یک کارشناس می گوید وجود دارد “به هیچ وجه” ویکتوریا مستند به پایان خواهد رسید ظرف مدت سه ماه به عنوان در ابتدا اعلام کرد.

ویکتوریایی شد و انتظار به ظهور از شش هفته مستند در اوت 16, اما دانشگاه ملبورن اپیدمیولوژی استاد تونی Blakely معتقد است مقامات باید حداقل دو هفته های اضافی فراتر از آن به کروناویروس موارد پایین است.

پروفسور Blakely گفت: اخبار.com.au که شیوع بیماری در مراقبت از سالمندان بخش کمک کرده به ادامه تعداد بالا و گفت: “به هیچ وجه” مستند خواهد شد و ظرف سه هفته.

“همه چیز رفته اند و نه راه ما امیدوار,” او گفت:. “اعداد هنوز بالا به دلیل کارگران ضروری. آن را دیگر به جلو اعداد به دلیل موارد وجود دارد در بسیاری از بخش های مختلف.”

در حالی که موارد به نظر می رسد با پایین آمدن با 295 موارد ثبت شده در روز چهارشنبه و پس از بالا 532 موارد دو روز قبل از پروفسور Blakely گفت: آن را بیش از حد به زودی به آنچه در آن به معنای.

“این به من امید میده و در واقع امروز اعداد اولین بار من سه روز به طور متوسط مدل آن را می بیند منحنی پایین,” او گفت ، com.طلا در روز چهارشنبه.

“پس من با احتیاط هیجان زده و خوش بینانه است — اما نه آماده به یقین می گویند که ما گوشه ای تبدیل شده بود.”

پروفسور Blakely وجود دارد گفت: امیدواریم که ماسک می تواند یک تعویض بازی و مقامات باید بدانید که آخر هفته که آیا این اقدام در حال ساخت یک تفاوت.

“اگر آنها نمی طور چشمگیری پایین آمده ما نیاز به تجدید نظر این طریق” پروفسور Blakely گفت.

مرتبط با: دنبال ما زنده coronavirus پوشش

مرتبط با: گرافیک ساده توضیح می دهد که ماسک خطر

عامل دیگری در دیگر مستند است نخست وزیر اسکات موریسون نظرات در هفته گذشته که استرالیا با هدف “هیچ جامعه انتقال” چیزی که نه ویکتوریا یا NSW باید دست از همه گیری آغاز شد.

در حالی که آقای موریسون گفت: کشور چسبیده بود با سرکوب استراتژی به جای رفتن برای حذف نظرات خود را نشان می دهد مقامات باید به دریافت موارد را به شماره بسیار کم یا حتی صفر قبل از محدودیت ها کاسته.

ویکتوریا ارشد بهداشت افسر برت Sutton به خبرنگاران گفت: در روز چهارشنبه وجود دارد هنوز هم حدود 50 نفر از جامعه انتقال یک روز که در آن هیچ منبع شناخته شده می تواند در بر داشت.

“است که صدا مانند بسیاری اما ما در یک نقطه از یک ماه پیش که در آن ما تا به حال تنها آمار و ارقام به جامعه انتقال” پروفسور Sutton گفت.

اگر ویکتوریا است که با هدف “هیچ جامعه انتقال” سپس پروفسور Blakely معتقد است مستند را باید در جای دیگر اگر دولت نمی تواند به مرحله 4 مستند.

به جای “smart مرحله 3” محدودیت خواهد نیاز به در محل باقی می ماند برای یک “قابل توجهی در طول زمان”.

مدل سازی که پروفسور Blakely در حال کار بر روی نشان می دهد ویکتوریا خواهد بود “خوش شانس” اگر آن را تنها نیاز به یک هفته دو فرمت از آن مرحله 3 مستند.

“Superspreaders و دیگر چیزهایی می تواند به اشتباه است اما من معقول guesstimate است که ما خوش شانس خواهد بود اگر فقط یک هفته دو فرمت,” او گفت:.

پروفسور Blakely اذعان مدلسازی تولید یک “طیف گسترده” که پیشنهاد مستند می تواند همچنان به عنوان یک زن و شوهر از ماه.

“آن را می تواند به یک زن و شوهر از ماه آن بستگی به شانس و چگونه به خوبی ما را در این اقدامات” او گفت:.

خواسته در مورد امکان مستند اتمام زودتر از شش هفته ویکتوریا برتر Daniel Andrews خبرنگاران: “که در آن ما خواهد شد در یکی دیگر از سه هفته هیچ یک از ما می تواند بگوید”.

“آنچه که ما می توانید برخی از این است که اگر ما همه را با هم کار اگر همه ما نگه داشتن کار سخت اگر همه ما را از پیروی از قوانین پس از آن این خواهد بود که بیش از هر چه زودتر به جای بعد,” او گفت:.

“بعد از آن خواهد بود اگر ما همین حالا رانندگی با این اعداد پایین.

“بعد از آن خواهد بود اگر ما همه درک می کنیم که کمک های ما و تصمیم گیری های فردی اقدامات ما را … بسیار روشن تاثیر است.”

