این نا معلوم ظهور هیدروکسی کلروکین

در اوایل ماه آوریل Sonja Gill روماتولوژیست مستقر در Oakville, Ont., شروع به دریافت لرزان استعلام از برخی از بیماران او رفتار میکند که رنج می برند از لوپوس یا آرتریت روماتوئید. آنها می خواهم به دنبال پر کردن نسخه معمول برای هیدروکسی کلروکین ضد مالاریا مواد مخدر است که quiets علائم این دو خودرو-شرایط ایمنی را داروسازان بودند گفت: آنها تا به حال هیچ کدام.

“ما تا به حال پس از تماس تلفنی می گوید:” گیل که تخمین می زند که 70 درصد از از 1500 بیمار عمل در هیدروکسی کلروکین. او پرسید: معاون اداری به ضرب و شتم بوته با داروخانه ها و عمده فروشان برای پیدا کردن منابع.

“اگر ما آن را ندارید, [تعویض به یکی دیگر از دارو] یک تصمیم دشوار است,” گیل می گوید. “بخش سخت است گفتن از بیماران چه باید بکنید.”

کمی وجود دارد رمز و راز که به علت. برای چند هفته در اوایل ماه آوریل جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کر از رسانه های ایالات متحده صحبت شد و ارسال پیوسته در مورد چگونه هیدروکسی کلروکین یک داروی عمومی می تواند درمان معجزه برای coronavirus گفته کاهش سطح ویروس در بیماران آلوده و در نتیجه تسریع بهبودی.

بیشتر: محکوم 30 سال نبرد برای جلوگیری از یک بیماری همه گیر

“آنها نه کور” گیل می گوید از بیماران خود را. “همه این مسائل بوده است در تلویزیون پس از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در مورد آن.” ناگهان همه از یک دارو پیوست شوم لیست کالاهاکاغذ توالت Lysol دستمال مرطوب آرد مخمر, ماسک صورت و بیشترتجربه همه گیر مربوط به کمبود. نتیجه: گیل بیماران تبدیل شده بود بی خبر از قربانیان صدای شیپور جنگ در علم است.

این هیدروکسی کلروکین حماسه که آرام گزارش زیر از بیش از دوز مرگ و میر است اما lumbered دوباره به نمایش در روزهای اخیر با تهمت و ادعا او را به مصرف دارو برای دفع COVID-19 ارائه می دهد یک استارک درس چگونه در علوم اجتماعی, رسانه, سیاست و جهانی زنجیره تامین باید برخورد غیر قابل پیش بینی در این بحران است.

زمانی که گزارش با یافته های اولیه در مورد درمان و واکسن های ویروسی, آنها فقط نمی استوک انتظارات عمومی است. تبلیغات مجموعه واکنش های زنجیره ای که طنین انداز عاشق طریق نظارتی آژانس های دفاتر پزشکان و حتی در شرکت های دارویی هستند که در برخی موارد مجبور به تقلا برای دیدار با افزایش تقاضا است.

بیشتر چه, هیدروکسی کلروکین-coronavirus داستان به هیچ وجه بیش از. برخی از کارشناسان از جمله ریچارد روشن, دکتر پیشرو در ایالات متحده فدرال پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه قدرت سرنگون شد با تهمت و پس از او به مخالفت با هیدروکسی کلروکین برای بیماران مبتلا به COVID-19. در عین حال مقدار زیادی از تحقیقات بالینی به دارو اثر در حال حاضر در جریان است از طریق بین المللی تصادفی کنترل محاکمه که محققان شامل پزشکان در بیمارستان های آموزشی در انتاریو, Nova Scotia, Manitoba و آلبرتا و صدها نفر از کانادا COVID-19 بيمار هستند و یا خواهد شد شرکت. اگر این مطالعات طولانی مدت پشتیبانی با استفاده از هیدروکسی کلروکین کانادا در بازار می تواند به صورت یک دوره از تحولات نامطلوب و کمبود.

