آخرین: تمام قدرت پنج بسکتبال مسابقات لغو

لندن (AP) — آخرین به شیوع کروناویروس تاثیر ورزش در سراسر جهان (تمام زمانها به وقت شرق آمریکا):

___

12:20 بعد از ظهر

تمام پنج قدرت پنج همایش خود را لغو مسابقات بسکتبال قرار دادن مسابقات NCAA در شک و تردید.

ده بزرگ بزرگ 12 SEC ACC و Pac-12 همایش بودند همه در حال آماده شدن برای بازی در عرصه های سراسر کشور اما با چند نفر در ساختمان ها است.

NCAA بود چهارشنبه اعلام کرد که این برنامه ریزی برای بازی آن مردان و زنان مسابقات بازی ها که شروع هفته آینده با دسترسی محدود برای عموم مردم. NCAA گفت: تنها ضروری کارکنان و محدود به اعضای خانواده اجازه داده می شود برای حضور در این بازی ها.

مردان NCAA Tournament یکی از محبوب ترین حوادث در آمریکا تقویم ورزشی. جنون مارس تساوی صدها نفر از هزاران نفر از علاقه مندان به عرصه از ساحل به ساحل.

___

12:15 بعد از ظهر

فدراسیون بین المللی تنیس به تعویق انداخته است همه از آن تحریم مسابقات به مدت شش هفته به دلیل COVID-19 pandemic, پیوستن به مردان حرفه ای تور در تعلیق عمل است.

این ITF نظارت های مختلف کاربر بر روی صندلی چرخدار و پایین لایه حوادث.

این گروه می گوید هیچ مسابقات مردان و زنان ITF جهانی تنیس تور جهانی ITF تنیس تور Juniors این UNIQLO ویلچر تنیس تور ITF تنیس ساحلی تور جهانی یا ITF سالمندان تور برگزار خواهد شد تا حداقل در این هفته از آوریل 20.

این تور اعلام کرد در اوایل روز شنبه آن را خواستار شد خاموش ATP تور و ATP Challenger تور حوادث به مدت شش هفته به دلیل شیوع کروناویروس.

این WTA زنان تور ساخته شده است هر گونه اظهار نظر تا کنون مربوط به آن برنامه.

___

12:10 بعد از ظهر

لیگ قهرمانان اروپا تیم های منچستر سیتی و رئال مادرید به تعویق افتاده است و پس از این تیم اسپانیایی قرار می دهد بازیکنان خود را در قرنطینه میان شیوع کروناویروس.

مادرید دستور داد آن فوتبال و بسکتبال تیم برای ماندن در انزوا پس از یکی از بازیکنان بسکتبال آزمایش مثبت برای ویروس.

هیچ تاریخ جدید برای دوم-پا بازی در گذشته 16 اعلام شد. شهر آگهی 2-1 از پا برای اولین بار در مادرید.

___

12:05 بعد از ظهر

از 12 ساعت از سبرینگ برنامه ریزی شده به اجرا در فلوریدا آخر هفته آینده موکول شده است به دلیل ممنوعیت سفر از اروپا است. بسیاری از تیم ها که رقابت در IMSA ورزشی اتومبیل حوادث با استفاده از درایور اروپا و اعضای تیم.

مسابقه موکول شد به عنوان IMSA آخر فصل برگزار می شود Nov. 11-14 در سبرینگ Raceway بین المللی.

IndyCar و نسکار هنوز هم خانههای گلی خالی گزینه های. IndyCar گفته شده است توسط شهردار سن پترزبورگ که طرفداران نمی تواند حضور چهار فصل-باز کردن مسابقه. نسکار با دریافت این پیام برای هفته آینده مسابقه در حیاط-میامی جاده سریع السیر.

___

11:55 صبح

چندین کالج بسکتبال مسابقات کنفرانس لغو شده است لحظات قبل از tipoff, قرار دادن مسابقات NCAA در خطر است.

مقامات با ده بزرگ 12 و SEC کنفرانس خود را اعلام کرد مسابقات شد و دیگر کنفرانس ها انتظار می رود به دنبال کت و شلوار. در شهر نیویورک بزرگ شرق مسابقات آغاز شد به عنوان برنامه ریزی شده.