یکی از عواملی که می تواند تفاوت به طول مستند است که هدف مقامات در حال کار به سمت.

آن را هنوز مشخص نیست که آیا مقامات اصرار بر گرفتن موارد را به صفر قبل از کاهش محدودیت یا اینکه کمتر از 10 نفر در هر روز خواهد بود به اندازه کافی پایین.

نیز وجود دارد برخی از اقدامات است که می تواند موارد سریعتر پایین.

مرتبط با: بازی سرزنش فوران بیش از ویکتوریا سالخورده مراقبت از بحران

مرتبط: گزارش استرالیا با هدف برای ‘هیچ جامعه انتقال’

“برای مثال اگر شما تعطیل, تمام ساخت و ساز برای یک زن و شوهر از هفته, این می تواند کمک به حرکت همه چیز در امتداد بنابراین ما باید برخی از کنترل بیش از این” پروفسور Blakely گفت.

پروفسور Blakely گفت: این مستند همچنین ممکن است به گسترش به کل دولت فراتر از فقط ساکنان در ملبورن و میچل شایر به عنوان موارد در حال حاضر ظاهر در زمینه های منطقه ای.

او گفت این بود تعجب آور نیست با توجه ضروری به کارگران داده می شد به خاطر رفت و آمد است.

‘هوشمند در مرحله سوم’

پروفسور Blakely معتقد است که اگر مقامات نمی خواهم به معرفی یک سخت تر از مرحله 4 مستند به آن سخت اقتصادی اثرات فعلی مرحله 3 مستند می تواند بهبود یافته به آن را بیشتر موثر است.

دولت در حال حاضر معرفی شده استفاده اجباری از ماسک و پروفسور Blakely معتقد است این بسیار مهم است برای حفظ این رفتن.

“با توجه به مدل سازی مرحله 4 شما نتیجه سریعتر اما آن را نه به عنوان مهم به عنوان ماسک,” او گفت:.

او گفت: مقامات نیز باید دقیق بخش های مختلف برای دیدن که در آن شیوع بیماری اتفاق می افتد و به تنظیمات را که ضروری محسوب می شود کارگر.

موارد در میان کارگران در صنایع خاص (مانند Uber تاکسی و رانندگان اتوبوس) باید با هم گروه بندی می شوند بنابراین مقامات می تواند به راحتی ببینید که اگر شیوع بیماری اتفاق می افتد.

پروفسور Blakely معتقد است که یک سیستم نظارت با اطلاعات بهتر موارد در بخش های فردی باید توسعه یافته و این اطلاعات نیز باید ارائه به جامعه است.

از همه مهمتر پروفسور Blakely معتقد است دولت ویکتوریا باید “روشن نگاه” بازگشت خود را در آن سیستم است.

“من فکر می کنم (لیگ برتر) Daniel Andrews در حال انجام یک کار واقعا خوب اما او نشانی از تمایل به ما بگویید که برای انجام کارهای درست” پروفسور Blakely گفت.

“مهم ترین چیز این است که به تمرکز زیادی بر روی این سیستم به عنوان سرزنش کردن افراد است.”

این می تواند شامل دقیق دولت تماس با سیستم ردیابی.

پروفسور Blakely گفت: تحقیقات نشان داد در هر ساعت به دست آورد از وقتی که کسی مطلع شد یک تست مثبت, مصاحبه با مقامات و تا به حال مخاطبین خود مصاحبه کمک کرد.

“این سیستم به نظر می رسد در لحظه ای غیرمنتظره” او گفت:. “اگر ما می توانید تمام نتایج آزمون در 24 ساعت است که کمک خواهد کرد.”

پروفسور Blakely معتقد است ارائه اطلاعات به عموم در مورد چیزهایی مانند چه مدت تماس با ردیابی شد و همچنین به عنوان آنچه که اهداف مقامات بودند و هدف را رسیدن به جامعه در هیئت مدیره و کمک به آنها را به مالکیت روند.

او گفت: مقامات در نیوزیلند تا به حال ارائه اطلاعات به عموم در زمانی که این درخواست شده بود که در آن مستند.

“کل کشور احساس آنها در اتاق کنترل آنها احساس اعتماد کرد که اطلاعات,” او گفت:.

پروفسور Blakely معتقد است ویکتوریا باید این زمان را به یک سیستمیک طرح ایجاد اهداف و سیستم های نظارت بر عملکرد دولت.

او گفت: مقامات نیز باید تعامل با رهبران جامعه در چگونه به بهترین آنها می تواند رسیدن به حاشیه رانده ،

“نه فقط سرزنش کردن آنها و قفل آنها را در برج,” او گفت:.

“این ویروس می یابد راه خود را به پایین گروه های اجتماعی-اقتصادی و نیاز آنها به ارمغان آورد به چادر به نحوی.

“این افراد اجازه می دهد به بخشی از ملبورن جامعه در یک راه بیشتر معنی دار و به اقدام جمعی است.

“آنها خواهد بود که در آن ویروس آویزان در اطراف و انفجار دوباره.”

charis.chang@news.com.au | @charischang2

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im