* * *

بر خلاف ایالات متحده غذا و دارو بهداشت و درمان کانادا نشده مجاز پزشکان به اداره هیدروکسی کلروکین یا به تنهایی و یا با آنتی بیوتیک ها برای از بین بردن COVID-19 علائم. اما پزشکی علاقه به مواد مخدر گردش بود قبل از رئیس جمهور waded به نزاع. محققان مانند کوین Kain, MD و کانادا صندلی پژوهش در بیماری های عفونی در تورنتو دانشگاه شبکه بهداشت و درمان تا به حال برای چندین سال است که آگاهی از آزمایشگاه تحقیقات نشان ضد ویروسی خواص یکی از مواد تشکیل دهنده فعال در هیدروکسی کلروکین.

در اوایل ماه مارس او به عضویت یک تیم بین المللی به راه اندازی یک “دو سوکور” کارآزمایی بالینی تصادفی (استاندارد طلایی) به بررسی پتانسیل استفاده از این دارو preventatively خط مقدم برای کارکنان مراقبت های بهداشتی. “این همه راه قبل از تهمت مسموم آب با اطلاعات غلط و انتشار یک کیفیت بسیار ضعیف ‘مطالعه’ از فرانسه” Kain می گوید.

این فرانسوی مطالعهمنتشر شده در مجله بین المللی ضد میکروبی عوامل درگیر در 42 بيمار شد و بعد توییتی با مغلوب ساختن پیشی جستن. از کسانی که تحت درمان با این دارو précis ادعای آنها نشان داد “کاهش قابل توجه” در عفونت اگر چه نظرات در پایان واگذار نتایج “اولیه است.” (از نیویورک تایمز به تازگی منتشر شده یک سخت هدف قرار دادن مشخصات از رهبری محقق کاریزماتیک میکروبیولوژیست نام دیدیه Raoult سوال خود را در پژوهش های پیشین.)

بیشتر: کروناویروس در کانادا: چگونه تست کنید با چه علائم هستند که در آن برای دریافت کمک

یکی نیست نیاز به دکترا می دانیم که چنین نمونه های کوچک را تولید نمی کند قطعی نتایج. پزشکی ethicist Sunit داس استادیار در دانشگاه تورنتو مرکز اخلاق اشاره می کند که فرانسوی ها مقاله می گوید: این یک مطالعه موردی با استفاده از “سطحسه شواهد” یک اصطلاح همه محققان پزشکی قابل درک است. “این است که مرتب کردن بر اساس شواهد و مدارک است که باید درایو بالینی درمان می گوید:” دس.

Kain اما می رود بسیار بیشتر رد فرانسوی کاغذ به عنوان “جنس بنجل کار که نباید منتشر شده است.” (Das مخالف.) اما واقعیت این است که آن را آنلاین منتشر شده در مجله سایت بدون paywalls معنی این یافته شد در دسترس به هر کسی. تحقیقات از مجله انجمن پزشکی آمریکا تجزیه و تحلیلاست که تجزیه و تحلیل جستجوهای اینترنتی از هیدروکسی کلروکین, نشان می دهد که انتشار این مطالعه فرانسه همزمان با شیب تند آغاز می شود که با یک صدای جیر جیر با Elon Musk و قله در اواسط ماه مارس با مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید.

یکی دیگر از جفت کوچک-ish مطالعات یک انجام شده در برزیلکه دیگر در چندین جانبازان بیمارستان در ایالات متحده به این نتیجه مخالف: که هیدروکسی کلروکین یا بی اثر و یا نا امن. Kain می گوید این یافته هایکی بر اساس 81 موارد و دیگر در 368 بیمارانسوخت یک واکنش. آنها مطلع توهین به نظرات ساخته شده توسط ریچارد روشنکه آمریکا سرنگون شد. (یک مطالعه بزرگتر از 1,466 افراد بستری ER با COVID-19 و منتشر شده در اوایل ماه مه در جدید مجله پزشکی انگلستان بی نتیجه بود.)

