ساده ترین رویداد به لغو: ترودو و premiers

پل ولز: در یک هفته مثل این یکی در اینجا چیزی اتاوا می توانید بدون زندگی می کنند—بی معنی جمع آوری با یک دستور کار غیر ممکن است

سوال این هفته این است: چگونه دولت های حاکم در یک جهان که در آن میمون ها هستند شورش در تایلند و ایران دفن چاله ها قابل مشاهده از فضا ؟

تا حدی به شما نمی کنند. من نوشتن این در روز پنج شنبه من احساس می کنم من باید تاکید کنم چرا که تا کنون پنج شنبه است و در حال حاضر هشت بار به عنوان عجیب و غریب به عنوان جمعه بود و من هم تصور این آخر هفته. پنج شنبه برجسته باید شامل لغو Junos این منینگ شبکه های کنفرانس و تعلیق NHL فصل. جاستین ترودو و Jagmeet سینگ در حال کار از خانه: سینگ احساس می کند در زیر آب و در عادی راه همه ما به طور معمول قدرت حق را از طریق; Sophie ترودو است که در انتظار نتایج از COVID-19 تست. و از آنجایی که من نشستم به نوشتن این اخبار وارد شد و سپس تناقض در مورد کوروناویروس تشخیص برزیل Jair Bolsonaro. اگر شما خواندن این چند روز شما تعجب در زمان هنگامی که این همه به نظر می رسید یک معامله بزرگ است.

در اینجا در پایتخت کشور آن را در حال حاضر شده است احساس مانند یک سر در گم چیزی که پس از یک سال دیگر از ژانویه و این یکی از جشنواره به نظر می رسد هیچ کس نمی تواند تماس ، نخست وزیر لگد شنبه با یک کنفرانس خبری در مطبوعات ملی تئاتر یک حوزه است که با او در حال تبدیل شدن به wearily آشنا. دو بار در ماه ژانویه او شده است می خواهم وجود دارد به بحث در مورد یک هواپیمای مسافربری شلیک بیش از ایران است. در ماه فوریه این موضوع بومی الهام گرفته از محاصره اعتراض ساحلی GasLink پروژه. در ماه مارس خبر است و بیشتر کتاب مقدس: طاعون طاعون بر زمین. به تازگی من پیدا کنید من به دنبال به جلو به ماه آوریل است.

Tallying نتایج تا کنون برای آن باید گفت: نخست وزیر خوبی داستان را بگویید. نه در مورد اوکراین خطوط هوایی بین المللی پرواز 752 باید آن را گفت. فرانسوا-Philippe شامپاین به خبرنگاران گفت: در آغاز این هفته هیچ چیز جدیدی اتفاق افتاده و ایران است که هنوز هم ارائه جعبه سیاه که حاوی اطلاعات در مورد پرواز لحظات پایانی. “من فکر می کنم جهان موافق آن را غیر قابل قبول” او گفت:. “آن را تضعیف قوانین بین المللی است.” اما ایران باقی می ماند غیر قابل نفوذ به جهان نظر و دولت کانادا entreaties.

ادامه مطلب: خود را لغو مارس شکستن

این محاصره از سوی دیگر برداشته شده است, بعد از همه ترجیح داده اند اما بدون خشونت. به جز Josée ایتالیایی, توالت در Journal de Montréalهنوز بسیاری از صاحب نظران متوقف شد به اذعان این. آن را به سختی به پایان داستان. اما آن را تشویق پیشرفت و ترودو می شود برخی از اعتبار. بی دست و پا در لحظه درست در جهت.

پس از آن وجود دارد COVID-19. عفونت گسترش یافته است بیشتر به آرامی در کانادا از بسیاری از کشورها. اسپانیا caseload افزایش 26 برابر در 10 روز. البته هنوز هم خطرناک و همه را ترس از jinxing چیز است. برای اطمینان بخش اخبار تا کنون اعتباری باید به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده: با رئیس بهداشت عمومی افسر ترزا Tam وزیر بهداشت Patty Hajdu, استانی, دولت, شهرستان, سالن و همه فن حریف نعمت جغرافیا, آب و هوا و کانادایی’ تمایل به دنبال مشاوره خوب و بدون شکایت.

نخست وزیر ترکیه در کنفرانس خبری بود کمی scattershot. او اعلام کرد 1 میلیارد دلار برای این و آن, برای تقویت منابع با سرعت تحقیقات و اطمینان از وحشت زده و عصبی بازار کار را ترک نمی کند مردم در تلو تلو خوردن. کشورهای دیگر در حال حاضر اعلام بزرگ مالی بسته های مشوق در مقیاس دهها میلیارد که ترودو انجام نمی دهد حداقل هنوز رتبهدهی نشده است.

