آخرین: Army Corps of Engineers رسمی مسائل هشدار

آسوشیتد پرس

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت

— چه کسی رهبر dodges سوال در مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد.

— انگلیسی رسمی می گوید PM بوریس جانسون بهبود است.

—ترکیه گزارش افزایش شدید در تایید COVID-19 موارد است.

مالت —گزارش اول مرگ مرتبط با کوروناویروس.

___

واشنگتن — به طور کلی که سران سپاه مهندسان ارتش می گوید: در جوامع در حال اجرا خارج از زمان ساخت تجهیزات پزشکی برای هر سرریز از coronavirus بیماران که در بیمارستان های محلی نمی تواند اداره کند.

سرهنگ ژنرال تاد Semonite خبرنگاران می گوید او معتقد است که سپاه انجام خواهد شد شروع پروژه های جدید در حدود یک هفته است. او می گوید: رهبران دولت “باید به فکر می کنم از طریق بدترین حالت و پیش از آن در حالی که آنها زمان است.”

اگر یک شهر فکر می کند که آنها را ببینید یک اوج ویروس بیماران در سراسر مارس 24 و آنها ساخته نشده و تصمیم گیری و در عین حال به ساخت اتاق های بیشتر ممکن است خیلی دیر به او می گوید.

تا کنون 17 امکانات با حدود 15000 تخت ساخته شده است و یکی دیگر از 17 برنامه ریزی شده توسط سپاه و توسعه یافته توسط جوامع محلی و پیمانکاران است. یکی دیگر از امکانات 23 انتظار اما هنوز روشن نیست که چگونه بسیاری از کسانی که در واقع ممکن است ساخته شده است.

___

پرتلند سنگ. — رژیم صهیونیستی. کیت براون می گوید اورگان K-12 مدرسه بسته باقی خواهد ماند هر چند پایان سال تحصیلی با توجه به شیوع کروناویروس قرار دادن دولت بیش از 550 ، 000 دانش آموزان و معلمان خود را در قلمرو ناشناخته به عنوان مناطق بسیار متفاوت منابع برنامه ریزی برای هفته ها از راه دور یادگیری است.

سالمندان که در حال عبور نمرات و شد در مسیر فارغ التحصیل زمانی که دولت stay-at-home منظور شروع در اواسط ماه مارس خواهد بود قادر به فارغ التحصیل گفت قهوه ای است.

___

پاریس — رییس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی تا به حال یک ویدیو کنفرانس با رهبر سازمان بهداشت جهانی در روز چهارشنبه.

در گفتگو با مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus, پاکسازی مجددا “اعتقاد خود را که است که کلیدی برای پاسخ به” کروناویروس بحران پس از انتقاد رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

پاکسازی توییتی که آنها همچنین در مورد تکامل از همه گیر استراتژی به آن صورت در فرانسه و در جهان تحقیقات واکسن و آماده سازی یک طرح برای قاره آفریقا است.

در کاخ سفید در روز سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن برای اولین بار اعلام کرد که ایالات متحده “قرار داده و نگه دارید” که بودجه و پس از آن تجدید نظر شده است که گفت: “ما در پایان دادن به کمک های مالی.”

___

سیاتل — واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee می گوید: وزارت دفاع در بیمارستان صحرایی که تعیین شده بود تا زمین فوتبال که در آن Seattle Seahawks بازی خواهد شد به سازمان مدیریت اضطراری فدرال پس از آن می تواند مستقر به دولت دیگر رو بیشتر از coronavirus بحران است.

در اواخر ماه گذشته Inslee اعلام کرد 300 سربازان از 627th بیمارستان ارتش در فورت کرسن کلرادو حال اعزام به سیاتل به کارکنان این بیمارستان بود که انتظار می رود به ایجاد تا 250 تخت بیمارستان به صورت غیر COVID-19 موارد است.

Inslee می گوید: تصمیم گیری برای ارسال بیمارستان صحرایی در جای دیگر ساخته شده بود پس از مشاوره با محلی و ایالتی و فدرال رهبران.

___

بلگراد, صربستان — رییس جمهور صربستان می گوید: او پسر در بیمارستان بستری شده است پس از عفونت با کوروناویروس.

