اقتصاد در یک تاج-کما و حتی آمار کانادا می توانید به ما بگویید که ما بازیابی

مایل Corak: هیچ یک از اعداد ما بیشتر نیاز دارید که به ما بگویید که چقدر آسیب اقتصاد رنج می برد و یا چه مدت این آخرین

مایل Corak است با مرکز سنگ در نابرابری های اجتماعی-اقتصادی و استاد اقتصاد در مرکز تحصیلات تکمیلی, دانشگاه شهری نیویورک است. شما می توانید او را دنبال کنید @MilesCorak.

تنها چند هفته پیش محکم بسته بندی بسته نرم افزاری از RNA شناور در سراسر دریاها در یک قطره کوچک از هوا و تحت فشار قرار دادند $2-تریلیون دلار اقتصاد بیش از یک صخره.

در صبح روز پنج شنبه آمار کانادا منتشر شد اولین ارزیابی جامع اقتصادی خرید اینترنتی مستند کار و بیکاری بالغ برای ماه مارس با اشتغال در حال سقوط توسط بیش از یک میلیون نفر است. به عنوان برق به این آمار, آنها هنوز هم کمتر از کاملا روشن.

هفته گذشته روزنامه نگاران clamoured سخت برای پاک کردن اطلاعات در مورد پیش بینی تعداد COVID19 موارد و مرگ و میر, داده, در قلب خیلی از تصمیم گیری و حق هر کانادایی به دانستن است.

دولت فدرال تردید به انتشار بهداشت پیش بینی وجود دارد اما بدون تردید هیچ هشدارهای و هیچ نگرانی در مورد دقت و صحت در حال حاضر که این آمار در اتاوا باید فشار دکمه. اداره آمار کانادا گزارش شده است که یک سقوط بی سابقه در اشتغال و کاملا دیگر خط بیکار.

جزئیات: Coronavirus فرو اقتصاد کانادا به ورطه

در عین حال ما نیز باید درمان این اعداد به عنوان موقت حتی به صورت یک نظرسنجی که قابل اعتماد انجام شده در هر ماه است. آمار رسمی فقط نه می تواند حرکت به عنوان سریع به عنوان رویدادهای ما در حال حاضر زندگی می کنند.

این صبح را داده و تنها به یک عکس گرفته شده در یک نقطه در اوایل نه یک مستند در حال اجرا از آنچه اتفاق افتاد و آنچه در حال حاضر اتفاق می افتد هرگز به ذهن و حس روشنی از چه چیزهایی ممکن است نگاه مانند پس از اقتصاد بازدید پایین سنگ و گرد و غبار حل و فصل است.

شغل و بیکاری تعداد مراجعه به یک هفته خاص در ماه گذشته از یکشنبه, مارس 15 روز شنبه, مارس 21. اداره آمار کانادا در نظر سنجی در مورد 55,000 کانادا خانواده ها و خواسته آنها را تنها در مورد وضعیت خود در طول این هفته های خاص. این نتایج یک هفته عکس فقط یک قاب در یک فیلم که در حال حاضر شده است در حال اجرا برای بیش از یک ماه است.

مشابه آمریکایی آمار منتشر شده در جمعه گذشته لنگر انداخته بودند و حتی قبل از آن در ماه مارس پیشرو ناظران به وضوح هشدار می دهند که جهش در نرخ بیکاری حتی اگر آن را بزرگترین ثبت شده از سال 1975 انجام نگرفته اقتصادی آسیب COVID19.

کانادا اطلاعات بهتر به پایان رسیده است اما آنها با این وجود تنها ضبط اولیه تاثیر COVID19 در طول یک هفته که مسافرت های بین المللی محدود شده بود و به شدت از این وضعیت شروع به ضربه اما قبل از اینکه بسیاری از مدارس بسته و غیر ضروری کار تعطیل در بیشتر استانها.

مشاغل اوضاع قطعا بدتر شده اما احتمالا بدتر شده و حتی بیشتر در طول دو هفته پس از آمار کانادا خواسته پرسش آن است.

در 20 مارس گزارش شد که یک و نیم میلیون کانادایی اعمال کرده بود برای استخدام بیمه در گذشته چهار روز اما با پایان ماه تجمعی کل اشتغال بیمه متقاضیان قرار داده شد در بیش از دو میلیون نفر است و به طور چشمگیری بالاتر در حال حاضر.

جزئیات: حماقت از امید در طول COVID-19 همه گیر

اداره آمار کانادا تعریف بیکاری با توجه به نحوه کانادایی رفتار: آنها به دنبال یک شغل آنها در حال انتظار برای شروع یک کار و یا آنها را به طور موقت ذخیره کردن و انتظار برای بازگشت به کار خود را در آینده ای نزدیک ؟

بنابراین آیا یا نه شما جمع آوری اشتغال بیمه در کل چیز دیگر اما این بار دور تقریبا همه متقاضیان باید قطعا در بر داشت خود را به عنوان طبقه بندی شده بیکار بسیاری از آنها در نظر گرفته می شود به طور موقت گذاشته است.

بر این اساس تنها تعداد بیکاران را ballooned. اما آمار کانادا می رود یکی بهتر و همچنین گرفتن یخ در استخدام است که همیشه قبل از رکود اقتصادی پس از صفوف بیکاران باید دارای عقاید و حتی بیشتر به عنوان شانس فرار برای کسانی که شروع کرده اند ،

در واقع تعداد بیکاران افزایش به یک و نیم میلیون قرار دادن نرخ بیکاری در 7.8 درصد از فوریه 5.6 درصد است. اقتصاد در حال سقوط به اعماق تاج-کما از دست دادن تمام اشتغال دستاوردهای ساخته شده از نوامبر 2016 به عنوان تعدادی از کانادایی ها در برگزاری یک شغل کاهش یک میلیون.

اما یک معامله خوب است در حال حاضر اتفاق افتاده از هفته دوم ماه مارس, و این احتمال وجود دارد که نرخ بیکاری در حال حاضر حتی بیشتر است به احتمال زیاد نزدیک به 15 درصد یا یک و هفت کانادایی.

این است که یک تصویر زیبا و ما لازم نیست آمار کانادا به ما بگویید که. هنوز این اطلاعات چه آمار و ارقام به ما بگویید که در حال حقایق تمرکز تصورات ما در اقتصادی خرید اینترنتی از این بحران بهداشتی.

اما دقیق اعداد چه کانادایی واقعا نیاز به دانستن است که ما قادر خواهد بود برای ایستادن در گرد و غبار خود را خاموش و دوباره شروع.

امروز صبح آمار کانادا گفته است که ما هیچ چیز در همه چیز در مورد چگونه این فاجعه اقتصادی خواهد داشت.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de