در Indianapolis, Big Ten مقامات اوراق مسابقات کمتر از 30 دقیقه قبل از میشیگان و آریزونا قرار بود برای بازی در اولین بازی از روز است.

ناگهانی اعلام شد در مدت کوتاهی پس از یک تعداد انگشت شماری از میشیگان بازیکنان زد بر روی زمین در اغلب خالی بانکداران Life Fieldhouse تکان دادن سلاح های خود را و التماس برای سلامتی از جمعیت وجود ندارد. بزرگ ده مقامات مانند آن در بسیاری دیگر از کنفرانس پنج شنبه اعلام کرد آنها را منع اکثر طرفداران cheerleaders و مدرسه باند از حضور در بازی جمعه آغاز.

مردان NCAA Tournament یکی از محبوب ترین حوادث در آمریکا تقویم ورزشی. جنون مارس تساوی صدها نفر از هزاران نفر از علاقه مندان به عرصه از ساحل به ساحل.

___

11:50 صبح

هلندی, فوتبال, مقامات را لغو تمام مسابقات تا پایان این ماه از جمله دوستانه بین المللی در برابر ایالات متحده و اسپانیا به دلیل شیوع کروناویروس.

این تیم برنامه ریزی شده بود به بازی در ایالات متحده در ماه مارس 26 جنوب شهر آیندهوون و چهره اسپانیا سه روز بعد در آمستردام.

هلند 614 مورد تأیید ویروس و پنج مرگ و میر. دولت اعلام کرده است که جارو اقدامات جدید در تلاش برای کند کردن روند گسترش این ویروس از جمله سفارش لغو هر گونه حوادث است که قرعه کشی خواهد شد بیش از 100 نفر است.

___

11:45 صبح

Pro Football Hall of Fame در کانتون اوهایو به تعویق انداخته است اول آن fanfest برای ماه مارس برنامه ریزی 21-22.

این تصمیم بر اساس یک ایالت توصیه و مشاوره از دولت محلی و بهداشت مراقبت از مقامات برای محدود کردن اجتماعات بزرگ به عنوان حفاظت در برابر جدید کروناویروس.

تاریخ جدید اعلام خواهد شد اما هواداران و کسانی که بلیط خریداری شده به این رویداد را دریافت خواهد کرد و هزینه کامل خواهد شد که گزینه اول برای خرید بلیط زمانی که این رویداد rescheduled.

تالار مشاهیر و موزه باقی مانده است باز در آن به طور منظم عامل ساعت فوق العاده با روش های تمیز کردن. دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه های قرار داده شده در سراسر موزه.

___

11:40 صبح

لیگ برتر فوتبال تعطیل به دلیل coronavirus با توجه به اینتر میامی صاحب Jorge Mas.

مسعود می گوید: هدف دوره وقفه 30 روز است.

او گفت: بازیکنان و مربیان پس از آن برگزار شد یک کنفرانس خبری و می گوید: “ما تصمیم به عنوان یک لیگ صبح امروز به عنوان صاحبان آن بازی خواهد شد به طور موقت به حالت تعلیق.”

گسترش تیم متعلق به مسعود و پیوستن کاپیتان سابق انگلستان دیوید بکهام برنامه ریزی شده بود به بازی آن خانه بازکن شنبه در فورت Lauderdale ،

___

11:35 بعد از ظهر

خورشید کمربند شد آخرین بخش کنفرانس به اعلام آن را محدود و فن دسترسی به آن مسابقات بسکتبال بازی.

مردان و زنان نیمه نهایی و نهایی برنامه ریزی شده برای روز شنبه و یکشنبه در اسموتی شاه مرکز در New Orleans خانه NBA پلیکان و سایت های زنان چهار نهایی در ماه آوریل برگزار خواهد شد با تنها ضروری کارکنان برخی از رسانه ها محدود و فوری اعضای خانواده بازیکنان و مربیان مجاز در این عرصه است.

___

11:30 صبح

بلژیک لیگ فوتبال اتحاد backpedaled در تصمیم خود برای نگه داشتن استادیوم باز به طرفداران با وجود شیوع کروناویروس.