رئیس جمهور Aleksandar Vucic می گوید در Instagram که خود را 22 ساله و پسر دانیلو پذیرفته شده در کلینیک برای بیماری های عفونی در بلگراد.

Vucic می گوید: “من برای اولین بار مادر شده است با آلوده coronavirus و بالینی بیماری به گونه ای است که او در بیمارستان بستری شده است” در درمانگاه. Vucic می افزاید: “پسر شما برنده خواهد شد این است.” هیچ جزئیات دیگری بودند بلافاصله در دسترس است.

Danilo Vucic است رییس جمهوری صربستان پسر از ازدواج اول خود را. Vucic همچنین دارای یک دختر و یک پسر.

___

مینیاپولیس — رژیم صهیونیستی. تیم Walz است گسترش سوتا اقامت در خانه سفارش تا آوریل 4 گفت: منظور اصلی خریداری شده دولت نیاز به زمان به سرعت گسترش coronavirus اما باید ادامه داد.

Walz اصلی نظم برنامه ریزی شده بود برای پایان دادن به جمعه. اما در حالی که Walz گفت Minnesotans به خوبی پاسخ داده اند او در یادداشت های خود به جدید اورژانس فرمان اجرایی که به تایید موارد COVID-19 به سرعت در حال افزایش در مینه سوتا و جامعه گسترش این بیماری نیز رو به افزایش است در دولت و ملت است.

Walz را سفارش جدید نیز گسترش بسته شدن میله, رستوران ها و دیگر امکانات رفاهی از طریق 11:59 p. m. on May 3.

مینه سوتا وزارت بهداشت گزارش 85 موارد جدید یکشنبه, بالا بردن دولت را در مجموع به 1,154 و آن را گزارش پنج جدید مرگ و میر در مجموع 39.

___

کلمبوس, اوهایو, اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine می گوید او با شهرداران جمعه که در ادامه به ابراز نگرانی در مورد برخی از کلیساها زیر وضعیت سلامت مدیر اقامت در خانه سفارش دهید.

خواه فرماندار می گوید او قصد ندارم به مردم را نقض متمم اول قانون اساسی حقوق منع عبادت, اما او همچنین می گوید او آگاه از هر دین است که پشتیبانی از قرار دادن دیگران در معرض خطر است.

“ما در حال رفتن به یک خط رسم ما قصد داریم برای قرار دادن کسی که ایستاده در درب و متوقف کردن مردم از رفتن به کلیسا” DeWine گفت. “ما فقط می خواهیم هر کس به عشق همسایه خود را.”

___

رم — مقامات بهداشت عمومی در ویروس زده لمباردی منطقه در حال هل دادن در برابر اتهامات آنها ساخته شده یک سری از اوایل خطا در مهار شیوع بیماری که هزینه زندگی.

لومباردی ارشد مراقبت های بهداشتی رسمی Giulio Gallera می گوید در نامه ای او “stupified و تلخ” توسط هفت نقطه یادداشت منتشر شده در اوایل این هفته توسط انجمن پزشکان در لومباردی.

پزشکان تا به حال نه آنچه به آنها گفته شد فقدان اطلاعات در مورد درست تعداد افراد آلوده به عدم آزمایش برای پزشکان و پرستاران و ناکافی توزیع تجهیزات حفاظتی و ماسک برای پرسنل پزشکی.

لومباردی شده است مرکز اروپا COVID-19 شیوع, ثبت نام بیش از 50,000 ایتالیا را عفونت و نزدیک به 10 ، 000 از ایتالیا 17,669 مرده است.

Gallera اشاره می کند که بسیاری از پزشکان شکایت نگران مسائل که خارج از منطقه را کنترل و انعکاس تصمیمات گرفته شده توسط دولت ملی. او در دفاع از لومباردی را از دست داده و از شیوع و اصرار انجمن برای کار با این منطقه و نه در برابر آن.

___

تورنتو — ایر کانادا قصد دارد به rehire 16,500 گذاشته و کارگران از طریق دولت کانادا 75 درصد اضطراری یارانه دستمزد.

