Coronavirus تعطیل اتاوا. به انجمن خوش آمدید اجتماعی فاصله.

سیاست خودی برای آوریل 14: PM و شش وزیران همراه با بانک کانادا فرماندار و مقامات بهداشت عمومی ارائه یک لیست طولانی از فدرال اقدام در coronavirus. در اینجا چیزی است که پایین رفت و در روز جمعه از 13th.

خوش آمدید به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از maclean’s سیاست خودی عضویت در خبرنامه. ثبت نام برای دریافت آن را تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را.

اولین بار کانادایی ها شنیده از خود نخست وزیر دیروز در قدیمی CBC Radio, جایی که جاستین ترودو صرف چند دقیقه در این زمان صحبت کردن در مورد سلامتی خود را نیز که از همسرش سوفی Grégoire ترودوکه تا به حال یک روز قبل از آزمایش مثبت برای coronavirus. او همچنین گفت این کشور که دولت او را به گفتن بیشتر بعد از آن در روز. شش تن از وزرای خود را به میکروفن بیش از چند ساعت و کانادایی نیز شنیده از احزاب مخالف رئیس بانک مرکزی کانادا و ظاهر در همه جا حاضر مقامات بهداشت عمومی. آن را تا حد زیادی به مصرف, بنابراین ما آن را شکستن.

اولین خبر بزرگ: مجلس عوام با تعلیق آن نشسته تا مارس 20. دولت خانه رهبر پابلو رودریگزflanked توسط خود مخالفان همتایان توضیح داد که بودجه فدرال تاریخ—تنظیم برای مارس 30 روز پیش—خواهد بود به طور نامحدود به تعویق افتاد. او همچنین گفت: این تعلیق می تواند تمدید شود. حزب محافظه کار MP علامت Strahl گفت: احزاب خدمت حسابرس کل کانادا به شانه را از طریق هر گونه هزینه های دولت به صراحت نمی طلبه توسط مجلس در موقت.

Rodriguez & co. همچنین اعلام کرد که به اتفاق آرا تصویب جدید نفتا اجرای لایحه که به آنها ارسال به مجلس سنا قبل از adjourning. سنا به سرعت تصویب این لایحه قبل از سناتورها نیز موکول تا همان تاریخ در ماه آوریل است. قبل از اینکه طولانی, جدید نفتا به حال دریافت تاییدیه سلطنتی و کانادا پیوست ایالات متحده و مکزیک در دادن نهایی مهر تایید به تجارت و معامله است.

اتاوا در زمان یک نفس و سپس شنیده از یک بند از شش وزرای کابینه به رهبری معاون نخست Chrystia Freeland. در کنار او ایستاده بود وزیر بهداشت Patty Hajduعمومی ایمنی وزیر بیل بلر, حمل و نقل, وزیر مارک Garneau و رودریگز. ترزا Tamارشد بهداشت عمومی افسر وجود دارد بیش از حد همراه با معاون Howard Njoo. آنها اعلام کرد بسیاری از چیزها:

  • Tam هشدار داد کانادایی در برابر هر گونه غیر ضروری مسافرت های بین المللی برای آینده قابل پیش بینی
  • Garneau مقرر شده است که کشتی های کروز است که حمل بیش از 500 مسافر را نمی خواهد بود قادر به توقف در کانادا تا ژوئیه 1—و آنها قادر نخواهد بود برای متوقف کردن در قطب شمال به طور نامحدود پورت
  • Garneau نیز گفت: بدون ارائه جزئیات است که کمتر کانادا فرودگاه را قبول بین المللی مهاجران

زمانی که وزرای پیچیده شده ترودو راه می رفت خارج از محل اقامت خود در Rideau کلبه به انتظار تریبون جایی که او ساخته شده خود را در صبح مصاحبه رادیویی. ترودو تایید آنچه که کانادایی ها در حال حاضر می دانستند: او باقی خواهد ماند و در خود به انزواهمراه با سه نفر از بچه ها و سوفی در قرنطینه به عنوان او بهبود یابد. این ساعت همچنین با اشاره به “مالی قابل توجهی قدرت آتش” در فدرال’ دفع آنها به عنوان مبارزه با ویروس. وی با اشاره به وزیر دارایی لایحه Morneau را بیشتر می گویند که.

مدت کوتاهی پس از 2 بعد از ظهر Morneau وارد مطبوعات ملی تئاتر که در آن کابینه اش همکاران بود دقیقه قبل از. او با استفان Polozرئیس بانک مرکزی کانادا و جرمی رودینسرپرست دفتر سرپرست از موسسات مالی. Morneau اشاره بیشتر در “قابل توجه برنامه محرک” است که او گفت: می آیند هفته آینده. اما آنها تا به حال بیشتر اطلاعیه ها:

  • Morneau اعلام $10 میلیارد “تسهیلات اعتباری برنامه” شبیه به یک برنامه است که کمک به کسب و کار در طول بحران مالی جهانی
  • Poloz قطع شبانه هدف نرخ وام 50 واحد به 0.75 درصد—مطابق یکی دیگر از 50 نقطه برش در اوایل این هفته

جنوب مرز رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی به عنوان coronavirus موارد سنبله. قبلا ترودو گفت: “دو کشور “کار بسیار نزدیک با همکاران ما در ایالات متحده به هماهنگی تلاش های ما در مرز و به چین تلاش های ما.” مغلوب ساختن پیشی جستن اما به گفته یک خبرنگار که زمانی که او صحبت می کرد به PM مرز هرگز آمد. چندین خبرنگاران خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن اگر او خاص خود را پاک سلامت از لایحه با توجه به تماس نزدیک اخیرا با یک برزیلی رسمی که تست مثبت است. در نهایت مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد که او احتمالا می تواند آزمایش (“دلایل دیگر”) در یک زمان مشخص شود بعد از آن (“ما در حال کار بر روی یک برنامه”). سازمان دیده بان خود را کامل کنفرانس مطبوعاتی در اینجا.

اسکات گیلمور در ضمن می پرسد که آیا کانادا نیاز به بستن مرز به مسافران است. “تنها به احتمال زیاد وکتور برای coronavirus به گسترش به کانادا بدون سوال این است که جنبش مردم ما در سراسر مرز جنوبی.”

با مارس شکستن در اطراف گوشه فضاهای عمومی معمولا پرتکاپو با خانواده ها در پایتخت کشور بسته شده است. هر موزه ملی است توقیف به طور موقت به عنوان تمام امکانات شهرستان. فدرال و بوروکرات ها در سراسر کشور خواهد شد و اگر شغل خود را می تواند نوسان آن کار از خانه. این است اجتماعی فاصله اتاوا-سبک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de