لیگ می گوید که آخرین دور از به طور منظم فصل مسابقات لیگ برتر برنامه ریزی این هفته برگزار خواهد شد در خالی استادیوم. بلژیک جام بین بروخه و آنتورپ برنامه ریزی شده در تاریخ 22 مارس به تعویق افتاد و به تاریخ هنوز اعلام نشده است.

بلژیک فدراسیون اضافه شده است که همه جوانان و تازه فوتبال لغو شده است تا 31 ماه مارس و بلژیک تیم ملی را در سفر به قطر برنامه ریزی شده در این ماه نیز لغو شده است. بلژیک, پرتغال کرواسی و سوئیس در حال برنامه ریزی به بازی بازی های دوستانه پیش از مسابقات قهرمانی اروپا در یک مینی مسابقات در خلیج امارات.

___

11:15 صبح

یک فرد با دانش مستقیم از این بحث می گوید آسوشیتد پرس که توصیه شده است به International Ice Hockey Federation به لغو مردان قهرمانی جهان در سوئیس.

توصیه میشود تا برای رای IIHF اعضا در روز پنج شنبه با توجه به کسی که صحبت می کرد به AP به شرط ناشناس ماندن به دلیل یک تصمیم گیری نشده است رسیده است. توصیه می آید روز پس از IIHF لغو دنیای زنان مجموعه را آغاز و در اواخر ماه مارس در نوا اسکوشیا.

فرد گفت: رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام روز چهارشنبه به ممنوعیت سفر از اروپا توصیه رهبری به دولت برای انصراف از مسابقات قهرمانی جهان. این monthlong ممنوعیت سفر منجر به عدم اطمینان در مورد اینکه آیا بازیکنان NHL که به طور سنتی را تشکیل می دهند بسیاری از رقابت کشورهای’ فهرست اسامی خواهد بود قادر به سفر از شمال امریکا است.

16-ملت مسابقات برنامه ریزی شده است برای باز کردن در می 8.

در دیگر هاکی تحولات ملی هاکی زنان لیگ به تعویق افتاد آن Isobel نهایی جام حذفی, برنامه ریزی برای جمعه شب در بوستون. آن را ارائه نمی دهد یک تاریخ جدید.

و NHL اعلام کرد لغو صبح اسکیت و شیوه های.

– گزارش AP هاکی نویسندگان جان Wawrow و استفان stefanie marie

___

11:05 صبح

بازیکنان قهرمانی نمی خواهد که تماشاگران برای نهایی سه روز در مجتمع پلاستیک طبرستان Sawgrass در فلوریدا.

یک فرد درگیر در این بحث بیش از این کروناویروس جدید می گوید: سیاست انتظار می رود که در جای خود برای چند هفته آینده شروع با بازیکنان و گسترش به هفته آینده در Valspar قهرمانی در منطقه خلیج تمپا است. این فرد صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به دلیل آن اعلام نشده است.

تنها زمانی یک PGA Tour رویداد نگه داشته است طرفداران خاموش و البته بودند مسائل ایمنی مربوط به آب و هوا.

بازیکنان آغاز شد پنج شنبه با طرفداران. تنها جایی بود که آنها بخواهید برای امضا. هنوز به تعیین خواهد شد که اجازه داده می شود در. این منبع گفت: رسانه ها و کلید پرسنل اجازه داده می شود.

– گزارش AP گلف نویسنده داگ فرگوسن

___

10:55 صبح

سواحل اقیانوس اطلس در کنفرانس کمیسر جان Swofford می گوید لیگ بسکتبال مردان مسابقات آماده است برای برگزاری بازی طبق برنامه روز شنبه بدون طرفداران در گرینزبورو در کارولینای شمالی.

Swofford برگزار شد یک کنفرانس خبری صبح روز پنجشنبه چند ساعت قبل از اولین از چهار چهارم بازی است. لیگ اعلام کرده بود روز شنبه که آن را نمی خواهد اجازه می دهد تا عموم مردم به مسابقات بازی های نگرانی در مورد گسترش جدید کروناویروس که جهانی تبدیل شده است همه گیر.

