آخرین: استرالیا, پرجمعیت ترین دولت به نزدیک مرز

توسط آسوشیتد پرس

سیدنی استرالیا — رهبر استرالیا پرجمعیت ترین دولت می گوید دولت او تصمیم به بستن مرز خود را با ضربه ویکتوریا دولت نشانه یک مرحله جدید در این کشور coronavirus بیماری همه گیر.

نیو ساوت ولز برتر Gladys Berejiklian شده است یک منتقد متحده که نزدیک مرزهای خود را به حالت زمانی که مرکز آن سیدنی استرالیا تا به حال بزرگترین تعداد COVID-19 موارد است.

اما او تا به حال تغییر موضع خود در حفظ استرالیا داخلی مرزهای باز به دلیل وضعیت در ویکتوریا سرمایه ملبورن بی سابقه بود.

اکثریت قریب به اتفاق, اخبار, موارد شناسایی شده در ملبورن در هفته های اخیر بودند از جامعه انتقال است. در همه جا دیگری در استرالیا, اکثریت قریب به اتفاق موارد آلوده شدند و یا خارج از کشور بوده است آلوده بازگشت مسافر Berejiklian گفت.

“چه اتفاق می افتد در ویکتوریا هنوز رخ داده است در هر نقطه دیگری در استرالیا,” او گفت:. “این یک بخش جدید از این بیماری همه گیر و مانند آن نیاز به یک نوع جدید از پاسخ.”

پلیس نیو ساوت ولز را از ویکتوریا مرز از اواخر روز سه شنبه. برخی از پرواز و قطار خدمات ادامه خواهد داد برای مسافران که داده می شود مجوز و معافیت Berejiklian گفت.

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد شیوع ویروس:

— Coronavirus همه گیر و فلوید مرگ ادغام در رحم, ضربه به رفاه

— کودکان کمتر خواهد شد و حضور در اردوی تابستانی با توجه به همه گیر; برخی از اردوگاه های زنده نخواهد ماند

— بحث تبدیل شدن به بسیار عاطفی به عنوان مدارس در سراسر ایالات متحده تصمیم می گیرید که چگونه و اگر برای باز کردن

— ایران حکم ماسک به حملۀ مجدد ویروس

— فرفره کارگران در صورت تغییر نقش رقابت در بیماری همه گیر کوروناویروس

— برهنه و مردان, drunks: انگلستان ارزیابی بازگشایی بارها

___

به دنبال همه از AP را همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد:

مانیل فیلیپین — فیلیپین گزارش شده بزرگترین سنبله در coronavirus عفونت در روزهای اخیر به عنوان دولت برطرف قرنطینه محدودیت برای احیای اقتصاد بالا بردن امکان آن شلوغ سرمایه ممکن است قرار می گیرد و تحت سخت مستند.

وزارت بهداشت گزارش شده و در مجموع 2,434 موارد در روزهای اخیر بسیاری از آنها در شهر مانیل بالا بردن تعداد موارد تایید شده در سراسر کشور به بیش از 44,250 از جمله 1,297 مرگ و میر. عفونت و مرگ و میر در میان بالاترین در جنوب شرقی آسیا.

وزیر کشور ادواردو Ano گفت: این امکان وجود دارد که سرمایه منطقه ممکن است بازگشت به یک مستند اگر سربازان ارتش همچنان ادامه دارد و بیمارستان های رسیدن به ظرفیت پر شده دوباره.

حداقل یکی از عمده مانیل بیمارستان, چینی, عمومی بیمارستان و مرکز پزشکی گفت: آن COVID-19 بخش در حال اجرا در ظرفیت کامل و درخواست کرد که از بیماران گرفته می شود در جای دیگر.

رئیس جمهور رودریگو Duterte کاسته مستند در شهر مانیل یک کانون عفونت در ژوئن 1 به تقویت اقتصاد در آستانه رکود است. یکی از عمده تجاری و گردشگری منطقه مرکزی شهر سبو قرار داده شد و برگشت تحت سخت مستند در اواسط ماه ژوئن به علت هشدار دهنده عفونت خوشه.

