نامرئی دشمن: مرموز اولین روز از کشنده coronavirus

در دسامبر 31, 2019, از سوی سازمان بهداشت جهانی (WHO) دفتر چین شنیده اولین گزارش از یک قبلا ویروس ناشناخته در پشت تعدادی از موارد پنومونی در ووهان.

چهار ماه بعد از آن به عنوان جنگ علیه COVID-19 با شدت گرفتن در هفته منتهی به آن تاریخ را تبدیل به منبع موشکافی شدید با دولت چین در مواجهه با اتهام فریب اطراف این بیماری در اوایل گسترش یافته است.

مرتبط با: پیگیری آخرین تحولات coronavirus

مرتبط با: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید چین برگزار خواهد شد ‘پاسخگو’

به عنوان ما به ماه پنجم از یک بحران جهانی به عنوان بدترین پس از جنگ جهانی 2, رمز و راز اطراف آن چگونه جهان فقط یاد گرفتیم از COVID-19 را به شدت پس از گسترش سریع آن در حال حاضر آغاز شده است و سوخت با فشار برای حمله به چین را از دست داده و این بیماری است.

تماس برای پاسخ می آید در میان یافته های اخیر است که یک دانشمند چینی صادر کرد, سرد, عمومی هشدار در خطر از بت-borne virus برخی از بیماری های همه گیر سال قبل از زمان شیوع.

سانسور شده برنامه پیام یک مواخذه خلاف کاران و یک دانشمند شناخته شده به عنوان “مدافع” فقط برخی از قطعات پازل است که باید به آرامی trickled از منشاء مرگبار coronavirus – همه نشان می دهد که دانش پزشکی از انسان به انسان انتقال لغو شد, بیش مهم روز در ماه دسامبر.

در اینجا چیزی است که ما می دانیم:

اولین CORONAVIRUS مورد گزارش

اولین مورد از COVID-19 گزارش آثار به تاریخ 17 نوامبر سال 2019 بیش از یک ماه زودتر از حالت آماده باش به چه کسی است.

در حالی که روشن “بیمار صفر” بوده است نه شناسایی 55 ساله فردی از استان هوبئی در چین است که اولین فرد شناخته شده به قرارداد این بیماریبا توجه به منتشر نشده دولت چین داده های گزارش شده توسط جنوب چین صبح پست .

این گزارش می گوید مقامات چینی شناسایی شده بود حداقل 266 افرادی که قرارداد این ویروس در سال گذشته که تحت نظارت پزشکی اولین مورد شناسایی در اواسط نوامبر.

بیانیه رسمی که توسط دولت چین به چه کسی می گویند اولین مورد تایید شده تشخیص داده شده در 8 دسامبر, گزارش گاردین.

در ژانویه 11, چینی, رسانه های دولتی گزارش شده مرگ و میر ناشی از ویروس — 61-سال-پیر مردی بود که یک مشتری به طور منظم در بازار در ووهان.

آن بود نه روز بعد از آن در تاریخ 20 ژانویه که رئیس جمهور چین برای اولین بار علنا خطاب به این موضوع از این ویروس گفت: آن را تا به حال به “مصائب موجود”.

ووهان قفل شده بود در ژانویه 23.

گسترش

اولین مورد در خارج از چین گزارش شده است که در تایلند در ژانویه 13. آن زنی بود که تا به حال وارد این کشور از ووهان.

بیش از روزهای مقامات آمریکا در نپال, فرانسه, استرالیا, مالزی, سنگاپور, کره جنوبی, ویتنام و تایوان مورد تأیید خود را.

44 سال در فیلیپین که تا به حال سفر به ووهان, برای اولین بار بود می میرند خارج از چین در فوریه 2nd.

با این نقطه چین گزارش شده بود بیش از 360 مرگ و میر.

در اوایل ممکن است بیش از 200 ، 000 نفر فوت کرده اند و 3.2 میلیون عفونت های تایید شده اند در حداقل 187 کشور و سرزمین با ایالات متحده پیشی گرفتن چین به عنوان کانون بیماری همه گیر در اواخر ماه مارس است.

به عنوان پنج مرگ و میر در ایالات متحده بود و در بیش از 60 ، 000 با بیش از 1 میلیون عفونت. در شهر نیویورک و بیمارستان ها به شدت تحت وزن از موارد جدید را به عنوان آنها همچنان به هر دو سه روز.