Swofford نام آن را “بسیار سیال وضعیت” است که “تغییرات روزانه در حال حاضر و به خوبی ممکن است تغییر ساعتی است.”

Swofford گفت: “ما می خواهیم به ارائه یک فرصت برای ادامه رقابت در این دوره از مسابقات برای بازیکنان ما است. ما درک و باور است که این چیزی است که آنها می خواهم.”

Swofford نظر آمد و در آغاز سومین روز از پنج روز, رویداد پس از فنهای با حضور شش بازی در گرینزبورو سالن بزرگ در گرینزبورو در کارولینای شمالی.

سهشنبه, بازی شامل شماره 4 ایالتی فلوریدا, No. 10, دوک, No. 15, لویی و شماره 17 ویرجینیا. این بازی برگزار خواهد شد با تنها ضروری پرسنل تیم بازیکن مهمانان و credentialed رسانه ها در آن حضور داشتند.

Swofford گفت: این نشست با کمیسیون از دیگر قدرت پنج همایش که همه آنها مجموعه ای به بازی بازی های بسکتبال امروز با چند طرفداران در این عرصه است.

NCAA چهارشنبه اعلام کرد این برنامه ریزی برای انجام آن مردان و زنان مسابقات بسکتبال هفته آینده با تنها ضروری کارکنان و برخی از اعضای خانواده از تیم ها در ساختمان است.

___

2:50 بعد از ظهر

دومین بازیکن از ایتالیا برتر فوتبال بخش آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

زنیت می گوید 28 ساله به جلو منلو Gabbiadini “تب دارد اما او به خوبی انجام می دهند.” یوونتوس باشگاه و اضافه می کند که آن را “فعال کردن تمام انزوا روش های ارائه شده توسط قانون است.”

که به احتمال زیاد شامل جداسازی برای همه بازیکنان و کادر.

Gabbiadini که همچنین نقش و ایتالیا تیم ملی در توییتر نوشت: “من بیش از حد آزمایش مثبت برای کوروناویروس. من می خواهم برای تشکر از تمام کسانی که به من نوشت من در حال حاضر دریافت تعداد بسیار زیادی پیام. اما من هنوز هم می خواهم به شما اطمینان بدهم که من خوب هستم پس نگران نباشید. پیروی از قوانین اقامت و خانه و همه چیز را مرتب کردن بر اساس خود.”

در چهارشنبه یوونتوس اعلام کرد که مدافع Daniele Rugani تا به حال آزمایش مثبت است.

شیوع این ویروس منجر به سراسر کشور مستند در ایتالیا که در آن فوتبال و سایر ورزش شده است به حالت تعلیق تا زمانی که آوریل 3.

___

2:45 p. m.

ATP به حالت تعلیق در تمام حرفه ای مردان تنیس مسابقات به مدت شش هفته به دلیل شیوع کروناویروس.

هیچ ATP تور یا ATP Challenger تور رویدادها را از طریق هفته از آوریل 20.

این مسابقات در Indian Wells, کالیفرنیا, برنامه ریزی برای شروع اصلی-قرعه کشی بازی یکشنبه در حال حاضر لغو شده است.

آسیب دیده حوادث میامی باز, U. s. men’s Clay Court قهرمانی در هوستون the Grand Prix Hassan II Marrakech, مونت کارلو, کارشناسی ارشد, بارسلونا باز و مجاری باز است.

بعد از مسابقات گراند اسلم فرانسه باز است هنوز هم برنامه ریزی شده برگزار می شود در پاریس آغاز مارس 24.

___

2:30 بعد از ظهر

لستر مدیر برندان راجرز می گوید: “چند” خود بازیکنان باید علائم کروناویروس و در حال نگه داشته و دور از تیم ملی.

راجرز صحبت شد دو روز قبل از لستر نقش واتفورد در لیگ برتر است. او نمی گویند که آیا وجود تست مثبت برای ویروس.

تنها یک بازی لیگ برتر تحت تاثیر قرار شده است تا کنون در میان شیوع با منچستر سیتی در خانه برابر آرسنال در روز چهارشنبه به نام خاموش. که تصمیم گرفته شد پس از اعضای آرسنال بازی تیم ملی رفت و به خود انزوا در یک اقدام احتیاطی حرکت می کند.