___

لس آنجلس — کالیفرنیا بیشتر توجه هشدارهای به دور ماندن از سواحل و دیگر فضاهای عمومی در طول آخر هفته طولانی.

مقامات دولتی خواست اجتماعی فاصله میان سنبله در coronavirus عفونت و بستری شدن در بیمارستان.

بسیاری از جوامع لغو جولای 4 آتش بازی نشان می دهد و دیگر جشن سالانه — تغییراتی که به نظر می رسد برای موفقیت در نگه داشتن جمعیت در خلیج. اما امواج بزرگ در جنوب کالیفرنیا سواحل ثابت غیر قابل مقاومت برای برخی از خوانندگان.

کالیفرنیا گزارش 6,500 اضافی تایید موارد این ویروس در روز شنبه. تعداد واقعی عفونت است که تصور می شود به مراتب بالاتر از آنجا که بسیاری از افراد آزمایش شده است نیست و مطالعات نشان می دهد افراد را می توان با این ویروس آلوده بدون احساس بیمار. ___

ققنوس — ققنوس شهردار کیت Gallego با اشاره به “بحران” شامل coronavirus تست کمبود در شهرستان با توجه به افزایش موارد در آریزونا که منجر به آمریکا در جدید کروناویروس موارد سرانه.

Gallego یک دموکرات گفت: برخی از ساکنان بیش از آخر هفته به حال به خط برای هشت ساعت با ماشین تست کنید.

Gallego گفت: ABC “این هفته” در روز یکشنبه که در آریزونا رفت و از “صفر به 60” توسط یکی از اولین متحده برای بازگشایی پس از آن بود که در میان آخرین اجرای stay-at-home سفارشات.

آریزونا مقامات بهداشتی گزارش 3,536 اضافی coronavirus موارد دوشنبه و چهار بیشتر شناخته شده مرگ و میر. که به ارمغان می آورد دولت را مستند مجموع به 98,089 تایید موارد COVID-19 موارد و 1,809 شناخته شده مرگ و میر.

___

چارلستون W. Va. — غرب ویرجینیا تجربه کرده است و بزرگترین آن دو روز پرش در تایید coronavirus موارد با توجه به بهداشت آمار منتشر شده در روز یکشنبه ،

وزارت بهداشت و منابع انسانی سایت نشان داد افزایش از 76 موارد مثبت در روز یکشنبه و 118 در روز شنبه. غرب ویرجینیا دیده است 16% پرش در موارد تایید شده در طول هفته گذشته و 30 درصد افزایش در دو هفته گذشته این آمار نشان داد.

غرب ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. جیم عدالت گفت: او به تصمیم گیری در اوایل این هفته که آیا او منظور خواهد شد که در صورت ماسک توان در داخل ساختمان و اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست. فرماندار برداشته اکثر ویروس محدودیت های اجرا شده برای جلوگیری از گسترش ویروس.

حداقل 95 نفر در غرب ویرجینیا فوت کرده اند از این ویروس بیش از 3300 آزمایش مثبت پس از وقوع آغاز شد.

___

جکسون از دست ندهید. — می سی سی پی, مجلس فیلیپ کان می گوید که او دارای آزمایش مثبت برای coronavirus به عنوان دولت و مقامات بهداشتی گزارش بیش از 200 عفونت های جدید و پنج مرگ و میر مرتبط با این بیماری همه گیر.

کان یک جمهوری خواه گفت: در یک ویدیو ارسال شده در یکشنبه Facebook که او آزمایش به دلیل او تا به حال شده است در مجاورت نزدیک به عضو دیگری از خانه که تست مثبت است.

“من احساس می کنم نیاز به رفتن خودم تست شده فقط چون من تا به حال با این فرد و صبح امروز مطلع شد که من هم تست مثبت برای COVID,” کان گفت. “من احساس می کنم بسیار خوش شانس است که من واقعا نمی بسیار بسیاری از علائم و احساس خوب است.”

