فرودگاه بود که عمدتا خالی از مسافران بارها و بارها تا به حال خود را در دماهای بررسی با سنسور حرارتی. در پرواز هر کس با پوشیدن ماسک.

زمانی که اعطای وارد ونکوور و چپ هواپیما مسافران ترک کنار دروازه به نظر می رسد که از یک جهان متفاوت است.

“ما به جلو و در کنار یک پرواز از لندن, و نه یک نفر از این پرواز رو با یک ماسک بر روی” او در مصاحبه ای گفت: هفته گذشته است. “این کاملا یک تضاد بین دو جهان است.”

وجود دارد هیچ حرارتی غربالگری در فرودگاه ونکوور بود که یک تفاوت بزرگ از آسیا است. در تایلند گرانت و همسر خود را به حال شده است به نمایش قبل از آنها می تواند وارد بخش فروشگاه. در کانادا وجود دارد صفر غربالگری و چند نفر عینک ماسک.

“به محض این که ما رو کردن هواپیما بودیم و ناراحت کننده” او به یاد می آورد. “پس از دور که طولانی و دیدن ماسک و داشتن درجه حرارت خود را به طور مداوم گرفته که وجود دارد هیچ حس فوریت ندارند.”

ادامه مطلب: ترس و خشم در خطوط مقدم: چه اتفاقی می افتد اگر وجود ندارد به اندازه کافی ماسک?

بسیاری از مردم متوجه شده اند چه اعطای متوجه شده است. این جوامع آسیایی که در برخورد با کروناویروس اولین پاسخ با اقدامات مانند گسترده ماسک پوشیدن و حرارتی غربالگری — که جوامع غربی هنوز به اتخاذ. و منحنی در این کشورها در حال تملق گفتن از منحنی ها در کشورهای غربی است. کره جنوبی و تایوان و ژاپن و سنگاپور نداشته هولناک شیوع بیماری مانند کسانی که در ایتالیا و اسپانیا یا نیویورک.

این باعث شده است که تعداد فزاینده ای از مفسران به این نتیجه است که همه ما باید پوشیدن ماسک.

جورج گائو مدیر کل چینی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری مثلا می گوید که بزرگترین اشتباه کشورهای غربی ساخته شده است با پوشیدن ماسک: “این ویروس منتقل می شود توسط قطرات و تماس نزدیک. قطرات نقش بسیار مهمی که شما به پوشیدن یک ماسک زیرا هنگامی که شما صحبت می کنند وجود دارد همیشه قطرات بیرون آمدن از دهان شما. بسیاری از مردم بدون علامت یا presymptomatic عفونت. اگر آنها با پوشیدن ماسک صورت, آن می تواند به جلوگیری از قطرات است که حامل ویروس از فرار و آلوده کردن دیگران است.”

دولت جمهوری چک ساخته شده است که ماسک های اجباری و کل کشور رو درگیر در پروژه ساخت آنها را در خانه.

آمریکا مراکز کنترل بیماری ها که نمی کند و در عین حال توصیه می کنند که اعضای عمومی پوشیدن ماسک در حال حاضر اندیشند که مشاوره و فشار است که قطعا نصب برای همین در کانادا.

روز دوشنبه در یک جلسه مطبوعاتی در اتاوا هر چند دکتر ترزا Tam ارشد بهداشت عمومی افسر کانادا گفت که کانادا در حال حاضر برنامه ریزی برای تغییر آن مشاوره به دو دلیل. اولا به دلیل کمبود وجود دارد از ماسک برای سلامت کارگران است.

آن است که روشن نیست که ماسک در واقع کمک به جلوگیری از عفونت و ممکن است با افزایش خطر برای کسانی که با پوشیدن آنها.

“آنچه که ما نگران است که در واقع پتانسیل جنبه های منفی از پوشیدن یک ماسک که در آن مردم در حال حفاظت از چشمان خود را, و یا جنبه های دیگر که در آن ویروس می تواند بدن خود را وارد کنید و به شما می دهد یک حس کاذب از اعتماد به نفس” او گفت:. “بلکه آن را افزایش می دهد دست زدن به صورت خود را. اگر شما یک ماسک در اطراف صورت خود را گاهی اوقات شما می توانید آن را کمک نمی کند چرا که شما تنها با لمس کردن قسمت هایی از صورت خود را. نکته دیگر این است که خارج از ماسک می تواند آلوده شود.”