‘BATWOMAN و دانش قبلی از ویروس

این هفته گزارش یک دانشمند چینی را سرد پیش بینی خطر ابتلا به آینده خفاش-borne virus بیماری های همه گیر به نور آمد.

لقب “مدافع” ووهان توسط همکاران او پس از سال ها از ویروس-شکار اعزامی در خفاش غار شیعه Zhengli شده است هشدار جهانی برای سال های سال است که حیات وحش تجارت از خفاش ها civets و دیگر حیوانات بود یک دستور غذا برای فاجعه است.

پنج سال پیش او یک نویسنده یک مقاله که شامل یک هشدار است که شیوع ویروس سارس “منادی یک دوره جدید در مقطع گونه انتقال شدید بیماری تنفسی با جهانی شدن منجر به گسترش سریع در سراسر جهان و عظیم اقتصادی تاثیر است.”

“اگر چه بهداشت عمومی اقدامات قادر به متوقف کردن SARS-CoV شیوع اخیر metagenomics مطالعات شناسایی توالی از نزدیک مربوط به سارس-مانند ویروس در گردش چینی خفاش جمعیت است که ممکن است در برخواهد داشت خطر در آینده” مقاله اعلام کرد.

Dr شیعه است که در حال حاضر در مرکز دیپلماتیک جنگ لفظی بین آمریکا و چین بیش از ادعای دولت چین “تحت پوشش” او COVID-19 اکتشافات طول بحرانی هفته در ماه ژانویه است.

او در میان دانشمندان در جهان برای یادگیری COVID-19 کشتار مردم در شهر ووهان پس از مقامات خواست تیم خود را به تجزیه و تحلیل نمونه خون در دسامبر 30.

در فوریه 3, تیم خود را برای اولین بار به عموم گزارش راز ویروس در ووهان شد یک خفاش مشتق coronavirus.

اما Dr شیعه دستور داده شد به افشای اطلاعات در این بیماری است.

در یک ایمیل به دکتر شیعه و کلید مقامات در ماه ژانویه Yanyi وانگ مدیر ووهان موسسه ویروس شناسی هشدار داد “نامناسب و نادرست اطلاعات” باعث شد “ترس و وحشت”. وانگ افزود که ملی کمیسیون بهداشت “به صراحت مستلزم آن است که هر آزمون داده های بالینی, آزمون, نتایج, نتایج مرتبط با این بیماری همه گیر نخواهد بود ارسال شده در سیستم عامل رسانه های اجتماعی و نه (آن را) فاش شود به هر رسانه از جمله رسانه های رسمی دولت”.

در این زمان بود که دکتر شیعه تا به حال ساخته شده کلید تاخت و تاز به شناسایی این بیماری و خطر انتقال آن.

گائو یو یک روزنامه نگار آزاد در هفته گذشته پس از 76 روز از مستند در ووهان گفت: او را به صحبت Dr شیعه در طول حبس خود را و نشان داد: “ما یاد گرفته بعد از او موسسه به پایان رسید ژن توالی و مرتبط با آزمون در اوایل ژانویه 2 بود اما محدود.”

و در سخنرانی ماه گذشته, شیعه خودش را به این تیم تایید کرد در ژانویه 14 که این ویروس در آنها شناسایی شده بود می تواند آلوده مردم – شش روز قبل از این واقعیت بود نشان داد توسط چین است.

آزمایشگاه تئوری

در میان گزارش های سازمان های اطلاعاتی غربی از جمله در استرالیا در حال بررسی کار Dr شیعه حفظ COVID-19 نمی شد به طور تصادفی به هر طریقی به عنوان یک نتیجه ضعیف و استانداردهای ایمنی.

اما در یک مصاحبه با ما مجله علمی او اذعان می کند به “خوابی” در هنگام شیوع این بیماری برای اولین بار شروع.

توجه به مطالعات اولیه پیشنهاد نیمه گرمسیری استان گوانگ دونگ, گوانگشی و یوننان بيشترين خطر coronaviruses پریدن به انسان از حیوانات — به خصوص از طریق خفاش — او به خاطر تفکر “می تواند از آنها آمده اند از ما آزمایشگاه است؟”.

“من تعجب اگر (شهرداری اقتدار بهداشت) اشتباه کردم” او گفت:. “من هرگز انتظار می رود این نوع از چیزی که اتفاق می افتد در ووهان در مرکز چین است.”

به عنوان شیعه و همکاران او شتافت به کشف منبع سرایت از رمز و راز بیماری در برابر نصب تلفات شیعه بود و همچنین بررسی اینکه آیا وجود دارد یک لینک را در درون خود کار می کنند.