کان گفت که او به نام هر کس که او تا به حال شده است در مجاورت نزدیک به تازگی به اجازه دهید آنها را می دانم که خود تشخیص و برنامه ریزی شده به خود شده است.

Gunn دولت است بالاترین رتبه سیاسی رقم برای عموم فاش تست مثبت برای coronavirus. او نگفت که این خانه دیگر عضو شد. می سی سی پی وزارت بهداشت ارسال شده آخرین coronavirus آمار یکشنبه. دولت ثبت 226 موارد جدید از طریق پنج شنبه, آوردن تعداد کل تایید کرد و احتمال عفونت به 30,900 در سراسر کشور. پنج نفر نیز جان از COVID-19.

___

مادرید — مقامات در شمال غربی اسپانیا دستور داده اند این مستند از یک شهرستان با جمعیت 71,000 برای ترس از شیوع کروناویروس.

مقامات منطقه ای در گالیسیا یکشنبه اعلام کرد که جنبش به و از یک Mariña شهرستان واقع در اسپانیا در شمال اقیانوس اطلس در سواحل ممنوع خواهد شد با شروع از نیمه شب. آن را اجرا خواهد کرد از طریق پنج شنبه و دو روز قبل از منطقه انتخابات.

این تصمیم یک روز پس از مقامات منطقه ای در شمال شرق کاتالونیا قفل کردن یک منطقه با بیش از 200 ، 000 نفر است.

هر دو مستندات تنها اجازه می دهد مردم را به ترک این مناطق برای کار و سایر شرایط تخفیف.

در مقیاس کوچک مستندات آمده دو هفته پس از اسپانیا به پایان رسید یک دولت ملی اضطراری قادر می سازد که دولت ملی به lockdown کل کشور و منع سفر بین استانها یا مناطق خاصی از اواسط ماه مارس.

بیش از 28000 نفر تایید کرده اند از این ویروس در کشور اسپانیا است.

___

MEXICO CITY — ساکنان شهر از ایالت سونورا در سراسر از Lukeville آریزونا به طور خلاصه مسدود و جاده اصلی منتهی جنوبی از مرز ایالات متحده بیش از آخر هفته بیش از ترس از شیوع کروناویروس.

آریزونا دیده است عمده قیام در عفونت وجود دارد و نگرانی در مورد تشدید سرایت در طول ماه ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته.

ایالت سونورا شهردار خوزه راموس Arzate با صدور بیانیه ای روز شنبه “دعوت از آمریکایی گردشگران به بازدید از مکزیک است.”

ساکنان محلی سازمان یافته برای جلوگیری از جاده ها با اتومبیل های خود در این سمت روز شنبه.

ویدئو ارسال شده توسط ساکنان نشان داد چندین مسافران شکایت که آنها تا به حال حق را به صلیب زیرا آنها شهروندان مکزیکی. جاده سریعترین مسیر به تفریحگاه ساحلی از پورتو پنسکو, همچنین شناخته شده به عنوان راکی پوینت.

راموس Arzate نوشت که مردم از ایالات متحده باید تنها اجازه داده می شود در “برای فعالیت های ضروری و به همین دلیل بازرسی و بازرسی نقطه چند متر از ایالت سونورا-Lukeville AZ عبور را ادامه خواهد داد عامل.”

___

دالاس — رهبران دو تا از تگزاس بزرگترین شهرستانها در تماس فرماندار به قدرت دولت های محلی به منظور ساکنان به ماندن در خانه به عنوان دولت ادامه داد: افزایش موارد تایید شده از coronavirus آزمون بیمارستان ظرفیت.

Austin شهردار استیو آدلر از حزب دموکرات گفت: “سی ان ان “وضعیت اتحادیه” یکشنبه که او می خواهد کالیفرنیا ، گرگ ابوت به کنترل بازگشت به دولت های محلی. او می گوید: بیمارستان ها با بحران مواجه است و Icu می تواند تاخت و تاز در 10 روز.