___

2:25 بعد از ظهر

پاکستان سوپر لیگ بسته است Twenty20 کریکت بازی در کراچی به تماشاگران از روز جمعه پس از مشاوره از سند استانی دولت است.

هیات کریکت پاکستان گفت: “این برای ما مهم است سرعت عمل به اطمینان حاصل شود که تندرستی از همه نگران است بهتر محافظت” از شیوع کروناویروس اما کراچی پادشاهان ” صفحه اصلی بازی روز پنج شنبه برابر لاهور Qalanders جلو رفتم و با تماشاگران است.

تماشاگران محروم از بازی های لیگ در جمعه شنبه یکشنبه و یک حذفی در روز سه شنبه.

یکی دیگر از بازی لیگ و سه حذفی مسابقات از جمله نهایی در تاریخ 22 مارس در لاهور. هیئت مدیره گفت که در تماس با پنجاب استانی دولت در مورد هر توصیه های بهداشتی برای لاهور مسابقات.

___

2:20 بعد از ظهر

میامی تنیس باز در مسابقات بود که برنامه ریزی شده برای شروع بعد از این ماه لغو شده است به دلیل شیوع کروناویروس.

این مسابقات برنامه ریزی شده بود برای 23 مارس-آوریل 5 در میامی گاردنز. این مسابقات وجود دارد نقل مکان کرد در سال گذشته از آن خانه سابق در کی بیسکین.

تقریبا همه بازیکنان برتر جهان برنامه ریزی شده بود برای شرکت به جز راجر فدرر که دوره نقاهت بعد از جراحی آرتروسکوپی در زانو راست.

این دومین تعویق برتر مسابقات تنیس در پنج روز. BNP Paribas Open in Indian Wells, کالیفرنیا, به تعویق افتاد سه شنبه کمتر از 24 ساعت قبل از مرحله مقدماتی مسابقات برنامه ریزی شده بود برای شروع.

___

2:15 بعد از ظهر

تورنتو رپتورز می گویند آنها را به خود قرنطینه چرا که آنها به تازگی بازی در برابر یوتا جاز و رودی Gobert.

Gobert دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

“از فراوانی از احتیاط اعضای رپتورز سفر شده تست شده برای ویروس. ما در انتظار نتایج آن. ما بازیکنان و مربیان و سفر کارکنان تمام شده است توصیه به رفتن به خود انزوا برای 14 روز است که به معنی به حداقل رساندن تماس با مطابق با دستورالعمل های بهداشتی. تیم ما پزشکان باقی می ماند در ارتباط با کنترل عفونت متخصصان و مقامات بهداشت عمومی و ما ادامه خواهد داد به رعایت توصیه های خود” رپتورز گفت.

___

2:05 بعد از ظهر

واشنگتن ویزاردز می گویند بازیکنان و مربیان و بسکتبال عملیات پرسنل در حال رفتن به خود قرنطینه برای آینده سه تا چهار روز.

جادوگران در یوتا جاز — که یک بازیکن رودی Gobert که آزمایش مثبت برای COVID-19 — on Feb. 29. واشنگتن همچنین سه شنبه در مقابل نیویورک نیکز اخیر دیگر حریف از موسیقی جاز.

جادوگران می گویند بازیکنان و مربیان و بسکتبال عملیات های کارکنان که باید به آنفولانزا مانند علائم تست خواهد شد برای کوروناویروس.

___

1:40 بعد از ظهر

یوفا به نام فوتبال اروپا سهامداران به جلسه ویدئو کنفرانس در روز سه شنبه برای مقابله با این اثر در مسابقات از شیوع کروناویروس.

یوفا می گوید آنها بحث خواهد شد “همه داخلی و رقابت های اروپایی.” که شامل این سال مسابقات قهرمانی اروپا.

این جلسات شامل یک عضو فدراسیون و نمایندگان باشگاه های لیگ ملی و بازیکن های کارگری.

هیچ پتو تعلیق فوتبال در سراسر قاره اما ملی لیگ تعطیل شده اند توسط مقامات دولتی در برخی از کشورها از جمله ایتالیا و اسپانیا.