هنگامی که شواهد نامشخص است بهتر است از کارشناسان می گوید دکتر شنی nuno santos, رئيس جمهور از انجمن پزشکی کانادا.

“بسیاری از زمان ها در طب زمانی که وجود ندارد واقعا شواهد جامد یا مطالعات کافی وجود دارد به نظر کارشناس,” او در مصاحبه ای گفت:. “و این که تعداد زیادی. بنابراین ما باید نگاهی به سلامت کارشناسان با تجربه ترین و بهترین قضاوت honed پس از بسیاری از سال ها و درخواست آن را به اطلاعات داریم.”

که به اعتقاد سپس دکتر گائو یا دکتر تام? آنها هر دو از کارشناسان با قضاوت honed پس از سال های بسیاری است.

دکتر آلیسون McGeer, یک متخصص بیماری های عفونی در تورنتو بیمارستان کوه سینا می گوید: تحقیقات پشت دکتر تام را مشاهده کنید.

برای یک چیز, او می گوید: وجود دارد بسیاری از چیزهایی هستند که در کشورهایی مانند سنگاپور انجام می دهند بهتر از کانادا است و آنها را به چیزی برای انجام با ماسک.

“این چیزی است که در سنگاپور آنها ستارگان بهداشت عمومی” او در مصاحبه ای گفت: هفته گذشته است. “آنها بسیاری از تست. تماس خود را ردیابی عالی است. مردم از نظر فرهنگی بسیار چسبنده به توصیه ها از دولت است. وجود دارد مقدار زیادی از چیزهایی که در مورد سنگاپور و آن را در همه روشن است که هر کس با پوشیدن ماسک است که چه چیزهایی تفاوت. آنها بسیار بهتر منابع نظام سلامت از ما انجام دهد.”

و هیچ مدرکی برای نشان دادن ماسک محافظت از مردم از عفونت است.

“فقط با پوشیدن یک ماسک به طور کلی برای محافظت از خودتان را از دیگر افرادی که آلوده می شوند احتمالا کار نمی کند. CDC حدود 15 میلیون دلار ده سال پیش تلاش برای اثبات این که ماسک و آنها قادر به انجام این کار است.”

اما با توجه به بی سابقه ای تهدید این ویروس کارشناسان ممکن است خود را تغییر دهید, توصیه, او گفت:.

“من فکر می کنم شواهد وجود دارد که افرادی که یا بیمار نیست و یا بسیار خفیف بیمار در حال کمک به عفونت به طور قابل توجهی که مطرح شده بحث و گفتگو در مورد ماسک, دوباره,” او گفت:. “چقدر شواهد آیا شما نیاز به نشان می دهد هر کس در کانادا می پوشد ، و من فکر می کنم این اتفاق در لحظه ای است که احتمالا ما ندارد و کاملا به اندازه کافی. نکته دوم این است که آیا ما به اندازه کافی ماسک در کانادا را که توصیه و آن را به کار?”

پاسخ آن روشن است. کانادا بیمارستان ها سهمیه بندی ماسک, درخواست کارگران مراقبت های بهداشتی به آنها را می پوشند تا زمانی که آنها “به شدت خاکی” و مراقبت های بهداشتی کارگران به درستی وحشت زده.

تا زمانی که بیمارستان ها باید به اندازه کافی ماسک به طوری که هر کانادا, پرستار و دکتر مجهز شده است و همچنین پرستاران و پزشکان در چین, به نظر من بهتر است برای قرار دادن سوال از ماسک پوشیدن در پشت رایتر قرار داده و انرژی ما به فشار دادن بیمارستان مقامات و سیاستمداران به توضیح آنها تکان دهنده عدم تامین سلامت ما کارگران با تجهیزات آنها نیاز به انجام شغل خود را با خیال راحت.

ما در حال انجام به عنوان بسیاری از تست های ما باید باشد و ما می دانیم که گسترده تست همراه با فیزیکی جداسازی و دست شستن چیزی است که ما را از طریق این وحشت نشان می دهد.

اجازه دهید بحث در این مورد بیشتر و کمتر در مورد اینکه آیا شما باید یک ماسک زمانی که شما رفتن به فروشگاه مواد غذایی.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im