برخی از این مطالعات در نگاه دوز بالا, درمان و یکی نبود حتی کارشناسی قبل از آن رفت و آنلاین. تقریبا هر نوع مواد مخدر مصرفی در مقادیر زیاد می تواند سمی باشد Kain می گوید. او همچنین تاکید می کند که هدف خود را به عنوان یک دانشمند نیست تا ثابت کند که هیدروکسی کلروکین یک معجزه درمان بلکه برای پاسخ به سوال در مورد اثر خود را قطعا و با دقت.

در حالی که بهداشت و درمان کانادا است که اجازه می دهد هر کسی که تحت درمان در یک بیمارستان برای COVID-19 به شرکت یکی از بسیاری از آزمایش های بالینی در حال حاضر در جریان محققان در کانادا و ایالات متحده می گویند آن را دشوار است, استخدام, شرکت کنندگان به دلیل پر شور گزارش های رسانه ها در مورد افرادی که در حال مرگ پس از خوردن دوز بالای هیدروکسی کلروکین. در حالی که این دارو دارای قلب و کلیه و کبد عوارض جانبی Kain اشاره می کند که پزشکان شده اند با استفاده از آن با خیال راحت برای 70 سال پس از آن دشوار است برای محققان به ساختار آزمایش برای اطمینان از مناسب دوز.

* * *

در اواخر ماه مارس, نعناع, دارو, یک مرد, Ont.-بر اساس generic تولید کننده مواد مخدر که توزیع حدود 60 درصد از تمام هیدروکسی کلروکین استفاده در کانادا دریافت دو بسیار سفارشات بزرگ از یک عمده فروش فراهم می کند که دارو به بیمارستان. این دستور معادل تمام هیدروکسی کلروکین استفاده در کانادا در سال 2019 تنظیم کردن زنگ آلارم.

تنها چند روز قبل سازمان غذا و داروی ساخته شده از ستیز و پس از آن با انتقاد از تصمیم گیری اجازه می دهد تا پزشکان به استفاده از هیدروکسی کلروکین در رابطه با یک آنتی بیوتیک برای درمان COVID-19.

مقامات فدرال در اتاوا شروع به نظارت بر وضعیت و اعطا با تامین کنندگان کانادا در هفته نامه “ذینفعان” می نامد. هیچ کس در آن زمان قابل درک است که چرا کانادا بيمارستان خواهد بود و انبارش اما از دستورات مطرح شده در این چشم انداز است که “میراث” بیماران (کسانی که مبتلا به لوپوس یا آرتریت روماتوئید) ممکن است قادر به پر کردن نسخه.

با توجه به نعناع مدیر عامل Jaiveer سینگ به سرعت در حال رشد شرکت بوده است ساخت و توزیع هیدروکسی کلروکین در کانادا پس از سال 2014 تولید حدود 7 میلیون دلار مواد مخدر در سال 2019. نعناع نه تنها عمومی شرکت توزیع آن در کانادا اما این رقابت در سال های اخیر تنگ شده. برخی از بازیکنان جهانی رها شده این محصول در کانادا به دلیل رفتن قیمتتنظیم استانی دارو formulariesکاهش یافته است و در حال حاضر نیز زیر چه هیدروکسی کلروکین هزینه ها در آمریکا

در اواخر مارس سینگ, هشدار داد, بهداشت و درمان کانادا مقامات که این بیمارستان بزرگ سفارشات می تواند به سرعت جذب داروخانه عرضه به طور معمول استفاده می شود برای پر کردن نسخه برای بیماران مبتلا به لوپوس و آرتریت روماتوئید. “ما واقعا نگران” سینگ می گوید. او از دولت خواست به جای زیادی اضطراری به منظور اطمینان وجود دارد به اندازه کافی برای رفتن به اطراف. “دولت فدرال که در آن نقطه,” او می گوید: “در زمان بیشتر از یک محتاط رویکرد است. آنها نمی خواهید به افزایش ذخایر.”