در منطقه هوستون, شهرستان هریس, قاضی لینا Hidalgo, که همچنین یک دموکرات می گوید: stay-at-home منظور مورد نیاز است.

تگزاس گزارش داد که بالاترین افزایش روزانه تعداد تایید coronavirus موارد شنبه با 8,258.

___

واشنگتن — جمهوری خواه و بینالملل آسا هاچینسون می گوید اگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به برگزاری یک کمپین تجمع خود را مغلوب ساختن پیشی جستن-دوستانه دولت و مردم نیاز به پوشیدن ماسک.

هاچینسون می گوید او انتظار می رود مردم به دنبال خود دولت دستورالعمل های بهداشتی با تمرین های اجتماعی فاصله و یا با پوشیدن ماسک اگر قادر به انجام این کار.

او می گوید: او می داند ارزش داشتن ملی چهارم جولای جشن مانند در کوه راشمور در داکوتای جنوبی و دارد که برخی از ویروس “خستگی” اما مردم باید با پوشیدن پوشش صورت به “تنظیم یک مثال است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن برنده آرکانزاس در سال 2016 با بیش از 60 درصد آرا.

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی یک دموکرات می گوید او می خواهم برای دیدن یک استراتژی ملی در coronavirus از جمله ماسک مورد نیاز است. او می گوید: دولت خود را دیدن است “خوشه های کوچک در عفونت مجدد” از ساکنان از بازگشت از فلوریدا و کارولینای جنوبی و دیگر نقاط ویروس و آمریکا “را به عنوان قوی به عنوان ضعیف ترین حلقه در حال حاضر.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی برگزار شد کمپین-حوادث در Tulsa, اوکلاهما, ققنوس و واشنگتن دی سی جایی که او و بسیاری از تجمع کنندگان نمی پوشیدن ماسک.

هاچینسون و مورفی صحبت در ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.”

___

لیوبلیانا, اسلوونی — اسلوونی می گوید: 15 نفر آلوده شده اند با کروناویروس جدید در یک خانه سالمندان برای اولین بار در هفته به عنوان کشور چهره سنبله در موارد.

مقامات روز یکشنبه گفت که نه ساکنان و شش کارکنان که تا کنون آزمایش مثبت در خانه سالمندان در جنوب غربی شهر ویپاوا. اولین موردی بود که در روز جمعه تایید کرد.

اسلوونی می گوید این اولین بار است که تجدید حیات این ویروس در این کشور به خانه های سالمندان از آنجا که ممکن است. بسیاری از کشور 111 مرگ و میر ناشی از کروناویروس جدید به ثبت رسیده در میان سالمندان ساکن خانه.

اسلوونی تایید کرده است 1,700 موارد جدید کروناویروس در میان کشور 2 میلیون نفر است. اعداد شروع به افزایش در روز گذشته با 21 مورد جدید تایید شده در روز یکشنبه.

___

رم — پس از پنج روز مستقیم از افزایش تعداد روز به روز تایید COVID-19 نفر در ایتالیا غوطه ور.

با توجه به وزارت بهداشت آمار و ارقام در یکشنبه 192 موارد ثبت شد در حالیکه در 24 ساعت نسبت به 235 در چهار چوب خط حساب کردن.

تغذیه برخی از کسانی که اخیر افزایش نگران مقامات گفته بودند که نقاط سرایت سرزنش در افراد آلوده ورود به ایتالیا.

در میان آنها یک تاجر در شمال ایتالیا که در زمان بیمار پس از رانندگی از سفر در صربستان اما با وجود یک تب با حضور در مراسم تشییع جنازه و یک جشن تولد در مدت کوتاهی پس از او به خانه بازگشت. که در حال حاضر در بیمارستان بستری و در بخش مراقبت های ویژه.

اکثر ایتالیا را در 20 منطقه ثبت شده یک تعداد انگشت شماری یا کمتر از موارد جدید در روز یکشنبه.