___

ظهر

بین المللی شمشیربازی فدراسیون به تعویق افتاد تمام رویدادهای بین المللی برای پنج هفته از جمله چهار مقدماتی المپیک مسابقات.

وسایل ساخته شده این تصمیم پس از شیوع کروناویروس اعلام شد یک بیماری همه گیر و آمریکا ممنوع مسافران از 26 کشور اروپایی شروع در روز جمعه.

حوادث به تعویق افتاد شامل آفریقا و آسیا و اروپا و آمریکا مقدماتی در ماه آینده. همچنین خاموش است آناهایم جایزه بزرگ در کالیفرنیا شروع در روز جمعه و تاریخ مسابقات قهرمانی جهان در سالت لیک سیتی در ماه آینده.

چهار جام جهانی صابر و epee هفته آینده نیز به نام خاموش.

“جزئیات کامل در مورد تغییر زمان مسابقات اعلام خواهد شد در تاریخ بعد از” اف گفت. “اطلاعات در مورد المپیک معیارهای انتخاب خواهد شد به عنوان برنامه های باقی مانده از فصل نهایی هستند.”

___

11:40 صبح

لیگ برتر هند Twenty20 مسابقات می تواند صحنه بدون تماشاگر پس از فرمان دولت مربوط به شیوع کروناویروس.

هندی وزیر ورزش Kiren Rijuju گفت: همه ورزش های ملی فدراسیون به ممنوعیت تماشاگران در تمام رویدادهای اما حوادث می تواند اگر آنها “نمی تواند اجتناب شود.”

این تصمیم اثرات بسیار محبوب IPL با توجه به شروع در مارس 29 و هفت هفته است.

آن را هنوز مشخص نشده است که چگونه آن را تحت تاثیر قرار یک روز بین المللی سری بین هند و آفریقای جنوبی آغاز شد که روز پنج شنبه در دارامسالا. دوم ODI است در لکنو در روز یکشنبه و سوم ODI در کلکته چهارشنبه آینده.

بازیکنان خارجی انتظار می رود که به صورت مشکلات در سفر به هند به عنوان دولت روز چهارشنبه به حالت تعلیق در تمام ویزاها محرومیت دسته مانند دیپلماتیک و مربوط به اشتغال تا 15 آوریل در تلاش برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

مگر اینکه دولت باعث می شود یک استثنا خارجی اطفال داده خواهد شد و ویزای کسب و کار که با آنها سفر به بازی بازی های لیگ.

___

11:30 صبح

مک لارن می گوید که خارج از فصل-افتتاحیه جایزه بزرگ استرالیا در ملبورن پس از یک عضو تیم آزمایش مثبت برای coronavirus.

انگلیسی-مبتنی بر تیم می گوید که این فرد خود جدا شده و به زودی به عنوان آنها شروع به نشان دادن علائم و “در حال حاضر وارد یک دوره قرنطینه.”

تیم مقامات تصمیم گرفته شده برای خروج از نژاد روز یکشنبه “بر اساس یک وظیفه مراقبت” برای مک لارن کارکنان و گسترده تر فرمول یک خانواده است.

مقدماتی برنامه ریزی شده بود شروع به جمعه.

___

11:15 صبح

رئال مادرید می گوید آن فوتبال و بسکتبال تیم قرار داده شده است در قرنطینه پس از یک بازی بسکتبال, بازی برای این باشگاه تست مثبت برای coronavirus.

این باشگاه اسپانیایی می گوید: تیم فوتبال نیز تحت تاثیر قرار به دلیل آن سهام امکانات آموزش با تیم بسکتبال.

___

11:05 صبح

آلمانی پخش آسمان می گوید آن را نشان می دهد برخی از بوندسلیگا, فوتبال بازی ها در یک کانال رایگان پس از تماشاگر محروم شدند از استادیوم.

آسمان را نشان می دهد چهار بازی لیگ به طور همزمان در روز شنبه در آن غیر-اشتراک اخبار کانال یک “کنفرانس” فرمت با پخش سوئیچینگ بین هر بازی به نمایش کلید عمل است.