کانادا بزرگترین شرکت هواپیمایی می گوید: اکثریت قریب به اتفاق باقی خواهد ماند و در خانه در میان سقوط از سفر باعث این بیماری همه گیر. نزدیک به نیمی از هوایی کانادا 36,000 کارکنان شغل خود را از دست.

مدیر اجرایی Calin Rovinescu می گوید که آنها در حال تلاش برای نگه داشتن به عنوان بسیاری از کارکنان که ممکن است در طول بحران و می گوید: اندازه گیری کمک می کند. تحت دستمزد برنامه یارانه کارگران پرداخت می شود 75 درصد از نرمال دستمزد و یا به $847 کانادا (US$603) در هر هفته است. این حرکت به طور موثر nationalizes بسیاری از بخش خصوصی برای یک زمان.

___

مادرید — مقامات در مادرید می گویند حداقل 4,260 از 4,750 مردم که زندگی در این منطقه خانه های پرستاری و پس از درگذشت coronavirus شروع كردن وجود دارد تا به حال COVID-19 بیماری یا علائم آن است.

این ارقام برای سخت ضربه پایتخت اسپانیا ریختن نور را در فاصله بین مرگ و میر مربوط به ویروس و واقعی اعداد گزارش شده توسط مقامات بهداشتی که تایید شده توسط آزمون مثبت.

برای مادرید تایید کرد تعداد سالمندان COVID-19 مرگ و میر 781 که از روز شنبه به این معنی است که بقیه افراد مسن نشان داد که علائم قبل از مرگ, اما, نیست, آزمایش نشان داده نمی شود تا در ملی تلفات. وزارت بهداشت و درمان گفت: این کشور در مجموع شد 14,555 در روز چهارشنبه.

وزارت روزانه ارقام در حال بررسی برای پیگیری بیماری تاثیر — طرح و پاسخ آن.

“این آمار و ارقام بسیار بالاتر از در عادی ماه چون زمانی که نفوذ ویروس در یک خانه سالمندان را ایجاد می کند ویران” گفت: Ignacio Aguado های شماره 2 در مادرید منطقه ای دولت. “اینها ویرانگر داده است که ما در حال مبارزه است.”

این نقاط ضعف در حسابداری از همه گیر شده بود مورد سوال در ردیابی از سرایت شمارش چرا که اسپانیا در آزمایشگاه شده اند قادر به انجام گسترده آزمایش فراتر از بیمارستان ها و خانه های سالمندان. مثبت عفونت های ثبت شده در روز چهارشنبه افزایش یافت و به 146,000.

___

SAN JUAN, Puerto Rico — پورتوریکو اعلام کرد که گسترش آن طبقه بندی COVID-19 مرگ و میر شامل موارد مشکوک که هرگز تاييد شد — پرداختن به یک مشکل undercounting نیز دیده می شود در سراسر جهان.

قلمرو آمریکا مواجه شده است به نقد سنگین برای اجرای گسترده تست و با تکیه بر داده های محدود برای اجرای دقیق مقررات و تولید برآورد زمانی که اوج coronavirus موارد ممکن است رخ دهد.

وزیر بهداشت لورنزو گونزالس می گوید پزشکان طبقه بندی می تواند مرگ را به عنوان مرتبط با COVID-19 بدون نیاز به صبر برای نتایج آزمایشگاهی.

مقامات در چندین کشور باید اذعان کرد که مرگ و میر ناشی از COVID-19 شده اند undercounted برای عدم تست یک مشکل که ذکر شده است به خصوص در مرگ و میر در خانه های سالمندان در اروپا است. این موضوع نیز حساس است در پورتوریکو که در آن مقامات در نهایت اذعان کرد 2,975 مردم مرده بود به عنوان یک نتیجه از طوفان ماریا در سال 2017 بسیار بیشتر از آمار و ارقام در پایین صدها نفر که در ابتدا گزارش شده است.

___

نیکوزیا, قبرس — قبرس’ وزیر بهداشت می گوید به اندازه کافی کلروکين شده است تهیه شده برای استفاده به عنوان بسیاری از 240,000 مردم — حدود یک چهارم از این کشور جزیره جمعیت — اگر آنها مبتلا به کوروناویروس.