آن را از روی حیله و تزویر: در روز های بانک مرکزی می تواند نرخ بهره را کاهش بدهد اما کسانی که در حال حاضر در نزدیکی پایین سنگ. در روز های دولت می تواند کسری اجرا اما این یکی در حال حاضر زمانی که آن را نباید. “یونجه را در حالی که خورشید می درخشد” نوع مردمی مشاوره است که همیشه harshed این ترودو خدمه وزوز. اسکات Brison استفاده می شود برای هشدار دادن به این دولت در مورد هزینه. “او برای تلفن های موبایل مانند معلم با صدای ترومبون در بادام زمینی انیمیشن” یک کارمند دیگر وزیر به من گفت که پس از آن تا حد زیادی سرگرم. خنده دار. Brison رفته دور در حال حاضر. او که می خندد گذشته است.

هفته گذشته یک استانی منبع به من ارسال پیش نویس دستور کار ترودو جلسه با premiers. به نظر می رسید سورئال. برنامه امروز ساده بود: سی دقیقه بین ساعت و Indigeneous رهبران و سپس دو ساعت با premiers پیوستن به بحث و گفتگو.

جمعه چیز دیگری بود. بحث و گفتگو در coronavirus. بحث در “اختلال در کانادا راه آهن است.” سپس بحث در “رقابت اقتصادی و تمیز رشد از جمله کانادا-روابط آمریکا و اولویت های کلیدی از گرفتن منابع به بازار و حصول اطمینان از قانونی قطعیت در ارزیابی زیست محیطی تقویت تجارت داخلی و تنوع تجارت بین المللی است.” پس از آن یک بحث جداگانه بر روی “تغییر آب و هوا و انرژی” و سپس یکی در زیرساخت ها است.

سپس ناهار.

درست است. این طرح برای پوشش دادن همه که زمین بین 9 و 12:45 قبل از حرکت به شمال از اولویت های مراقبت های بهداشتی و مالی ثبات برنامه. که آخرین درحالی است که برنامه طراحی شده برای محافظت از ولایت در برابر جدی قطره درآمد. آلبرتا, Saskatchewan و نیوفاندلند و لابرادور تعجب اند که چرا این برنامه کاهش یافته است تا حد زیادی به استفاده نامناسب. به دلایل روشن این است که حساس ترین بخش از این نشست است. آن داده شد نیم ساعت در پایان این نشست است.

روز سه شنبه با تنش و بی ثباتی اقتصادی نصب من تماس مقامات دو استان و گفت: خوب من فرض کنیم که پیش نویس دستور کار است ، نه در همه آنها ،

این پیش نویس دستور کار شکل پایه ای برای چه فرض خواهد بود سورئال, مکالمات از طریق اسکایپ و یا Facetime در این شب و فردا. بیشتر خطرات در انتظار و هر شرکت کننده باید بیشتر فشار دادن نگرانی برای بازگشت به. برای بسیاری از کسانی که نگرانی ها در خانه شروع با عزیزان.

زمانی که جهان آرام اتاوا wonks می جشن می گیرند با توجه به نوبه خود عجیب و غریب فدرال و استانی روابط گرفته اند. ترودو دفتر مراقب بود که به توجه این بود که خوب شده اند—ششمین جلسه با تمام premiers. تضاد با استفان هارپر دولت قابل توجه است و در نظر گرفته شده. هارپر ترجیح داده برای دیدار با premiers به عنوان یک گروه هر چند او گاه به گاه استثنا. ترودو را دوست دارد به آنها را ملاقات.

اما او نمی کند مجموعه ای از نوار بالا. به جز در سال 2016 زمانی که یک دسته از دوستانه premiers در حال حاضر رفتگان—راشل Notley, Kathleen Wynne, Philippe Couillard—امضا “پان-کانادا چارچوب” که پایه و اساس امروز کربن مالیات و تخفیف در چند استان این جلسات هستند طراحی شده است به رسیدن به توافق در هر چیزی خاص.

این یک تغییر بزرگ است. به یاد داشته باشید زمانی که برای اولین بار وزرای جلسات پر از درام? آن را نه به این دلیل که بچه های قدیمی پيرسون و پیر ترودو و Mulroney و Chrétien و مارتین فاقد جذابیت است. این دلیل است که آنها در تلاش بودند برای آمدن به اتفاق آرا توافق در جمله بندی خاص از متون است که می گیرید یا تغییر قانون اساسی و یا سریع تخصیص میلیاردها دلار مالیات. این که چرا premiers استفاده می شود به راه رفتن گاهی اوقات: از آنجا که چیزهای مهم بودند که تصمیم و کج خلق شد و تنها راه خود را برای هدایت قایق.

در حال حاضر هیچ چیز تصمیم گرفته است. این جلسات را تبدیل به یک فرمت از نخست وزیر خوراک توییتر. او به مردم می گوید آنچه او انجام; آنها به واکنش نشان می دهند; سپس آنها را ترک کرده و او را بیشتر از آن دوست. هیچ کس پیاده کردن; چرا بی ادب ؟ هیچ کس هیجان زده; چرا که آنها همیشه وجود دارد ؟

وجود خواهد داشت مشکل بزرگتر برای همه ما برای یک مدت زمان طولانی برای آمدن. اما اگر عاقلانه چیزی که به انجام این ماه به انصراف از غیر ضروری سفر این جلسه بود به خوبی به ارزش لغو.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de