که شامل بوروسیا دورتموند بازی برابر شالکه که یکی از آلمان بیشتر گرم رقابت.

وجود خواهد داشت یک روش مشابه برای برخی دوم-بخش بازی ها.

___

ساعت 11 صبح

کره جنوبی به کره حرفه ای بیس بال لیگ می گوید آن را به تعویق انداختن شروع فصل آن به اواسط ماه آوریل به دلیل شیوع کروناویروس.

کره بیس بال, سازمان می گوید که هنوز هم امیدوار به حفظ 144-بازی به طور منظم-برنامه فصل خواهد شد اما در نظر گرفتن ممنوعیت تماشاگران از برخی از بازی ها که خطرات ناشی از عفونت های بالا هستند.

این KBO در حال حاضر لغو آن پیش فصل.

___

10:55 صبح

Euroleague می گوید که تعلیق همه بازی ها به طور نامحدود به دلیل شیوع کروناویروس.

اروپا اصلی باشگاه بسکتبال رقابت می گوید این تصمیم به دلیل “افزایش خطرات برای شرکت کنندگان در بازی مقدار زیادی از سفر اختلالات باعث عدم امکان برای رسیدن به برخی مقاصد و توصیه های مختلف توسط مقامات بهداشتی.”

لیگ برنامه ریزی شده بود به نگه داشتن به طور منظم فصل بازی در مسکو, استانبول مادرید و تل آویو در روز پنج شنبه.

___

10:30 صبح

بین المللی فدراسیون بسکتبال می گوید که تعلیق تمام مسابقات به طور نامحدود از جمعه.

FIBA می گوید: تصمیم گیری ساخته شده بود “به منظور حفاظت از سلامت و ایمنی بازیکنان و مربیان و مسئولان و طرفداران.”

این تعلیق شامل بازی های بسکتبال لیگ برتر است که یک رقیب رقابت برای بهتر شناخته شده Euroleague و ردیف دوم بسکتبال جام اروپا. این لیگ قهرمانان است و بخشی از راه را از طریق آن برگشتی.

مردان صلاحیت برای بازی های المپیک توکیو است که انتظار می رود به رزومه کاری در ماه ژوئن با یک سری از مسابقات مقدماتی نظارت توسط FIBA. زنان واجد شرایط در حال حاضر به این نتیجه رسیدند.

___

10:25 صبح

هاکی-مانند بازی bandy به تعویق انداخته است آن مسابقات قهرمانی جهان در روسیه به دلیل گسترش coronavirus.

سوئد Bandy ارتباط می گوید: این مسابقات قرار بود بازی از 29 مارس-آوریل 5 در ایرکوتسک شده است تا مهرماه به تعویق افتاد.

بین المللی Bandy انجمن رئیس جمهور بوریس Skrynnik می گوید: “ما می دانیم که وجود دارد نگرانی در کشورهای دیگر وقتی که می آید به سفر و صرف زمان با گروه های بزرگتر.”

زیر 15 قهرمانی جهان در آرخانگلسک, روسیه در پایان ماه نیز خواهد شد بازی در تاریخ بعد.

___

10:15 صبح

دانمارک در صدر لیگ فوتبال در حال بستن برای حداقل دو هفته به دلیل پخش كردن, coronavirus.

دانمارکی لیگ ساخته شده حرکت می کند یک روز پس از ملی دولت اعلام کرد که یک مستند. کوچک اسکاندیناوی کشور دارای 514 موارد از مردم تست مثبت است.

“ما خواهد شد نگاه کنید دقیقا چه این معنی خواهد بود که برای در حال اجرا از مسابقات برای سال آمده است,” گفت: دانمارکی لیگ مدیر نوئل Thomsen اضافه کردن اطلاعات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد با به تعویق افتاد مسابقات و بقیه فصل متعاقبا اعلام خواهد شد.

___

10:10 صبح

سوئیس هاکی لیگ تا پایان فصل در دو بخش قبل از پلی آف به دلیل گسترش coronavirus.

لیگ تصمیم می آید کمتر از دو ماه قبل از سوئیس است که با توجه به میزبانی مسابقات قهرمانی جهان در زوریخ و لوزان.

