در حال حاضر در اینجا نامطلوب فکر: کلیسای انگلستان تاسیس کلیسای این کشور اجازه می دهد تا آن روحانیت به برکت نبرد و bulldogs (و یا هر سگ دیگر که برای ماده) اما نه با محبت قربانی اتحادیه های کارگری از مردم از همین جنس است. ازدواج برابر ممکن است قانون زمین در بریتانیا اما کلیسای انگلیکان ایده های مختلف است.

این همه نه اما تبدیل شد به خصوص مهم هفته گذشته حتی trended برای یک روز در کانادا توییتر و باعث به یاد ماندنی واکنش در رسانه های بریتانیا هنگامی که کلیسا با صدور بیانیه ای که رابطه جنسی تنها متعلق در ازدواج با جنس مخالف و رابطه جنسی خارج از ازدواج, گی یا راست “می افتد کوتاه از هدف خدا برای انسان است.” این بود که در واکنش به این کشور اخیر معرفی مدنی در مشارکت با جنس مخالف برای زوج های پس از آن تا به حال برقرار و آنها را در سال 2005 به عنوان یک خانه نیمه راه برای جامعه همجنسگرا, قبل از ازدواج کامل شد و در نهایت اعطا هشت سال بعد.

دستورالعمل رفتن به حالت “برای مسیحیان ازدواج—که مادام العمر اتحادیه بین یک مرد و یک زن, قرارداد با ساخت پاکستان—باقی مانده است زمینه مناسب برای فعالیت جنسی” و صرف برخی از زمان توضیح داد که چرا ازدواج سنتی است که تنها واقعا مسیحی امکان تکان دهنده هزاران مؤمن مسیحیان که در زندگی دیگران, انواع روابط است.

بیشتر: اجازه کلیسا باقی می ماند کلیسا

زمان است که دست و پا چلفتی برای کلیسای انگلستان آن را به عنوان به دنبال راه رفتن tightrope بین کسانی که در بین المللی ربانی (از جمله کانادا) که یک رویکرد لیبرال تر به این موضوع و به مراتب بیشتر کلیساها محافظه کار در آفریقا و کارائیب است. این یک تعادل دشوار است و به طور کلی برآورده میگردد. بهتر است كه به سمت با عشق مسیحی و به لعنت مذهبی اژدر.

سپس در یک فوق العاده به نوبه خود از وقایع و به نوبه خود از ذهن در پنجشنبه کلیسای انگلستان با صدور بیانیه ای رسمی از نیمه ندامت از اسقف اعظم کانتربری و نیویورک جاستین ولبی و جان Sentamu بود. “ما به عنوان اسقف اعظم در کنار اسقف کلیسای انگلستان عذر خواهی و مسئولیت انتشار یک بیانیه هفته گذشته که ما اذعان کرده است به خطر افتاده است اعتماد” گفتند. “ما بسیار متاسف و تشخیص بخش و صدمه دیده و این باعث شده است.”

در حالی که ژست است قدردانی می شود, آن را نمی کند چرا آدرس اصلی سند صادر شد و اگر چه آن برگ خاص درب کمی باز موضع کلیسا اساسا بدون تغییر باقی مانده است. پس زمینه به همه این است که کلیسای انگلیسی اجازه نمی دهد ازدواج همجنسگرایان اما مجوز آن روحانیت بود و در همان مدنی مشارکت به عنوان طولانی به عنوان آنها وعده پرهیز. وجود دارد تعدادی از این اتحادیه در کلیسا و در حالی که که آیا آنها واقعا مجرد است که قطعا برای من به قاضی مطمئنا واقعیت گریه می کند شنیده می شود. آن قرار می دهد این افراد و خود را اسقف که به سختی روحانی و به طور کلی آگاهی از آنچه در جریان است در یک مضحک و غیرقابل دفاع و موقعیت.

به افراد جوان تر و به بسیاری از متکلمان آن همه به نظر می رسد بسیار عجیب و غریب و همچنین enervating و کاملا مضر است. البته agonizes LGBTQ2 مسیحیان که باقی مانده وفادار به کلیسا رغم حاشیه رانده و یا حتی آزار و اذیت, و آن را نیز یک موضوع است که در بهترین حالت در حاشیه باور مسیحی. عهد جدید هرگز اشاره همجنسگرایی عهد عتیق نیست اشاره به مساحقه و معمول مقدس معابر استفاده می شود را محکوم روابط هم جنس هستند اشتباه گرفته و اغلب آغشته به یک زمینه و عصر که هیچ معاصر ارتباط. بیشتر از همه رد از مردم در کلیت خود نتواند به درک آن است که عشق و پذیرش به جای قانون و قضاوت است که بهگزارش انجیل.

اندرو Foreshew-قابیل است روحانی در لیدی مارگارت هال دانشگاه آکسفورد و یک کشیش که ازدواج خود را در رابطه با شریک زندگی. او در مواجهه پیامدهای ناگوار. انتصاب او در کالج بود که با توجه به اصرار مترقی اصلی و بسیار در برابر خواسته های کلیسا. او همچنین من باید استرس یک دوست.

“در این بیانیه اسقف [آنها] باید تصریح کرد که مشارکت مدنی از هر خط خطی و البته در رابطه با ازدواج عام و دوم هستند. ازدواج ازدواج یک مرد به یکی از زنان به تنهایی باید در نظر گرفته شود ‘مرکزی برای ثبات و سلامت جامعه انسانی’. هیچ اکتشاف گسترده تر کلامی درک درستی از ازدواج در جامعه مسیحی و چگونه آن تغییر کرده است هر دو در فهم الهیات مسیحی و مقررات در طول قرن ها.”

در کانادا به مراتب بیشتر شده است به دست آورد اما هنوز هم وجود دارد کار انجام می شود. سه سال پیش شورای کلیسایی (کلیسا حاکم بر بدن) رای به صورت رسمی و مراسم مذهبی اذعان کلیسا به LGBTQ افرادی که می خواستند به آغوش مقدس و مادام العمر تعهدات. در ماه ژوئیه گذشته, اما, کلیسایی رای متفاوت است. در حالی که روحانیت و عوام به شدت مورد تایید منظور از اسقف داد تنها 62 درصد پشتیبانی فقط با یک یا دو رای خجالتی از آنچه لازم بود و دو پی در پی synods باید برای رای دادن حمایت برای اندازه گیری پذیرفته می شود. حتی تا اتاق را برای گزینه های محلی ارائه شد و بسیاری از بزرگترین دایره اسقفی در واقع ازدواج زوج های همجنسگرا. کامل نیست اما کلیسای انگلیسی یاد می تواند یک معامله بزرگ از کانادا.

این اسقف انگلیسی به احتمال زیاد انتظار نمی اندازه و شدت این واکنش به بیانیه—هر دو در کلیسا و در سطح وسیع تری سکولار در جهان است و ممکن است پشیمانی چه آنها نوشت. در سال آینده سازماندهی مسیحیت احتمالا عقب نگاه در این دوره و این موضوع تا حدودی در شرم و تا حدودی با بی اعتقادی. آنچه آنها را بپرسید شد همه سر و صدا است در مورد! آنچه در واقع?

اطلاعات بیشتر در مورد کلیسا:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de