با توجه به علمی آمریکا, “شیعه تنفس آه امداد هنگامی که نتایج آمد: هیچ یک از دنباله های همسان آن دسته از ویروس ها تیم او تا به حال نمونه برداری از خفاش غار”.

“که واقعا در زمان خاموش ذهن من,” او گفت:.

“من تا به حال نه خواب یک چشمک برای روز.”

اما منحصر به فرد بررسی توسط دیلی تلگراف نشان داد پنج چشم سازمان های اطلاعاتی استرالیا و کانادا و نیوزلند, بریتانیا و ایالات متحده به دنبال دقت در کار از شیعه و دانشمند ارشد در ووهان موسسه ویروس شناسی پنگ ژو.

آن را به شرح زیر گزارش در واشنگتن پست که سفارت آمریکا دانشمندان و دیپلمات ها در پکن بازدید از آزمایشگاه و ملاقات با امام.

آنها سپس ارسال هشدارهای بازگشت به واشنگتن در مورد ناکافی شیوه های ایمنی و مدیریت آن را به عنوان انجام تحقیقات در coronaviruses از خفاش ها.

با توجه به پستهای کابل “هشدار می دهد که آزمایشگاه کار بر روی خفاش coronaviruses و پتانسیل خود را به انسان انتقال نمایندگی یک خطر جدید سارس-مانند همه گیر”.

در 30 مارس ما در سازمان گفت: سازمان های فدرال موافقت با “گسترده اجماع علمی است که COVID-19 ویروس بود نه ساخته دست انسان و یا اصلاح شده ژنتیکی است.”

با این حال آنها گفت: جامعه اطلاعاتی خواهد “در ادامه به دقت بررسی فناورى اطلاعات و هوش برای تعیین اینکه آیا شیوع شروع از طریق تماس با حیوانات آلوده و یا اگر آن را ناشی از یک حادثه در یک آزمایشگاه در ووهان.”

رئیس جمهور تهمت نیز این باورند که چین به راه انداخته ویروس در جهان توسط “اشتباه”.

در روز پنج شنبه گفت: ما این بود که پیدا کردن “آیا آنها ساخته شده است یک اشتباه و یا اینکه آیا آن آغاز شده به عنوان یک اشتباه و سپس آنها ساخته شده یکی دیگر, و یا آیا کسی چیزی را بر روی هدف است.”

‘WHISTLEBLOWER’ دکتر لی WENLIANG

قبل از Yanyi وانگ ایمیل muzzling Dr شیعه منتشر شده در ماه ژانویه گروه دیگری از پزشکان آگاه قریب الوقوع همه گیر شد به سرعت خاموش.

کوچک WeChat گروه اجرا شده توسط ووهان بیمارستان صلیب سرخ Dr Li Wenliang هشدار داد همکاران از تایید موارد بیماری کروناویروس در بیمارستان دیگری در دسامبر 30.

او گفت: همکاران که بيمار بودن “قرنطینه در بخش اورژانس”.

“شستن دست های خود را! ماسک صورت! دستکش!” 33 ساله طبیب نوشت.

اما فن آوری های اجرا شده توسط فضای مجازی دولت چین scoured پلت فرم رسانه های اجتماعی و به خاک سپرده شد هر گونه اطلاعات و بالا بردن زنگ در مکالمه خصوصی در رفتن به سانسور هر گونه کلمات کلیدی مرتبط با بیماری در نرم افزار پیام بی بی سی گزارش داد.

Dr Li شد و سپس زندانی و مجبور به امضای یک اعلامیه که او را متهم کرد از اظهارات نادرست که اختلال در نظم عمومی.

او از بیماری او تلاش برای هشدار دادن به این کشور در مارس 7.

چین اولین گزارش ادعا

با وجود این همه دکتر ژانگ Jixian سر تنفسی بخش در هوبئی استانی, بیمارستان, مورد ستایش قرار داد با چین به عنوان اولین فرد به گزارش پاتوژن به مقامات در دسامبر 27.

حساب او را هم راستا با دکتر لی را به عنوان به خوبی به عنوان جدول زمانی داده می شود که که گفت این بود هشدار به شیوع بیماری در دسامبر 31.

دکتر ژانگ Jixian ادعا می کند بیش از اولین روز آغاز شد منتشر شده توسط چین دولتی شین هوا اخبار آژانس در ماه آوریل به عنوان کشور شروع به نصب اتهامات از یک پوشش و مجبور شد برای تجدید نظر در تعداد مرده در ووهان تا 50 درصد است.