ایتالیا را تایید کرد coronavirus عفونت یکشنبه مجموع 241,611. اما بسیاری با علائم خفیف و همچنین تعداد زیادی از سالمندان مقیم خانه های سالمندان, آیا تست شده است.

از جمله هفت مرگ و میر ثبت شده بودند روز یکشنبه در سراسر کشور 34,861 مردم با تایید coronavirus نفر در ایتالیا در طول بیماری همه گیر.

___

آتن — یونان را ممنوع کرده است صربی مسافران به دلیل افزایش COVID-19 نفر در آن کشور است.

این ممنوعیت خواهد اثر را در ساعت 6 صبح روز شنبه خواهد شد و تا آخرین جولای 15, اما می تواند تمدید شود, یک سخنگوی دولت یکشنبه اعلام کرد.

مقامات یونانی نیز اعلام کرد نه موارد جدیدی از کروناویروس و هیچ مرگ و میر در 24 ساعت گذشته یکشنبه.

هفت نفر از نه موارد درگیر گردشگران آزمایش پس از ورود.

یونان تعداد کل تایید coronavirus موارد است که در حال حاضر 3,519 با 192 مرده است.

__

پریشتینا کوزوو — بخش کوزوو دولت در reimposed مقررات منع رفت و آمد بار در پایتخت و دیگر شهرستانها پس از یک افزایش قابل توجهی از ویروس جدید موارد است.

نخست وزیر Avdullah هوتی گفت: در پریشتینا و سه نفر دیگر از شهرستانها با بالاترین افزایش تعداد وجود دارد بد بود دوباره حکومت نظامی وقت از 9 بعد از ظهر تا 5 صبح (1900-0300 GMT). حمل و نقل عمومی نیز قطع خواهد شد در نیمه مجاز تعدادی از مسافران در اتوبوس ،

یک روز پیش از آن مقامات کوزوو گزارش 8 مرگ و میر ناشی از کروناویروس که بالاترین روزانه تعداد در بالکان غربی کشور از زمان آغاز شیوع این بیماری در ماه مارس است. جدید روزانه موارد 178 همچنین بالاترین تا کنون.

افزایش موارد جدید و روزانه مرگ و میر نگران اند که مقامات این کشور از 1.8 میلیون جمعیت پس از سهولت مستند اقدامات یک ماه پیش.

ماسک الزامی در همه مکان های عمومی.

در طول دو ماه به مستند کشور رتبه خوبی در مقابله با این ویروس. اما پس از آن روزانه موارد جدید و مرگ و میر افزایش یافته است به طور قابل توجهی با حداقل 3,356 مورد تأیید و 66 و میر ناشی از شنبه.

__

میامی — فلوریدا مقامات بهداشتی می گویند دولت رسیده گریم نقطه عطف: بیش از 200 ، 000 نفر را آزمایش مثبت برای COVID-19.

آمار دولتی منتشر شد یکشنبه نشان می دهد حدود 10 ، 000 افراد جدید تست مثبت است. شنبه اعداد — بیش از 11,400 موارد مشخص شده یک رکورد جدید تک روز بالا. بیش از 3,700 نفر کشته شده اند.

حدود 43% از موارد در سه شهرستان: Miami-Dade, Broward و پالم بیچ.

شهردار میامی فرانسیس سوارز گفت: در ABC “این هفته” که به تعداد زیاد تست مثبت هر دو در خود شهرستان و دولت هستند “بسیار نگران کننده است.”

سوارز که تا به حال این ویروس در ماه مارس می گوید روشن است که رشد “نمایی در این نقطه” و مقامات نزدیک به نظارت بر بستری شدن در بیمارستان. آنها همچنین از نزدیک به تماشای مرگ و میر است که “ما تصور” است که “بسیار سختگیرانه تر” اقدامات گرفته شود.

فلوریدا تعداد مرگ نهم بالاترین در این کشور به طور کلی و 27th, بالاترین سرانه در 17.4 مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر است.