لیگ می گوید تصمیم گیری در اعطای عناوین و ارتقاء و سقوط مکان خواهد کرد تا در یک جلسه ویژه در روز جمعه.

سوئیس لیگ فوتبال شده است به حالت تعلیق تا مارس و بازل قادر به میزبان هفته بیستم لیگ برتر بازی هفته آینده برابر اینتراخت فرانکفورت.

___

10:05 صبح

پس از NBA به حالت تعلیق در فصل Euroleague است و با توجه به انجام همان.

لیگ می گوید آن است که مشاوره با باشگاه در مورد تعلیق چیزی است که بازیکنان خود را خواستار هستند.

“Euroleague و باشگاه های شرکت کننده نمی توانید بپرسید از بازیکنان برای قرار دادن سلامت خود و خانواده شان را در معرض خطر” Euroleague بازیکنان ارتباط گفت.

این اتحادیه بازیکنان خواسته برای فصل معلق “تا سلامت ایمنی و آزادی حرکت را می توان تضمین شده است.”

___

ساعت 10 صبح

این بازیکن یوونتوس که تست مثبت برای coronavirus می گوید او را “خوب” و “به همه اطمینان است که نگرانی در مورد من.”

یوونتوس اواخر روز چهارشنبه اعلام کرد که مدافع Daniele Rugani و “کسانی که تا به حال تماس با او” در حال جدا شده است. آن همچنین گفت Rugani است نه نشان دادن هیچ نشانه ای از این بیماری است.

Rugani ارسال یک پست در توییتر یک شبه در ایتالیایی.

“شما باید خواندن اخبار و به همین دلیل من می خواهم به همه اطمینان است که نگرانی در مورد من. من OK. من می خواهم به همه یادآوری به قوانین احترام بگذارند چرا که این ویروس را ندارد تفاوت! اجازه دهید آن را چهار خودمان را برای آن عزیز به ما و برای کسانی که در اطراف ما,” او نوشت.

Rugani اولین بازیکن بالا در این کشور فوتبال را بدست آورد برای تست مثبت برای ویروس.

___

9:55 صبح

فصل-پایان دادن به مردان جام جهانی مسابقات اسکی لغو شد شنبه برای جلوگیری از گسترش coronavirus دادن اسکی باز نروژی الکساندر Aamodt Kilde اول خود را به طور کلی عنوان شده است.

غول اسلالوم و اسلالوم مسابقات برنامه ریزی شده بود برای این آخر هفته در کرنجسکا قرا نزدیکی اسلوونی را در مرز با ایتالیا.

لغو معنی هنریک آقای گل تاریخ لیگ قهرمانان, یکی دیگر از, نروژی می شود فصل قهرمان در هر دو رشته با کوچک حاشیه.

چهار مسابقه پایانی هفته در Cortina D’ampezzo, ایتالیا لغو شد هفته گذشته از سوی فدراسیون جهانی اسکی.

“سلامت و رفاه ورزشکاران و سایر شرکت کنندگان و همچنین عموم مردم هستند در خط مقدم و اولویت FIS و همه ذینفعان” بدن حاکم گفت: پنج شنبه.

Kilde را runner-up در پایان چه چیزی ثابت می شود در پایان فصل مسابقه — یک سراشیبی شنبه گذشته در Kvitfjell نروژ — برداشته او را به کلی عنوان بالا, فرانسوی, رقیب الکسیس پانتورو.

پانتورو نیز به پایان رسید و نفر دوم به آقای گل تاریخ لیگ قهرمانان در مارپیچ. یکی دیگر فرانسوی, کلمنت Noel شد و نفر دوم به آقای گل تاریخ لیگ قهرمانان برای فصل طولانی اسلالوم عنوان تنها دو امتیاز 552-550.

تا به حال آقای گل تاریخ لیگ قهرمانان در خارج شانس برنده شدن کلی عنوان اگر دو نهایی مسابقات رفته بود جلو.

Kilde موفق اتریش بزرگ در پایان رقابتهای این فصل به دست آورد که هشت مستقیما کلی عناوین قبل از بازنشستگی در offseason.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im