Constantinos Ioannou می گوید این مقدار بوده است محفوظ از پنج تن از این مواد مخدر است که قبرس و اسرائیل به طور مشترک خریداری شده از هند است.

او می گوید قبرس یکی از اولین کشورهای جهان به تصویب نسخه از ضد مالاریا دارو برای درمان coronavirus بیماران مبتلا به برگزاری نمایشگاه خفیف تا متوسط علائم که convalescing در خانه.

کلروکين هنوز به طور رسمی تایید شده برای مبارزه با COVID-19 و دانشمندان می گویند آزمایش های بیشتری نیاز است قبل از آن ثابت بی خطر و موثر در برابر ویروس.

___

والتا مالت — کوچک مدیترانه ای کشور جزیره ای مالت ثبت کرده است اول آن مرگ مرتبط با کوروناویروس.

این کشور وزیر بهداشت شناسایی قربانی به عنوان یک 92-سال-پیر زنی که دچار اختلال کلیوی و قلبی و همچنین دیابت. او در بیمارستان درگذشت در جزیره Gozo.

مالت تایید کرده 299 موارد coronavirus — از جمله 1-ماه-پیر — پس از 7 مارس.

___

آنکارا — ترکیه وزیر بهداشت می گوید: تعداد تایید COVID-19 مورد افزایش یافته 4,117 در 24 ساعت گذشته بالا بردن تعداد کل عفونت به 38,226.

Fahrettin Koca همچنین گزارش 87 مرگ و میر بیشتر در 24 ساعت گذشته را در این کشور تلفات به 812.

وزیر گفت: 1,492 دفاع کرد گرفته شد COVID-19 بيمار در حال حاضر در بخش مراقبت های ویژه از جمله 995 که انتوبه. حداقل 1,846 بیماران بهبود یافته اند با توجه به آمار و ارقام Koca ارسال شده در حساب توییتر خود را.

ارقام منتشر شده جمعه آمد که سازمان جهانی بهداشت بیان زنگ بیش از “افزایش چشمگیر در گسترش ویروس” در ترکیه در طول هفته گذشته.

___

ژنو — سازمان بهداشت جهانی رئیس به دنبال افزایش بالاتر از انتقاد شدید و تهدید از کاهش بودجه از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بر سلامت آژانس پاسخ به coronavirus quipping: “چرا من در مورد مراقبت از مورد حمله زمانی که مردم در حال مرگ هستند؟”

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus مسلما dodged سوال در مورد تهمت نظرات یک روز قبل از آن گفت: این سازمان ساخته شده بود تا از انسان “که به اشتباه” و گفت: تمرکز اصلی صرفه جویی شد زندگی بازی نیست سیاست است.

“لطفا قرنطینه سیاسی COVID او گفت:” اشاره به این COVID-19 بیماری های مرتبط با عفونت کروناویروس. او ساخته شده یک قلبی تجدید نظر با شخصی روایت و داستان-پینوشت: به نقطه خود را.

“بدون وحدت ما می توانیم به شما اطمینان دهم هر کشور دچار مشکل می شود” گفت: Tedros. “وحدت در سطح ملی — بدون نیاز به استفاده از COVID به نمره امتیاز سیاسی است. شما باید بسیاری از راه های دیگر برای اثبات خودتان.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه متهم کرد که از بودن “چین-محور” و انتقاد از آن ادعا اشتباه است که مهمترین اشتباه که توصیه علیه ممنوعیت سفر برای کمک به جلوگیری از گسترش.

___

لندن — بریتانیا خزانه داری آمریکا نخست وزیر بوریس جانسون وضعیت بهبود در واحد مراقبت های ویژه یک بیمارستان لندن.

Rishi Sunak می گوید جانسون شده است و تعامل با پزشکان خود را در سنت توماس ” در بیمارستان.

جانسون بود و بستری در بیمارستان در یکشنبه 10 روز بعد از اینکه تشخیص داده COVID-19. منتقل شد به بخش مراقبت های ويژه روز دوشنبه زمانی که وضعیت او بدتر شده است.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im