زمانی که زنجیره تامین مسائل شروع به loom بزرگ است. با تشکر از همه گیر هزینه های مواد تشکیل دهنده فعال در مواد مخدر و حمل و نقل به حال شروع به پریدن کرد در حالی که دلار کانادا بود انداخت. سینگ می گوید که او نگرانی در مورد ادامه عرضه بازار کانادا اگر این شرکت هزینه های بیش از قیمت تعیین شده توسط استان.

نعناع تولید شریک برای هیدروکسی کلروکین یک تولید کننده بزرگ در هند است که به عنوان سینگ می گوید: در جهان تبدیل شده است داروخانه. به عنوان تقاضای جهانی برای مواد مخدر رسید (در موج تهمت توييتها) و همه گیر در زمان برگزاری در هند نارندرا نخست وزیر دولت از مرز بسته به دارویی, صادرات, اخلال بین المللی زنجیره تامین.

پس از اتاوا تا به حال در نهایت توافق برای افزایش کانادا اضطراری انبار برای میراث بیماران در اواسط ماه مارسسینگ مقامات ارشد دولتی و کنسولگری هند در تورنتو آغاز شد hustling به تضمین پنج میلیون قرص حمل و نقل از نعناع هندی تامین می شود معاف از ممنوعیت صادرات در زمینه های بشردوستانه است. این مواد مخدر وارد نعناع را Mississauga انبار در اوایل ماه مه و ذخیره شده در یک قفس نظارت در سراسر ساعت توسط مدار بسته دوربین های دیجیتال.

و آنچه در مورد کسانی که در بیمارستان سفارشات نعناع به حال برای پر کردن? برخی از این تبلت به احتمال زیاد خواهد شد مورد استفاده در آزمایش های بالینی در حال حاضر در جریان است در سراسر کانادا است. اما ما نمی خواهد می دانم که نتایج تا بعد از آن در سال, در اولین. اگر آنها اثبات این, ارجمند, مالاریا, داروی درمان می کند COVID-19 سینگ می گوید نعناع را تا سطح شیب دار تولید برای خدمت به بازار کانادا. اما اجتناب ناپذیر تقلا خود را به انتخاب های دشوار است: که باید اول کرک در مواد مخدر: COVID-19 افراد مبتلا و یا لوپوس و آرتریت بیماران که باید قوی تر جایگزین ؟

فراتر از خاص هیدروکسی کلروکین داستان این قسمت را افزایش می دهدو یا re-بازديدگسترده تر اخلاقی و سوالات در مورد سریع اشاعه نیمه پخته تحقیقات به hyper-جهان متصل است که نمی توانید صبر کنید برای خلاص شدن از شر خود را از این ویروس است.

داستان در مورد دیگر زودرس یافتهآخرین بودن گزارش های خبری که Moderna, Inc., یک عموم معامله $26 میلیارد در سال بیوتکنولوژی غول پیکر, حال نتایج دلگرم کننده برای هشت نفر از افراد سالم تزریق می شود با یک محاکمه واکسندر ادامه به پیدا کردن راه خود را خارج از كشور به طور معمول ادبیات علمی اکوسیستم و به طوفان که رسانه های اجتماعی است.

این پویا باعث شده است تا نگرانی به موج دار شدن از طریق بالاترین رده از تحقیقات پزشکی ایجاد. “همه گیر خواهد شد و به ناچار به ترک قابل توجهی عوارض مرگ و میر و از دست دادن و در پی آن,” the New England Journal of Medicine اشاره کرد. “آسیب به کشور و دارو-ارزیابی فرایند—و احترام به آن—باید بخشی از میراث خود را.”

در ضمن روماتولوژیست Sonja Gill فقط امیدوار است که بیماران او نمی خواهد که به چهره و در عین حال دور دیگری از دلسردکننده کمبود باعث گسترش ویروسی از نتایج تحقیقات که هنوز به معرض مناسب بررسی علمی.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im