سقوط یک هلیکوپتر نظامی ارتش کانادا و دیگری ‘روز بسیار سختی برای هالیفاکس’

نخست وزیر صحبت می کرد در مورد حادثه و شش نفر در هیئت مدیره: ‘همه آنها قهرمانان. هر یک از آنها را از درجه اعتبار ساقط است که نمی توان پر کرد.’

کانادا یک هلیکوپتر نظامی ارتش در آبهای دریای مدیترانه در طی یک تمرین آموزشی با شش نفر در هیئت مدیره. یکی تایید شده است مرده و پنج گم شده است.

ژنرال جاناتان Vance رئیس ستاد دفاع گفت: سرباز بود که کشته شد زیر ستوان Sey Cowbrough یک عضو خدمه از HMCS فردریکتون.

طوفان هلیکوپتر در زمان خاموش از فردریکتون در مانور ناتو و سقوط آن را به عنوان بازگشت به کشتی گفت: ونس در یک کنفرانس مطبوعاتی در اتاوا.

نخست وزیر جاستین ترودو صحبت در مورد تصادف صبح روز پنجشنبه. در اینجا PM سخنان به زبان انگلیسی:

دیروز سلطنتی کانادا نیروی دریایی هلیکوپتر ناتو ماموریت حمل شش نفر از اعضای نیروهای مسلح کانادا رفت و با همه دست در دریای ایونی در سواحل یونان. آنها پرواز از کانادا نیروی دریایی ناوچه HMCS فردریکتون, صفحه اصلی, بندر هالیفاکس به عنوان بخشی از عملیات اطمینان. یک مصدوم بازیافت شد و پنج گم شده است.

همه آنها قهرمانان. هر یک از آنها را از درجه اعتبار ساقط است که نمی توان پر کرد.

به نمایندگی از همه کانادایی ها من می خواهم به پیشنهاد من عمیق ترین حمایت خود را به خانواده و دوستان خود را shipmates و همکار خود CAF اعضای.

این یکی دیگر روز بسیار سختی برای Halifax برای نوا اسکوشیا و برای نیروهای مسلح ما خانواده است.

من به صحبت کرد دبیر کل ناتو [ینس] استولتنبرگ در اوایل صبح امروز ارائه می دهد که حمایت و کمک در به بار آمده است. در روزهای آینده وجود خواهد داشت بسیاری از سوالات در مورد چگونگی این فاجعه رخ داده است. و من می توانم به شما اطمینان دهم ما خواهد شد پاسخ در دوره به دلیل.

در یک فصل از غم یک زمان از سختی دل شکستگی و از دست دادن بسیاری از کانادایی ها در مردان و زنان نیروهای مسلح کانادا پایه بلند. تحمل افرا برگ بر روی شانه های خود آنها شناخته شده در سراسر جهان به عنوان چراغ از مدنیت و محبت و شجاعت.

آیا مبارزه با تروریسم ایستاده با شرکا و متحدان ما و یا حمایت از عملیات صلح در سراسر جهان آنها انجام آنچه آنها همیشه انجام دهید: مرحله نسبت به خطر تا بقیه از ما می تواند به ایمن ماندن.

عملیات اطمینان کانادا است در بهترین حالت آن تقویت امنیت و ثبات در آسیای مرکزی و شرق اروپا است.

در اینجا در خانه ما به نوبه خود به نیروهای در زمان سیل و آتش سوزی و یا سایر بلایای طبیعی است. آنها هرگز می گویند هیچ. آنها همیشه روی شانه های خود را به چرخ. و در حال حاضر به عنوان ما نبرد COVID-19 همه گیر کانادا نیروهای مسلح در خط مقدم در خانه های سالمندان ما کمک به محافظت و مراقبت از ما شهروندان آسیب پذیر.

حتی به عنوان به 915 سربازان مستقر هستند در عملیات اطمینان در اروپا تقویت ناتو به دفاع جمعی این CAF به زودی به بیش از 500 خدمت در 13 امکانات مراقبت طولانی مدت در داخل و اطراف مونترال. و بیشتر خواهد شد در به عنوان آنها آماده هستند برای این کار.

در اوایل این هفته CAF تیم اعزام شده بودند به کمک پنج مراقبت طولانی مدت امکانات در انتاریو است. این افراد در حال کار در روز و شب کمک به حفاظت از پدر و مادر ما ما عموهای ما و خاله و پدربزرگ و مادربزرگ های ما.

چه در خانه یا در خارج از کشور زنان و مردان در نیروهای مسلح کانادا در حال دست از اهداف ما این بتن بیان از ما انسانهای با شهامت و با ارزش به عنوان کانادایی.

و بنابراین ما در کنار آنها و ما امیدوار به پیدا کردن گم شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de