بیش از دو هفته گذشته نورد متوسط تعداد روزانه موارد جدید افزایش یافته 5,323.1 افزایش 184.1%.

__

نیویورک — تو سرو و دیگر مراقبت های شخصی کسب و کار مانند ناخن سالن اجازه خواهد داشت به استقبال مشتریان در شهر نیویورک شروع دوشنبه به عنوان آن را وارد فاز 3 از بازگشایی.

بقیه دولت در مناطق در حال حاضر نقل مکان کرد و به مرحله 3. شهر نیویورک را هنوز هم بیشتر محدود به مقامات تصمیم هفته گذشته به نگه داشتن در اجازه می دهد داخل سالن ناهار خوری به طور نامحدود از نگرانی های است که این امر باعث افزایش جدید کروناویروس موارد است. فضای باز ناهار خوری در اثر است.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت: وجود بیش از 530 جدید تایید مواردی از این ویروس گزارش شده در سراسر کشور در روز شنبه و هشت مرگ و میر. در ارتفاع نیویورک ویروس شیوع عفونت های جدید رسیده و روزانه بالغ بر بیش از 10000 و مرگ و میر در صدر 700.

تا کنون بازگشایی شده بود مجاز برای فروشگاه های خرده فروشی و دفاتر.

___

واشنگتن — سازمان غذا و دارو در کمیسیون در حال کاهش است تا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کنند که 99 درصد از coronavirus موارد “بی ضرر است.”

دکتر استفان هان می گوید CNN و ABC که او “به رفتن نیست به چه کسی حق است و چه کسی اشتباه است” اما دولت داده ها به وضوح نشان می دهد: “این یک مشکل جدی است.”

او اضافه می کند که “در هر صورت غم انگیز است” و این که به ساقه جزر و مد از افزایش موارد مردم باید به دنبال دولتی راهنمایی به عمل اجتماعی فاصله و پوشیدن ماسک.

در چهارم جولای اظهارات مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ایالات متحده بود تست بیش از حد و به دروغ ادعا که “با انجام این کار, ما نمایش موارد 99% که کاملا بی ضرر است.”

سازمان بهداشت جهانی در واقعیت است گفت: حدود 20 درصد از کسانی که مبتلا به COVID-19 پیشرفت بیماری شدید از جمله ذات الریه و نارسایی تنفسی. کسانی که با خفیف یا بدون علائم در ضمن می تواند از گسترش این ویروس به دیگران است.

شهردار شهر آستین در تگزاس که در آن COVID-19 موارد موجی به نام مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات “خطرناک” و “اشتباه است.” شهردار استیو آدلر خواست مردم را به گوش دادن به مقامات محلی برای ایمنی عمومی ارشاد به جای “مبهم پیام بیرون آمدن از واشنگتن است.”

__

واشنگتن — ققنوس شهردار کیت Gallego با اشاره به “بحران” شامل coronavirus تست کمبود در شهرستان با توجه به افزایش موارد در آریزونا که منجر به آمریکا در جدید کروناویروس موارد سرانه.

Gallego یک دموکرات گفت: برخی از ساکنان بیش از آخر هفته به حال به خط برای هشت ساعت با ماشین COVID-19 آزمون که دولت فدرال آهسته بوده است به کمک.

Gallego می گوید ABC “این هفته” در روز یکشنبه که در آریزونا رفت و از “صفر به 60” توسط یکی از اولین متحده برای بازگشایی پس از آن بود که در میان آخرین اجرای stay-at-home سفارشات.

او می گوید که منجر به یک انفجار از موارد با استناد به شلوغ, کاباره ها با شامپاین و مردم ناخواسته گسترش این ویروس در جمع های خانوادگی.

او گسل مخلوط عمومی پیام رئیس جمهور بعد از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سفر اخیر به ققنوس. Gallego می گوید در حالی که او در ترغیب مردم به ماندن در خانه و جلوگیری از تجمع بیش از 10 نفر تهمت فروختن که با برگزاری مراسم بزرگ و با پوشیدن یک ماسک.(بک اسلش)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de