صحبت کردن از طریق آبی روشن و فولاد, ماسک صورت دکتر ژانگ گفت: انتخاب دو coronavirus بیماران شده بود سالمند زن و شوهر.

“در دسامبر 26, اولین بیمار ما تو را دیدم یک خانم مسن بود که تب و سرفه و مشکل در تنفس,” او گفت:.

“شوهر و پسر او آمد و همراه با او. شوهر او آمد به دکتر مراجعه کنید برای خستگی. او را تب … ما تعجب که آیا پسر بیمار بود و همچنین. هنگامی که ما انجام این تست مطمئن شوید که به اندازه کافی به ریه مشکل بیش از حد.”

دکتر ژانگ گفت: خانواده را نشانه “شبیه آنفولانزا و یا شایع پنومونی” اما خود سی تی اسکن نشان داد که آسیب قابل توجهی به ریه های خود را.

“ما تا به حال بیماران با زمین-شیشه opacities در ریه های خود را ناشی از عفونت با ویروس. اما او (پسر) بودند خیلی بیشتر و بزرگتر از آنچه که ما قبل از دیده بود,” او گفت:.

زمانی که بیمار دیگر ارائه شده با علائم مشابه در دسامبر 27, Dr ژانگ گفت: او ثبت گزارش به بیمارستان هشدار داد که او می خواهم به احتمال زیاد “کشف یک بیماری ویروسی احتمالا عفونی”.

دکتر ژانگ به خبرنگاران گفت که CDC کارگران آمد به بیمارستان او را برای انجام تحقیقات در همان روز در تماس تلفنی با واکنش خود را “بسیار به موقع”.

او اضافه کرد که او انتظار ندارد که سرایت به پایان رسید تا گسترش به طور گسترده ای.

چه بعدی

با “مدافع” افشاگری در خصوص دامن زدن تازه نگرانی چین را به اتهام پوشش منتقدان هستند با این استدلال که حزب کمونیست ستاد خنثی تلاش برای جلوگیری از شیوع قبل از آن منفجر شد در سراسر جهان است.

استرالیا به عنوان یکی از مهمترین منتقدان از پکن به عنوان آن را خواستار تحقیق و تفحص درباره ریشه و گسترش ویروس.

نخست وزیر اسکات موریسون اقدام به تجمع عضو سازمان ملل که برای حمایت از تحقیقات مستقل به ریشه و گسترش coronavirus. او گفته است که استرالیا را فشار برای تحقیقات بین المللی در این که مجمع در 17 مارس.

وزیر بهداشت گرگ شکار شده است حیاتی وجود دارد “روشن مستقل بی باک جهانی بررسی ریشه ها و اقدامات و جهانی در مسیر رو به جلو در رابطه با این و همه آینده بیماری های همه گیر”.

“دلیل ما می خواهیم یک بررسی تا مطمئن شوید که ما را در درک دقیقا چگونه این بیماری به وجود آمد. مشاوره است که ما باید همچنان که گذشت آن را از قلمرو حیوانات به انسان,” او گفت:.

“باید وجود داشته باشد شکی نیست که در هر گونه رویداد با در حال حاضر بیش از 3 میلیون نفر است که تشخیص داده شده اند و به احتمال زیاد بیش از 10 میلیون نفر که در واقع قرارداد این بیماری با بیش از 210,000 زندگی از دست داده و رسما و احتمالا به مراتب بیشتر در مکان های که در آن وجود ندارد, کامل, گزارش, البته باید مستقل جهانی بررسی است.”

اما چین به ظاهر تمایلی به همکاری و اتحاد صادر محجبه تهدیدات بر اینکه شهروندان چینی ادامه خواهد داد برای سفر به استرالیا و خرید محصولات کشور.

این هفته دولت-کنترل روزانه مردم شدت انتقاد کرد در اسکات موریسون به عنوان مستحق “سیلی” برای تلاش برای سرزنش COVID-19 همه گیر در دولت کمونیستی هشدار داد هر گونه فشار برای تحقیقات مستقل به این ویروس ریشه خواهد جرقه سفر و تجارت تحریم.

می آید و پس از گزارش که چین بستن است در انتشار پژوهش های علمی در مورد ریشه های کروناویروس در چه گاردین گزارش داده است که احتمال دارد بخشی از یک تلاش گسترده تر برای کنترل روایت اطراف این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im