پایان آلبرتا استثنایی—خوب بخشی جیسون کنی هرگز برای مراقبت

وجود دارد یک نمودار نزدیک به جبهه آلبرتا 2020 بودجه که در مقایسه با استان برنامه هزینه های به طور متوسط از انتاریو کبک و بریتیش کلمبیا. آن را ردیابی بالاتر در حدود 2000 $در هر فرد بیش از یک دهه است اما پایین خم در جدید جیسون کنی-رهبری عصر تا خطوط پیش بینی شده برای دیدار در 2022-2023 سال مالی در حدود $12,350 سرانه.

O با شکوه آینده بودجه پیش بینی میکند! وقتی آلبرتا است نه تنها قرار است به تعادل بودجه خود را, اما آن را نیز می افتد به خط در هزینه با دیگر استان های بزرگ. آلبرتا, استثنایی رفته در گذشته است.

نگه دارید در یک ثانیه شما ممکن است می گویند اگر شما بوده ام به دنبال آلبرتا سیاست برای آخرین اوه دو نسل. استان شدید صافی (دشت) و bumpiness (راکی) به مدت طولانی خیالی خود را صاحب حق از همه عالی دارای: بزرگترین اقتصاد, بیشترین درآمد با کمترین نرخ مالیات و—هر چند گاهی اوقات رهبران محافظه کار بودند بیش از حد خجالتی به صحبت در مورد آن—ثروتمندترین و سخاوتمندانه ترین بخش عمومی با رقابتی پرداخت برای پزشکان و پرستاران و معلمان در تلاش برای نگه دارید تا با مهندس نفت و pipefitter Joneses.

پنج سال پس از رونق نفت آمدند crashing پایین آن superlatives در محل باقی می ماند. این استان هنوز موفق تر در واقع از هر لحاظ حتی اگر این شکاف را تنگ در حالی که کنی به تفکیک بانک خود وعده بهبود اقتصادی به گسترش بیشتر آلبرتا تسلط. اما این که کل برنامه فقط کار می کند این دولت تصمیم گرفته است اگر این استان را در بخش عمومی زدم به پایین به وسط بسته است.

“آلبرتا دیگر نمی توانیم به یک پرت در کشور” وزیر دارایی تراویس Toews گفت: در بودجه خود را بیان اما او با اشاره به بخش عمومی را اندازه و جبران خسارت. مالی خود را برنامه ریزی می کند شبیه griping در مورد سلامت کلی هزینه نسبت به دیگران و متوسطه کمک های مالی به ازای هر دانش آموز آن را به طور بالقوه ناسپاس سالمندان و بهره معلول است که در حالی که منافع خود را دیگر همگام با تورم آنها در صدر و یا تقریبا تاپ در کانادا.

سیاستمداران—حداقل آنهایی که بدون قلع گوش—جرات نمی سعی کنید به راحتی نا امید بهره گفت: آنها باید خود را به طور متوسط درآمد هنوز هم بالاترین در کنفدراسیون. کسانی که از دست داده ایم شش رقم نفت پچ مشاغل و تا به حال به حل و فصل پایین تر (در عین حال هنوز هم بالاتر از متوسط) درآمد باید با این وجود باید مشکل تغییرات کوچک زندگی خود را به این واقعیت جدید.

مرتبط با: Jason Kenney مناسب طرح برای رفع نیمی از آلبرتا مالی خانه

پس از آن هم برای خانواده هایی که دچار کاهش به کانادا سخاوتمندانه ترین سالمندان, برنامه دارویی در کنی بودجه پاییز گذشته. یا افرادی که از دست دادن یارانه برای صندلی چرخدار و یا ارتوپدی پشتیبانی در یک برش تازه به آلبرتا “نیازهای ویژه” کمک های مالی برای سالمندان است. دولت rationalizes این به این دلیل است که “یک برنامه منحصر به فرد قابل مقایسه با هیچ برنامه های دیگر کانادا حوزه های قضایی است.” اما این نوع از هزینه های آلبرتا بود و با افتخار قادر به ارائه. این دولت اصرار دارد آن را دیگر نمی تواند حمایت از چنین بودجه با منابع طبیعی حق امتیاز هنوز هم قابل ملاحظه ای پایین از پنج سال پیش. به راحتی سفارش روبان آبی گزارش در پاییز گذشته—که disparagingly در مقایسه آلبرتا گذراندن سطوح به کسانی که در کمتر ثروتمند حوزه های قضایی—همچنین استدلال کرد که این استان را سخاوتمندانه نیست همیشه تولید بهترین در کلاس نتایج.

آلبرتا را از بین بردن یکی دیگر از 1400 مشاغل دولتی در این سال استاد خود قرارداد با پزشکان شده است به طور یک جانبه پاره پاره کردن و redrafted در حد لاغر نظر. و هیچ پول وجود دارد را کنار بگذارند به اتحادیه کارکنان پرداخت را افزایش می دهد—حتی در حالی که بودجه خوشبینانه پروژه های رشد مداوم در دستمزد به طور کلی برای اولین بار از زمان قبل از رکود روز. در این رابطه آلبرتا رهبران این نتیجه رسیده اند که بهترین است و دیگر آرمان. “ما خواهد بود هزینه های 10.4 میلیارد دلار کمتر در هر سال اگر ما سرانه هزینه به سادگی همسان متوسط بریتیش کلمبیا, انتاریو و کبک” Toews سخنرانی متحده است.

اما صبر کنید. وجود ندارد و طرف دیگر یک بودجه معین? آه بله. با توجه به نمودار دیگری در سند Alberta خواهد درو حداقل $14.4 میلیارد دلار درآمد اضافی اگر آن نرخ مالیات و برنامه های همسان کسانی که از انتاریو دوم-حداقل-مشمول مالیات استان در کانادا. آن را $22.9 میلیارد بیشتر اگر آن را به حال کبک-سطح مالیات است. این نمودار با عنوان “آلبرتا مالیات مزیت است.” این استان در چند سال طرح خود را بریده بریده نرخ مالیات شرکت به هشت درصد چند نقطه در زیر هر یک از دیگر استان های مذکور هزینه های اضافی اتاق و در عوض امیدوار تخفیف استوکس بیشتر بخش خصوصی و سرمایه گذاری است.

پس از آن وجود دارد عجیب و غریب و قبلا بی سابقه-از صفحه در بودجه به نام “چه کسی می پردازد آلبرتا مالیات شخصی” که اشاره می کند که چگونه بسیاری از بار است که توسط آلبرتا ثروتمندترین—یک unsubtle پیشنهاد محافظه کاران به طور جدی eyeing کاهش مالیات برای ثروتمندان است.

یک نخست وزیر و کابینه خود را رایگان به انتخاب چه نوع از استثنایی آنها می خواهند. آلبرتا, دولت استفاده می, اما راشل Notley را NDP حاضر به صرفنظر کردن از این مزیت در مالیات کنی و پرتاب در حوله در عظمت آلبرتا خدمات. نکته این است که بهره هنوز هم ممکن است آن را می خواهم. دریافت متوسط یا متوسط-قیمت مناسب—خدمات به معنی درخواست از آنها برای قبول کمتر از آنها استفاده می شود. و تراشیدن نسبت به بودجه متعادل در هزینه های جانبی و در نهایت معنی تراشیدن دور با کیفیت.

فروش بهره به طور متوسط نه استثنایی: از آن لذت ببرید با آن محافظه کاران است.

بیشتر توسط JASON MARKUSOFF:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>